НЛОша• Изменено 23 июня 2025

Як їдете у відпустку, везете з собою якісь продукти чи крупи, чи тушонку якусь?

Будемо їхати автобусом до Чорногорії - там тільки апартаменти, думаю, шо взяти
Колишня муза• 23 июня 2025
Ответ дляВарена цибуля
Картопля у вересні буде, трактор чудово її копає.
А хто ж колорадів прискати буде та збирати?
Забагаловка• 23 июня 2025
Ответ дляНЛОша
В смислі? Ви на віддиху нічого не їсте?
Ми віддихаємо
Коржик• 23 июня 2025
Ответ дляВ кого тако було
Народу тьма. Я в Чорногорії 12 разів була і Будва в липні це був треш.
А, понятно! Я в отеле отдыхала со своим пляжем, а мимо проходили толпы туристов
З бісиками• 23 июня 2025
Ответ дляТанцепесенная
Так ее уже моль поела за 3 с половиной года
Бувають чипси з сіллю, а у автора буде крупа з міллю.
Чи на мові автора кажучи ’ з мольою’
Леди_на_драндулете• 23 июня 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
З тушонкою вас на автобусі не випустять
Туристичні автобуси не дуже перевіряють. Писали, що навіть фрукти не можна через кордон, але в нас ручну поклажу не перевіряли, тільки собака пройшлась, не знаю що там винюхувала
Танцепесенная• 23 июня 2025
Ответ дляЗ бісиками
Чи на мові автора кажучи ’ з мольою’
Одразу протеїн. Збалансований обід
Колишня муза• 23 июня 2025
Ответ дляТанцепесенная
Замість себе білка залишила - пітатєльного )
Варена цибуля• 23 июня 2025
Ответ дляНЛОша
І не погуляєш ніде, весь час в етом гетто. А у Будві і околицях багато місць інтересних.
Візьміть як мінімум дві екскурсії - до Котору морську і в Дурмідор, в гори. Це Вау, країна неймовірно гарна.
автор НЛОша • 23 июня 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Мені сказали, венгри усьо пропускають, на відміну від поляків.
автор НЛОша • 23 июня 2025
Ответ дляВарена цибуля
Спасибі вам! Обязатєльно!
В кого тако було• 23 июня 2025
Ответ дляКоржик
Я теж. Але в місті шумно
Варена цибуля• 23 июня 2025
Ответ дляКоржик
В Будве нормальные супермаркеты)
Там ринок критий колоритний, прикольний і так, купа супермаркетів.
Леди_на_драндулете• 23 июня 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Там полно магазинов со свежими овошами и фруктами,сырами, выпечкой. Какая тушёнка, рыбу будете есть и морепродукты только из моря.
Кстати, рыбу там ещё попробуй найти. Я была удивлена, что на море не продают рыбу как у нас на каждом углу
Варена цибуля• 23 июня 2025
Ответ дляТочная копия плова
Нет, у вас.)
Вам Юлі якісь ввижаються.
spart-5037• 23 июня 2025
Ответ дляЗ бісиками
Я еду на олл
Зачем ещё готовить на отдыхе и где дешевле купить продукты? Они дорогие обычно в зоне отдыха.
И сколько вы платите за Черногорию на олл-ин?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 23 июня 2025
Ответ дляНЛОша
В мене батько закупив багато булгуру та інших круп ще на початку війни.
Не троллите на тему войны и продуктов, не смешно.
Варена цибуля• 23 июня 2025
Ответ дляВ кого тако було
Я була - в усі літні місяці. Нічого особливого, нормально.
Коржик• 23 июня 2025
Ответ дляНЛОша
Как раз, венгры могут придолбаться, подружку на авто оштрафовали за провоз лишней бутылки спиртного
Коржик• 23 июня 2025
Ответ дляВарена цибуля
До рынка с продуктами не дошла, только сувенирный понравился
Леди_на_драндулете• 23 июня 2025
Ответ дляНЛОша
Вдома багато - нашо я там буду купляти?
Хотите-берите, зачем вам мнение других людей. Главное, чтобы места в чемоданах хватило)
Варена цибуля• 23 июня 2025
Ответ дляКолишня муза
Їх уже в серпні немає. Ви з місяця, чи з троляндії?
Варена цибуля• 23 июня 2025
Ответ дляКоржик
І що не виходили з готелю?
Колишня муза• 23 июня 2025
Ответ дляВарена цибуля
А вы шо писали, что мама в августе едет? Так бы погуглила, чем ей заняться в августе для любимой доци на огороде. Я - из Киева, родни в селе нет, максимум на даче - помидорчики и цветочки с садом.
Мюллерная• 23 июня 2025
когда раньше по молодости ездили в одессу, геническ, бердянск , кирилловку, я всегда покупала подчеревок, солила. и курятину и свинину, делала тушенку. на месте только огурец, помидор, картошка и фрукты. картохи отварил, банку тушенки вывернул и салат. все. так и питались неделю.
Варена цибуля• 23 июня 2025
Ответ дляКоржик
Ми собі на сніданки постійно брали місцеву їжу, жили хвилин 7 пішки до нього. Смакота там, а вибір який. Люблю такі місця, окунутися в атмосферу країни.
Коржик• 23 июня 2025
Ответ дляВарена цибуля
І що не виходили з готелю?
Из чего такой вывод?
Love_Love_Love_• 23 июня 2025
Ответ дляНЛОша
Мені казали, що угорці все пропускають без проблем
Ну ваш булгур і тушонку 100% пропустять.
Варена цибуля• 23 июня 2025
Ответ дляКолишня муза
Я теж в селі, сама спроможна виростити все.
В кого тако було• 23 июня 2025
Ответ дляВарена цибуля
Я теж була у всі. І Будва не для мене.
Варена цибуля• 23 июня 2025
Ответ дляКоржик
Из чего такой вывод?
Удалено администрацией...