Сало не люблю• 23 июня в 16:30

Скільки покласти грошей в конверт?

Йдемо з чоловіком на ювілей до знайомого, святкування буде в ресторані в Києві. Подарунок не хочемо обирати, щоб не ризикувати, вирішили покласти гроші в конверт. Як вважаєте, яка сума буде доречною від двох людей?
Пишу каліграфічно• 23 июня в 16:31
Сяду на шию, дорого!• 23 июня в 16:31
Удачная• 23 июня в 16:31
Шумелка Мышь• 23 июня в 16:32
100$
Бяки-козяки• 23 июня в 16:32
Залежить від ваших статків. Якщо у вас сімейний дохід 30 тисяч, то навряд сума в 5 тисяч буде актуальною
вре_Динка• 23 июня в 16:32
залежить від вашого фінансового стану і ресторану.
Форточка• 23 июня в 16:33
Если бы вы положили 1 тыс$, думаю знакомый бы обрадовался
Кошка Мурка• 23 июня в 16:33
4000-5000 мінімум
Ms. Iphone• 23 июня в 16:33
2000 грн, с каждого по 1000. Думаю норм будет. Но если вам позволяет бюджет то кладете больше.
Сяду на шию, дорого!• 23 июня в 16:35
Якщо ваш дохід до 40 тис грн на сім´ю, то вважаю, що 2000 вистачить. Якщо дохід вище , то 3-5
аромат Жука• 23 июня в 16:35
2-3т нормально .
Це я говорю про середньостатистичних людей які мають ЗП по 20-30т в місяць .

Ми ж не знаємо яке коло спілкування , можливо у вас там по 4-10т $ в місяць , відповідно і подарувати можна 100уе в більше .
Не рахую, а вважаю• 23 июня в 16:36
Зависит от вашего бюджета. Минимум 2000, максимум - сколько не жалко)))
Інно4каа• 23 июня в 16:36
в залежності від рівня ресторану, я замовляю на ДН з однієї людини виходить 1800 грн
Потринділиця• 23 июня в 16:37
Взагалі місце вже більше 1000 коштує...але ви не зобов´язані...мінімум це 2000 але дуже дуже мінімум...хоча б 3000 я маєте можливість ну а 4000 це взагалі ідеально
аромат Жука• 23 июня в 16:38
Ответ дляІнно4каа
Але ж , я сподіваюсь , ви не чекаєте від людей відповідного подарунку ?
Це ваш вибір .
Бабусі , батьки не завжди мають по 100 уе щоб дарувати .
Інно4каа• 23 июня в 16:39
Ответ дляаромат Жука
Це ваш вибір .
я запрошую тільки колег
Сяду на шию, дорого!• 23 июня в 16:40
Ответ дляаромат Жука
Це ваш вибір .
І не тільки бабусі...Моя сім´я, наприклад також не може виділити навіть 3000. Працюємо обидва з чоловіком, але є проблеми, на які уходять всі кошти. То ми нікуди і не ходимо, так, на жаль, втратили всіх друзів....
Бо дружба виявляється міряється тим, що не прийшов на день народження
Пухнасті штани• 23 июня в 16:41
Доречно буде стільки, скільки дозволяє ваш бюджет .
Інно4каа• 23 июня в 16:41
Ответ дляСяду на шию, дорого!
ви не прийдете і буде велика образа?
аромат Жука• 23 июня в 16:42
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Да ну .
Хоча у мене теж відсіялися деякі друзі (ті хто багато жалілися )
Шкода звісно 😕.
Я завжди рада хто приходить і ніколи не міняю по конверту . Я вже в такому віці , що мені це неважливо
Сяду на шию, дорого!• 23 июня в 16:42
Ответ дляІнно4каа
ви не прийдете і буде велика образа?
Так, ми вирішили з чоловіком не ходити на дні народження, бо в нас з´явилися фінансові проблеми, нам натяжно. Пару разів відмовили, то і перестали дзвонити. А друзів ми мали достатньо
Ms. Искренность• 23 июня в 16:51
Якщо в закладі з двох ми даруємо 100$+ квіти або алкоголь
Якщо вдома святкування-2000грн
На весілля 200$
І в нашому оточенні всі +/- так і дарують
Теж Київ
Бо зараз у закладі чек на людину більше 1000грн, але зрозуміло, що ви маєте виходити зі своїх доходів
Я в дамках• 23 июня в 16:59
Я бы позвонила в ресторан и спросила бы сколько у них стоит банкетное меню на человека, умножила бы на 2 и добавила бы так сказать на подарок.
Я же не знаю уровень ресторана где бронировали ваши знакомые. Если там заказано меню на 2-3 тысячи на человека, то вы не можете подарить от двоих 2 тысячи, надо дарить 6. Но если у вас зарплата 15 тысяч, а на каждого заказано немного еды гривен на 800 - то это будет тяжеловато и ненужно для вашей семьи дарить 6 тысяч гривен, можно и 2-3 тысячи.

