Бюст Березуцкого• 22 июня в 18:25

Порадьте психотерапевта

Дівчата , порадьте психотерапевта з кпт. Хворію на гтр з фізичними симптомами. Бажано не дуже дорого.
Звожу з розуму• 22 июня в 18:30
А що зараз не дорого? Останнім часом зустрічаю цінник в районі 2400. Сама почала з новим працювати, тому поки не можу радити. Але і цей 2400, і попередній також.
ЗдесяЯ• 22 июня в 18:33
автор, які фізичні симптоми вас хвилюють? Чи звертались ви до психіатра і чи приймаєте ліки?
Тирамісу на терасі• 22 июня в 18:37
послухаю, приймаю ад, але стан здається ще гірше 😭
автор Бюст Березуцкого • 22 июня в 18:39
Ответ дляЗдесяЯ
Так, приймаю ад, три місяці все добре було, а тут знову накрило.
Симптоми нудота, болить живіт, голова болить, важко дихати.
ЗдесяЯ• 22 июня в 18:42
Ответ дляБюст Березуцкого
А як вам взагалі КПТ заходить, чи мали вже досвід?
автор Бюст Березуцкого • 22 июня в 18:59
Ответ дляЗдесяЯ
Не мала, але читаю, що це перша лінія лікування , плюс ад. Хочу спробувати. Але сеанс 2400 мені задорого.
Сладкий лимончик• 22 июня в 19:04
Я б на вашому місці сама б вивчала питання. Терапевт - то зараз дуже дорого. А сесій треба буде багатенько.
ЗдесяЯ• 22 июня в 19:12
Ответ дляБюст Березуцкого
я зараз готуюсь до акредитації як КПТ-терапевт в Українському інституті КПТ, можу запропонувати взяти вас як супервізійний випадок, якщо ви маєте підтверджений лікарем ГТР, і звісно якщо ви готові на такі умови.
Це буде дешевше 2400 грн.
Якщо цікаво, можете залишити свою електронну пошту або інші контакти.
Або задавайте свої питання, чим зможу, допоможу)
маряшка-c693• 22 июня в 20:39
Ответ дляБюст Березуцкого
А, які саме приймаєте АД?
автор Бюст Березуцкого • 22 июня в 20:41
Ответ длямаряшка-c693
А, які саме приймаєте АД?
Сертралін
gaga77329• 26 июня в 23:48
Анна Яцушко, лікар-психолог, КПТ. рекомендую