Президент США Дональд Трамп застеріг Іран від дій у відповідь на удари, які було завдано Штатами по іранських об´єктах. Про це говориться у його заяві.
’На Іран чекає або мир, або трагедія, набагато страшніша за ту, яку ми спостерігали протягом останніх восьми днів. Пам´ятайте, що залишилося ще багато цілей. Сьогоднішня була найскладнішою і, можливо, найсмертоноснішою’, - попередив він.Корпус вартових ісламської революції (КВІР) Ірану заявив, що війна ’насправді починається прямо тепер’ після того, як США завдали удару по ядерних об´єктах Ірану. Про це пише Euronews з посиланням на заяву КВІР.Єменські хусити заявили про вступ у війну на Близькому Сході та анонсували атаки в Червоному морі, якщо Сполучені Штати втрутяться в конфлікт з Іраном. Відповідну заяву опублікували Збройні сили Ємену в соцмережі Х.Україна підтримала удари США по Ірану
МЗС України підтримує удари США по ядерних об’єктах Ірану та наголошує на необхідності припинення іранської ядерної програми, яка загрожує безпеці Близького Сходу і світу. Про це мовиться у заяві МЗС
Фрау Донна Роза• 23 июня в 10:41
Ответ дляksenbaz
десятки мільйонів українців сплять взагалі то
десятки миллионов украинцев.....это сколько десятков? 20 десятков миллионов или 50 десятков миллионов
почему не сотни миллионов?
Фрау Донна Роза• 23 июня в 10:41
Ответ дляLudaSHS
Якось не стурбована зовсім, захід колективний сам взрощує ці гідри. А слабкість інституцій, союзів, міжнародного права - і опля - бомбят в 21 ст кого хоч і як хоч, всім по барабану. І це почато - ящик Пандори відкрито
бомбили и до Украины и что? вы лично сильно были обеспокоенны?
_Annyshka____• 23 июня в 11:19
Ответ дляksenbaz
я в шоке как адины форума не забанят эту шоколадно мертветчуковску секту фрау и ее подобным ботам?куда смотрит сбу.я пониаю что это сепарши на пособиях но вычислить же их данные можно легко
Так, до адмінів тут багато питань.
Ответ дляksenbaz
Поки хтось намагається говорити про ’мертветчуків’ чи ’сивочолих лондонців’ - нас просто обстрілюють. Щодня. Вдень і вночі. По домівках, по лікарнях, по дітях.
Це реальність, в якій ми живемо....(
Ответ дляTatius_ka
Це реальність, в якій ми живемо....(
ві ж у польщу виїхали.якщо повернулися і лячно то переїдьте на дачу чи і в інше місто тимчасово
Ответ дляksenbaz
У нас щоночі - російська рулетка. Прилетить чи ні. Влучить по сусідах чи по тобі. Люди лягають спати в коридорах, обіймають дітей, моляться, щоб не було «прильоту».
Ответ дляTatius_ka
то я ж вам написала-ві були у польщі.то переїдьте тимчасово в село чи на дачу чи місто інше.ви ж доросла людина
Ответ дляksenbaz
То я ж вам писала: якщо всі кияни, харків´яни, сумчани, одесити і інші жителі великих міст перейдуть до сел і в вашу ’глуху тишу’ - то як наша країна економічно виживатиме?
Natal_ka91• 23 июня в 12:21
Ответ дляksenbaz
надеюсь 3 мировая все таки начнется..............сил моих больше нет...........
Чому у вам вже як мінімум третя тема, а слова однакові?