Несу пургу• 22 июня 2025

Псориаз, посоветуйте хорошего дерматолога

Были у 5 врачей, частных и у 1 в государственной больнице.
Прописывают всякий мусор, не помогает вообще!
Последний врач вообще сказал «попейте витамин д, мазь за 200 грн и позагорайте».
Это при том, что у нас тяжелей случай и поражение 80-85% тела в активной фазе.

Желательно Днепр или удаленно.
Заранее всем спасибо
Тумба-юмба• 22 июня 2025
А что врачи сделают ? Это по жизненно. Море хорошо помогает. У меня у мужа и сына псориаз, но в основном на волосистой части головы
ЛижТолько• 22 июня 2025
https://www.instagram.com/dr_akhtarniia?igsh=

Від щирого серця раджу. Мені допомогла з витіліго
Воленс-неволенс• 22 июня 2025
Кузьма Хобзей
Але це Київ
І він при таких складних випадках призначає уколи біотерапії. Вони дорогі.
Пусин Кукин• 22 июня 2025
Є уколи. Дуже дорогі. Але якщо немає аутоімунних захворювань, то при ін´єкціях, раз на три місяці вогнищ не буде взагалі
romanl64• 22 июня 2025
Ответ дляЛижТолько

Якщо можна напишіть в особисті, в мене в малого витіліго, дякую.
И_ри_на@• 22 июня 2025
Куяльницький лиман допомагає (у деких людей була ремісія)..Море і сонце.Дієта,не нераувати.Укріплювати імунну сиситему.Колись лікувалась у Дімецького Станіслава (працював у полікліниці вчених).Але не знаю,де він зараз,бо цому десь 63 роки.Може виїхав з країни.
Викликаю на дебати• 22 июня 2025
Ответ дляЛижТолько

Куди ділось вітіліго ?
Викликаю на дебати• 22 июня 2025
Питайте про біологічну терапію - може закваліфікцють в якусь програму
Лукава_Кiшка• 22 июня 2025
Останній лікар вам все правильно порадив і не став викачувати гроші на лікування якого не існує. Гормональні мазі гарно прибирають висипання але після відміни все повертається і навіть більше ніж було.
Лукава_Кiшка• 22 июня 2025
Ответ дляПусин Кукин
А нічого що псоріаз це і є аутоімунне захворювання.
И_ри_на@• 22 июня 2025
Є препарат Скин кап добре прибирає бляшки,не гормон.Але недешевий.Іспанія.Лікар дуже рекомендував,але це не панацєя.Риюлясий Оиега 3 але гарної якості
Я приймала Хелсивей.
И_ри_на@• 22 июня 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Ні в яклмі разі гомональні мазі,може бути некроз
Ку ка ку ка ку• 22 июня 2025
На Али есть хорошие мази - проверено)
Пусин Кукин• 22 июня 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Інших
И_ри_на@• 22 июня 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
В мене був дорогий лікар,але вивів на ремісію.
Ластоноша• 22 июня 2025
Ответ дляИ_ри_на@
Я приймала Хелсивей.
Хелсивей вам сподобався?Хочу для сина підібрати
oksi55555• 22 июня 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
На Али есть хорошие мази - проверено)
Поделитесь ссылкой, плииз :)
Распутница• 22 июня 2025
А я думала это ревматолог лечит. Тем более такое тяжелое течение.
И_ри_на@• 22 июня 2025
Ответ дляЛастоноша
Так Омега 3 (золота кришечка).Віе є в аптеках
Приймала зимою.по одгвй капсулі в день і жорстка дієта:копчене,піджарене,молоне нн можна.Не нераувати.Ще Десна допомогає.Купатися і загоряти.Цю Омегу він сам прицмав.Залікувати всі запалення в організмі,бо вони сприяють висипанню
И_ри_на@• 22 июня 2025
Ответ дляЛастоноша
Так,я його весь час приймала зимою.Брала упаковку 120 капсул
Ку ка ку ка ку• 22 июня 2025
Ответ дляoksi55555
Поделитесь ссылкой, плииз :)
https://www.aliexpress.com/item/1005003044751919.h...
НЕ РЕКЛАМА!! В нашем случае, всё благоприятно)
И_ри_на@• 22 июня 2025
Ответ дляРаспутница
Ні дерамтолог
И_ри_на@• 22 июня 2025
Лікар Димецький Станіслав Віталійович.Пошукайте
Ку ка ку ка ку• 22 июня 2025
Ответ дляИ_ри_на@
Гумор) Це не можна, це не можна( Купатись, загоряти, і в ТЦК завітати - чекайте своїх днів - Бог знає...
Викликаю на дебати• 22 июня 2025
Ответ дляИ_ри_на@
Я приймала Хелсивей.

Скандал зі складом скін капу пройшов повз
Не гормон
Викликаю на дебати• 22 июня 2025
Ответ дляРаспутница
І він теж , якщо вражені суглоби
Викликаю на дебати• 22 июня 2025
Ответ дляИ_ри_на@
Ні дерамтолог
Вам вже краще спинитися в своїх порадах
І гормони зло , і ревматологи не лікують
А те шо хвороба інвалідизує ви знов типу промовчали
И_ри_на@• 22 июня 2025
Ответ дляВикликаю на дебати

Не гормон
Викликаю на дебати• 22 июня 2025
Автор , шукайте грамотного дерматолога
Окрім зовнішньої терапії існують і інші методи - фототерапія, метотрексат, циклоспорини , біологічна терапія
И_ри_на@• 22 июня 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Вам вже краще спинитися в своїх порадах
Та я ж не Вам пишу,а автору