ООО, подтянулась рукалицая тётка. Это наверное о ней была недавняя тема где жена пришла с мужем на праздник к знакомой в кафе и от двоих подарили только крем для рук. Ну для этой рукалицой норм - для меня нет.
Однозначная• 23 июня в 16:59
Ответ дляMs. Искренность
Якщо вдома святкування-2000грн
На весілля 200$
Теж Київ
А я на весілля дарую 100 Дол і букет гарний. А на день народження, то в залежності від заходу, в ресторані 2000 і пляшку коньяку чи бренді дорогого, або квіти, якщо жінці і цукерки, а дома 1000 і щось до грошей.
Тай що?! Ви так даруєте я по іншому.
Були в племінниці на свадьбі за кордоном, все самі оплачували, проїзд проживання, подарувала 500 євро.
Але до знайомих наприклад за кордон не знаю чи поїхала б і дарувала б не більше 100 євро.
Інно4каа• 23 июня в 17:03
Ответ дляСяду на шию, дорого!
то такі друзі,якщо не розуміють вашу ситуацію
Ms. Искренность• 23 июня в 17:05
Ответ дляОднозначная
Тай що?! Ви так даруєте я по іншому.
Автор запитала скільки грошей покласти в конверт, я написала свій досвід.
До чого ваша агресія?))
Однозначная• 23 июня в 17:07
Ответ дляЯ в дамках

Вибачте, але я свою куму запросила бути кумою, вона так розстроїлася, бо вони якраз ремонт робили, квартиру купили, грошей обмаль азагалі було в них. Вона каже як я буду твою дитину хрестити, в мене зараз взагалі проблеми з грошима...
Я попросила обов´язково бути і сказала, чи проблема їй рушник купити, якщо так я їй передам. Мені було важливо, щоб моя подруга була хресною.
Вона купила тільки рушник і дитині дитячу іграшку. Все!
Як мене питали що кума подарувала, казала що 💰. І настояьа, щоб вони з чоловіком прийшли в ресторан, бо вона не хотіла щоб я сильно тратилась.
Я запевнила, що мені важливо щоб вони були разом!
Коли там знайомі питали її що подарувала, я втрутилась і сказала що гроші і що це секрет хто в скільки дарував.
Все пройшло відмінно)) зараз вони крепко стоять на ногах, я за них дуже рада.
У всіх буваютб скрутні часи, це нормально і не потрібно тільки все грошами міряти.
Однозначная• 23 июня в 17:09
Ответ дляMs. Искренность
До чого ваша агресія?))
Чому ви сприйняли як агресію? Просто у всіх різні ситуації і ваш якраз не середньостатистичний і ви це розумієте. Виглядає як наче ви хвалитесь.
Ms. Искренность• 23 июня в 17:36
Ответ дляОднозначная
Чим хвалюсь?
Якщо ви уважно подивитесь, то ми з вами даруємо +/- однакові суми. На весілля ви навіть більше в 2р)
Шикаю і викаю• 23 июня в 18:38
Просто знайомий, 3000 мінімум.
Близький - 5-6 тис грн.