НЛОша• Изменено 23 июня в 18:23

Як їдете у відпустку, везете з собою якісь продукти чи крупи, чи тушонку якусь?

Будемо їхати автобусом до Чорногорії - там тільки апартаменти, думаю, шо взяти
Колишня муза• 23 июня в 18:40
Ответ дляВарена цибуля
Картопля у вересні буде, трактор чудово її копає.
А хто ж колорадів прискати буде та збирати?
Забагаловка• 23 июня в 18:40
Ответ дляНЛОша
В смислі? Ви на віддиху нічого не їсте?
Ми віддихаємо
Коржик• 23 июня в 18:40
Ответ дляВ кого тако було
Народу тьма. Я в Чорногорії 12 разів була і Будва в липні це був треш.
А, понятно! Я в отеле отдыхала со своим пляжем, а мимо проходили толпы туристов
З бісиками• 23 июня в 18:40
Ответ дляТанцепесенная
Так ее уже моль поела за 3 с половиной года
Бувають чипси з сіллю, а у автора буде крупа з міллю.
Чи на мові автора кажучи ’ з мольою’
Леди_на_драндулете• 23 июня в 18:40
Ответ дляЛюблю_смаколики
З тушонкою вас на автобусі не випустять
Туристичні автобуси не дуже перевіряють. Писали, що навіть фрукти не можна через кордон, але в нас ручну поклажу не перевіряли, тільки собака пройшлась, не знаю що там винюхувала
Танцепесенная• 23 июня в 18:40
Ответ дляЗ бісиками
Чи на мові автора кажучи ’ з мольою’
Одразу протеїн. Збалансований обід
Колишня муза• 23 июня в 18:40
Ответ дляТанцепесенная
Замість себе білка залишила - пітатєльного )
Варена цибуля• 23 июня в 18:41
Ответ дляНЛОша
І не погуляєш ніде, весь час в етом гетто. А у Будві і околицях багато місць інтересних.
Візьміть як мінімум дві екскурсії - до Котору морську і в Дурмідор, в гори. Це Вау, країна неймовірно гарна.
автор НЛОша • 23 июня в 18:41
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Мені сказали, венгри усьо пропускають, на відміну від поляків.
автор НЛОша • 23 июня в 18:42
Ответ дляВарена цибуля
Спасибі вам! Обязатєльно!
В кого тако було• 23 июня в 18:42
Ответ дляКоржик
Я теж. Але в місті шумно
Варена цибуля• 23 июня в 18:42
Ответ дляКоржик
В Будве нормальные супермаркеты)
Там ринок критий колоритний, прикольний і так, купа супермаркетів.
Леди_на_драндулете• 23 июня в 18:43
Ответ дляЗакуйовджена життям
Там полно магазинов со свежими овошами и фруктами,сырами, выпечкой. Какая тушёнка, рыбу будете есть и морепродукты только из моря.
Кстати, рыбу там ещё попробуй найти. Я была удивлена, что на море не продают рыбу как у нас на каждом углу
Варена цибуля• 23 июня в 18:43
Ответ дляТочная копия плова
Нет, у вас.)
Вам Юлі якісь ввижаються.
spart-5037• 23 июня в 18:43
Ответ дляЗ бісиками
Я еду на олл
Зачем ещё готовить на отдыхе и где дешевле купить продукты? Они дорогие обычно в зоне отдыха.
И сколько вы платите за Черногорию на олл-ин?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 23 июня в 18:43
Ответ дляНЛОша
В мене батько закупив багато булгуру та інших круп ще на початку війни.
Не троллите на тему войны и продуктов, не смешно.
Варена цибуля• 23 июня в 18:44
Ответ дляВ кого тако було
Я була - в усі літні місяці. Нічого особливого, нормально.
Коржик• 23 июня в 18:44
Ответ дляНЛОша
Как раз, венгры могут придолбаться, подружку на авто оштрафовали за провоз лишней бутылки спиртного
Коржик• 23 июня в 18:45
Ответ дляВарена цибуля
До рынка с продуктами не дошла, только сувенирный понравился
Леди_на_драндулете• 23 июня в 18:45
Ответ дляНЛОша
Вдома багато - нашо я там буду купляти?
Хотите-берите, зачем вам мнение других людей. Главное, чтобы места в чемоданах хватило)
Варена цибуля• 23 июня в 18:45
Ответ дляКолишня муза
Їх уже в серпні немає. Ви з місяця, чи з троляндії?
Варена цибуля• 23 июня в 18:46
Ответ дляКоржик
І що не виходили з готелю?
Колишня муза• 23 июня в 18:48
Ответ дляВарена цибуля
А вы шо писали, что мама в августе едет? Так бы погуглила, чем ей заняться в августе для любимой доци на огороде. Я - из Киева, родни в селе нет, максимум на даче - помидорчики и цветочки с садом.
Мюллерная• 23 июня в 18:48
когда раньше по молодости ездили в одессу, геническ, бердянск , кирилловку, я всегда покупала подчеревок, солила. и курятину и свинину, делала тушенку. на месте только огурец, помидор, картошка и фрукты. картохи отварил, банку тушенки вывернул и салат. все. так и питались неделю.
Варена цибуля• 23 июня в 18:49
Ответ дляКоржик
Ми собі на сніданки постійно брали місцеву їжу, жили хвилин 7 пішки до нього. Смакота там, а вибір який. Люблю такі місця, окунутися в атмосферу країни.
Коржик• 23 июня в 18:50
Ответ дляВарена цибуля
І що не виходили з готелю?
Из чего такой вывод?
Love_Love_Love_• 23 июня в 18:50
Ответ дляНЛОша
Мені казали, що угорці все пропускають без проблем
Ну ваш булгур і тушонку 100% пропустять.
Варена цибуля• 23 июня в 18:50
Ответ дляКолишня муза
Я теж в селі, сама спроможна виростити все.
В кого тако було• 23 июня в 18:53
Ответ дляВарена цибуля
Я теж була у всі. І Будва не для мене.
Варена цибуля• 23 июня в 18:53
Ответ дляКоржик
Из чего такой вывод?
Удалено администрацией...