ХтоЯкщоНеЯ• 22 июня 2025
Як на вашу думку повинен вчинити власник бізнесу?
Невелика, але швидко зростаюча стоматологічна клініка в пригороді столиці. Працюють 2 адміністратори, 2 через 2, зарплата 1200 вихід з 9.00 до 19.00. Одна з дівчат одинока мати дитини 6 років, інша молода дівчина без дітей. Проблема наступна молода дівчина відпрацювала свої два дні і пішла на вихідні, до неї приїхав наречений у відпустку на декілька днів, у іншої, захворіла дитина і зранку, коли треба виходити, вона телефонує напарниці, щоб та її підмінила. Напарниця відмовляється, бо вже відпрацювала свої зміни, та й наречений приїхав і вони збираються до його батьків в село. Телефонує до власника бізнесу, він каже, що домовлявся, вона каже, що домовитись не вдається, звісно, власник телефонує і тисне на дівчину, вона виходить і зі скандалом звільняється, з оговоркою, що до людей різне відношення, у когось привілеї, а хтось має без відпочинку працювати. Зараз власник бізнесу шукає нову людину, людина знайшлась, але вона готова працювати 5/2 з двома вихідними плаваючими людина з рекомендаціями та досвідом. Каже, в її вихідні теоретично може виходити донька власника. Як би ви вчинили на місці власника?
Лінива, не каюсь• 22 июня 2025
так если дочь хозяина может выйти, почему не вышла подменить? и куда делась мать одиночка? очень интересно, но ничего не понятно
Не рахую, а вважаю• 22 июня 2025
Я б попереджувала при наймі, що ніякий перенос змін , лікарняні та інше неможливі
Котогосподиня• 22 июня 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
типа болеть человеку нельзя? а если температура, пусть **ашит больная?
Не рахую, а вважаю• 22 июня 2025
Ответ дляКотогосподиня
Саме так,або паше,або не працевлаштовується . Бо варіанту заміни у власника нема
Котогосподиня• 22 июня 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
пусть владелец выходит
Котогосподиня• 22 июня 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Нащо йому це?
его же бизнес) а вообще такие требования незаконны
Відповів всім• 22 июня 2025
У мене тарифна ставка, якщо виходить продавець в свій вихідний з коефіцієнтом 1.5.
Якщо немає кому вийти, виходжу я або мій чоловік
Паспортний стіл• 22 июня 2025
Я бы вышла сама.Я собственник небольшого бизнеса.Во первых нормальный руководитель не будет сталкивать лбами коллег.Во вторых,если подчинённые профи, они должны чувствовать, что их уважают, люди - ценный капитал, нельзя пренебрегать их временем.В третьих очень полезно собственнику посмотреть ’ снизу’ , что происходит у него в бизнесе.
ХтоЯкщоНеЯ
• 22 июня 2025
Ответ дляAlex_Kri
Неизвестен объем работы именно в этой стоматологии, неизвестны финансовые возможности клиники. Сейчас искать другого администратора
Робота звичайні обов´язки адміністратора: дзвінки, консультації прийом відвідувачів, записи, комунікація з лікарями, розрахунок пацієнтів, закупівлі на рівні: вода, побутова хімія, контроль прибирання.
Не рахую, а вважаю• 22 июня 2025
Ответ дляКотогосподиня
Він отримує від свого бізнесу більше,ніж зп адміністратора, тому і сенсу сидіти замість нього нема. Нічого незаконного у тому, щоб працювати чітко за графіком нема
Котогосподиня• 22 июня 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
нельзя по закону отменить больничный
Не рахую, а вважаю• 22 июня 2025
Ответ дляКотогосподиня
нельзя по закону отменить больничный
За законом можна не брати лікарняний і навіть не хворіти. І з хворою дитиною може бути не тільки мама.
Котогосподиня• 22 июня 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
если человек заболел и взял больничный, это не повод его уволить
ХтоЯкщоНеЯ
• 22 июня 2025
Ответ дляКотогосподиня
пусть владелец выходит
Власник оперуючий хірург та ортодонт, донька може виходити, але її треба попередити завчасно
Ms. Искренность• 22 июня 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Ну один день-два без адміністратора нічого б не сталося. А там би вже і зміна дівчини, яка в село з хлопцем поїхала дійшла. Чи власник підмінив би, чи донька його. Прям зробили трагедію.
Лінива, не каюсь• 22 июня 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
мать одиночка куда делась?
я б не брала человека, который мне диктует свои условия. это всего лишь администратор, пусть и с рекомендациями, а не нейрохирург
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
какая загрузка клиники, отличается ли загрузка по дням недели, количество кабинетов... иметь всего двух администраторов - это всегда риск - проблемы с больничными, отпусками. Если хотя - бы 3-4 нормально работающих кабинета, то можно держать и двух администраторов на смене
Ms. Искренность• 22 июня 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Доньку потрібно значить, а іншу дівчину не потрібно? Відношення до персоналу у власника дуже непрофесійне, легко кажучи
ХтоЯкщоНеЯ
• 22 июня 2025
Ответ дляMs. Искренность
Трагедія була, що у власника в цей день були записи, а у доньки мала дитина, тому її треба просто попереджати. Викрутились, але людина звільнилась.
Указка• 22 июня 2025
Я так поняла, молодая бездетная уволилась, а мать одиночка работает? Нашли другого работника, в чем проблема собственника?????
Алина-1240• 22 июня 2025
Автор, простите, но на работе не служба милосердия, и напарница вам ничего не должна.есть няни, больницы ; садики, бабушки. Раз предупредила бы, на второй уволила
ХтоЯкщоНеЯ
• 22 июня 2025
Ответ дляMs. Искренность
Донька якраз підміняє, якщо двом дівчатам кудись треба одночасно, але її треба попередити, щоб вона залишила дитину на когось.
Меломанка Маланка• 22 июня 2025
можно было дистанционно выкрутиться, заказать, обзвонить из дома.
ХтоЯкщоНеЯ
• 22 июня 2025
Ответ дляУказка
Молода звільнилась, а інша на лікарняному, зараз шукають людину, знайшли за рекомендацією, але вона хоче 5/2 працювати.
Ms. Искренность• 22 июня 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Ну я ж про це і пишу, що доньку треба попередити, а ту іншу дівчину виходить можна висмикувати на роботу, незважаючи на її плани.