РокерША• 23 июня 2025
Ви б змогли жити з чоловіком, який не працює?
Надежда наш компас• 23 июня 2025
Мой бывший не работает уже 4-й год, главное не скрывает это, жена как-то живёт с ним, но он ленивый, всегда мечтал быть то директором, то жить в Америке и т.д.
Мюллерная• 23 июня 2025
Ответ дляНадежда наш компас
В нас один бувший ?
Теж тільки в Америці мало бути супер
А_я_ЛОЖУ!• 23 июня 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Главное что находятся дуры, которые согласны таких содержать.
Свекруня• 23 июня 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Нет, бытовой инвалид мне не нужен
это ваще из другой оперы,🤣🤣🤣🤣🤡🤡🤡🤡🤡
Привіт з ботойбіччя• 23 июня 2025
Мой не работает, но доход высокий, живём как-то. И я не работаю
Люблю ХОЛОСТЯКА• 23 июня 2025
Ответ длявре_Динка
а тут справа не в грошах, справа в голові. як змінюється людина яка не працює. я спокійно забезпечувала колишнього, але те що за півроку він перетворився в амьобу, якому нічого не треба - тут біда.
Почему? Если есть много денег, можно все время путешествовать, изучать культуру других стран, заняться неприбыльным хобби, посещать разные мастер-классы…
Манка Я• 23 июня 2025
Кайф же, он готовит-стирает-убирает-детей развлекает. А жене тогда всего-то на работу ходить.
Королева спама• 23 июня 2025
Якщо хворий, не приведи Господь. Звичайно не покину. Здоровий, нафіг нада?
Тюрюнь_Тюнь• 23 июня 2025
Коли віддав спільний бізнес колишній дружині і певний час будував новий, все так і було. Але попередньо він запитав, чи згодна я на таке, бо заробітку перший рік не буде. Я погодилась. Так, щоб геть не працював, - не було такого.
Обращеница• 23 июня 2025
Залежить від того, що він робить в свій вільний час.
Маю приклади, де чоловік не працює, але на ньому весь побут, і хобі своє він має, просто воно не може прогодувати родину. Тобто він не дуркує, і дружина від побутових питань повністю позбавлена. Такий формат ще можливий. Хоча і дуже складний.
А от хатню тваринку з претензіями я б терпіти не стала.
З родзинкою• 23 июня 2025
Ответ дляМанка Я
Для мене це б підійшло.Ніколи не любила домашню роботу,просто жах мені.А от свою по професії-люблю
Надежда наш компас• 23 июня 2025
Ответ дляМюллерная
В нас один бувший ?
Теж тільки в Америці мало бути супер
Возможно это он
Надежда наш компас• 23 июня 2025
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Это да. А может сопоставила аренду жилья в Киеве и решила, что то на то и выходит.
И.О. человека• 24 июня 2025
В мене колись такий на СЗ був, що закидав вудку - мовляв, він до себе готовий в двушку прийняти жінку, і можна навіть з однією дитиною!! херой)
Але вона має працювати і утримувати всю родину, бо в нього лапки.
І щиро вважав це рівноцінним вкладенням в спільну родину - він їй житло, вона йому їжу.