бифидобактерияЖоржик• 22 июня в 13:39

Чи обов´язкова страховка при поїздці за кордон?

Цвірінь• 22 июня в 13:51
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Де, як?
На сайті будь-якої СК. Я завжди тут оформлюю
Марічка• 22 июня в 13:51
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Возні
Яка возня? Онлайн за 2-3 хвилини на хотлайн. Тут довше тему створювати
Мао_Мяо• 22 июня в 13:52
Вот, нашла эту тему про девочку в больнице в Польше https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3561435
Броніки для Моніки• 22 июня в 13:52
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Не в сумі питання, а в хоботінні.
5 минут сидя на унитазе?
Тро Нью-Йорку• 22 июня в 13:52
:) хоботіння :))
автор бифидобактерияЖоржик • 22 июня в 13:52
Ответ дляПротру пилюку
Яка хоботня? Все он-лайн за 5 хв
Ніхто не пише де ці 5 хвилин? Як завжли тут.
сладкий_ноябрь• 22 июня в 13:52
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Возні
Ну час на порадницю у вас є
Чому не має на страховку 5 хвилин?
Броніки для Моніки• 22 июня в 13:52
Ответ дляТро Нью-Йорку
:) хоботіння :))
Новое на советчице:))))
Протру пилюку• 22 июня в 13:53
Ответ длябифидобактерияЖоржик
На сайті страхової,яку ви обираєте. Я користуюся послугами PZU
автор бифидобактерияЖоржик • 22 июня в 13:53
Ответ дляПасхальний тролік
Я не знаю в кого краще, я авто страхую в Інго, і завжди у них і туристичну оформлюю. Працювала, були випадки коли активовувала.
В нас теж були випадки, коли зверталися, але їхали на довго і далеко в дикі країни.
А шо сталося?• 22 июня в 13:54
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Хотлайн Фінанс
Там і відгуки, і ціни.
Ми оформлювали Інго або ARX

Надсилають на електронну пошту і інструкцію також.
Можна скачати додаток і там все буде
автор бифидобактерияЖоржик • 22 июня в 13:54
Ответ дляЦвірінь
А як документи отримати, чи достатньо все онлайн мати в еоектронному вигляді?
Тро Нью-Йорку• 22 июня в 13:54
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну час на порадницю у вас є
Чому не має на страховку 5 хвилин?
На срачіння не шкода й 30 хв витратити. Задоволення на тиждень вперед! А на хоботіння - шкода.
А шо сталося?• 22 июня в 13:55
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Можна в електронному.
Я иоздруковуаала
Цвірінь• 22 июня в 13:55
Ответ длябифидобактерияЖоржик
На пошту електронну, роздрукувати
Козачка• 22 июня в 13:55
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Я в Оранті на сайті роблю за дві хвилини.
Оформити бажано хоча б за три дні до виїзду з України - це порада від самої страхової.
автор бифидобактерияЖоржик • 22 июня в 13:56
Ответ дляА шо сталося?
Можна в електронному.
Я иоздруковуаала
Дякую. Бо вже до останнього дотягнула, немає часу НП чекати дркументи. Це і хотіла почути.
Протру пилюку• 22 июня в 13:56
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Достатньо мати все у електронному вигляді
А шо сталося?• 22 июня в 13:57
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Там через пару хв вам все прийде
автор бифидобактерияЖоржик • 22 июня в 13:58
Ответ дляКозачка
Чим пояснюють це?
Козачка• 22 июня в 13:58
Оранта, ВУСО, навіть в додатку Приват їхню страховку можна оформити. Ціна звлежить від кількості днів, віку подорожуючих, ну і що саме покриває ( який пакет). Все онлайн, їздити нікуди не треба.
Підмітайло• 22 июня в 13:59
Ответ длясладкий_ноябрь
Я памʼятаю як у знайомої дитина випадково впала і зламала собі руку. В результаті вони чекали ще 4 дні, щоб повернутися в Україну. 4 дні дитина була без медичної допомоги.
В мій самій Польщі без страховки це коштує дуже дорого. Про Німеччину чи Австрію вже мовчу, там космос
В подруги нещодавно в Грузії набряк Квінке стався, страховки не було , 1000 доларів сплатили
Підмітайло• 22 июня в 14:00
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Не в сумі питання, а в хоботінні.
В чому?
Козачка• 22 июня в 14:00
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Чим пояснюють це?
Не питала. Просто агент так в переписці написала
Підмітайло• 22 июня в 14:01
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Возні
Купівля 5 хвилин займає
Підмітайло• 22 июня в 14:04
Ответ длябифидобактерияЖоржик
А вам є різниця , де розоритися - в дикій країні чи в цивілізованій? Й за місяць чи за день?
сладкий_ноябрь• 22 июня в 14:07
Ответ дляПідмітайло
Минулого року однокласниця поїхала з дитиною на Кіпр, на тиждень.
Страхівки не було.
Дитина почала кашляти, втрачати свідомість, було запалення легенів.
Швидка, стаціонар, крапельниці. 3700 євро. Лімасол
Розповіла вже цю історію потім, бо стидно було.
А ще памʼятаю як знайома в фб з куплю претензій, що їй виставили рахунок в лікарні і ніхто її не попередив, що послуги платні будуть для неї, як так, вона ж просто на пару днів поїхала, я вже не памʼятаю куди, чому ніхто не входить в її положення, гроші теж збирала, щоб закрити рахунок. В неї доречі так само був набряк квінке.
Парасюха• 22 июня в 14:13
Не знаю, но мама ехала месяц назад проверяли
Парасюха• 22 июня в 14:15
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Мама в привате покупала
Самоучка• 22 июня в 14:24
Ответ длясладкий_ноябрь
За кордоном вам випадково падає цеглина на голову. Ваші дії?
І що? Ну ось йду по вулиці, впала, струс мозку, перехожі може викличуть швидку. Як мені у цей момент допоможе страховка?
До речі, у нас такі страхові, що тільки гроші беруть, а як трапляється страховий випадок, відразу знайдеться купа причин, щоб відмовити у виплатах.