Добрый вечер уважаемые советчицы,может кто то подскажет,что мне делать с такой бедой?начали расслаиваться ногти,пару пальцев на руках,работать приходится целый день в резиновых перчатках,я грешу на это...но дочь говорит,что перенашиваю гель-лак,и иза того такая проблема,может сталкивался кто,чем подлечить?
Чат gpt пише це:
💧 Догляд і відновлення:
1. Живильні олії щовечора:
– олія жожоба, мигдальна, арганова або спеціальні для кутикули (наприклад, Solar Oil від CND).
2. Ванночки з морською сіллю (2–3 рази на тиждень):
– 1 ст. ложка морської солі на склянку теплої води, 15 хв.
– Можна додати кілька крапель йоду — він укріплює кератин.
3. Курс вітамінів:
– Комплекси з біотином, кремнієм, цинком, В5, В6, С.
– Наприклад: Solgar Hair Skin Nails, або Doppelherz актив для шкіри, волосся, нігтів.
4. Аптечні зміцнюючі лаки:
– Eveline 8 в 1 (але лише курсами, не постійно — містить формальдегід).
– Mavala Scientifique, Nail Tek, IBX-система (салонна, але дуже ефективна).
⸻
🧤 Як зменшити шкоду від рукавичок:
• Одягайте бавовняні рукавички під гумові — вони вбирають вологу.
• Частіше змінюйте рукавички.
• Після зміни — завжди зволожуючий крем, краще з кератином або пантенолом.
⸻
Якщо ситуація не покращиться протягом 2–4 тижнів — варто звернутися до дерматолога або трихолога. Іноді ламкість і розшарування — це сигнал дефіциту заліза, білка або проблем зі щитоподібною залозою.
💧 Догляд і відновлення:
1. Живильні олії щовечора:
3. Курс вітамінів:
4. Аптечні зміцнюючі лаки:
⸻
🧤 Як зменшити шкоду від рукавичок:
• Частіше змінюйте рукавички.
⸻
Ответ дляКапибара
У меня расслаиваются от воды, перчатки и моющие - усугубляют. Гель-лак не ношу.
Немного помогает покрытие прозрачное, похоже на обычный лак, типа для укрепления, точно не помню.
Ну, или вообще менять работу 🤷
Ну останні рази,під лампою пекли нігті,мабуть що часто робила їх,нігтєва пластина стала тонкою нажаль,робити теж не буду.
Valentina shop2020• 23 июня 2025
Ответ для77 года рождения
Лак наомі, молочний
Лак Наоми разливают на корчеватом,ничего хорошего ,а тем более лечебного там нет
Ответ дляКапибара
Ну, или вообще менять работу 🤷
Попередні рази від лампи нігті деякі пекли,а так розумію що це від постійного носіння.Нігтєва пластина стала тонкою
Ответ дляНайкраща
Чат gpt пише це:
💧 Догляд і відновлення:
1. Живильні олії щовечора:
3. Курс вітамінів:
4. Аптечні зміцнюючі лаки:
⸻
🧤 Як зменшити шкоду від рукавичок:
• Частіше змінюйте рукавички.
⸻
💧 Догляд і відновлення:
1. Живильні олії щовечора:
3. Курс вітамінів:
4. Аптечні зміцнюючі лаки:
⸻
🧤 Як зменшити шкоду від рукавичок:
• Частіше змінюйте рукавички.
⸻
Дякую велике!!!
77 года рождения• 23 июня 2025
Ответ дляValentina shop2020
Виробник пише про інше.
А я порадила автору з особистого перевіреного досвіду, мені його рекомендували не на Корчуватому
Valentina shop2020• 23 июня 2025
Ответ для77 года рождения
Виробник пише про інше.
Почему вам должны советовать на корчеватом,там закрытые склады ,там разливают этот лак,пишут американский,но к Америке оно никакого дела не имеет,если не верите то что я говорю,продолжайте не верить и покупать подделку
Ответ дляValentina shop2020
Так у нас в основному всі виробники нігтьових матеріалів - це розливайщики придбаної в ангро продукції, як кажуть з бочок. І реально багато купують на заводі Кейстоун в США, деякі з європейських фабрик, а в основному Гуаньчжоу, Китай. Ще й розливає ФОП - посередник. Виробників, які змішують компоненти, мало.
Автору. У Вас звичайна історія після зняття гель-лаку, коли пластина пересушена і ще й після термічного опіку. Бажано спилювати довжину в нуль, змащувати маслами, теплі ванночки масла жожоба - класно, але то треба заморочуватися, найпростіше - після кожного контакту з водою змазати маслом для кутикули.
Прозорі лаки можна не всі, саме Евелін 8 в 1 може дати ще більший оніхолізис, було у мене і читала про таке ж в мережі. Гарно підходять не зміцнювачі типу залізний кіготь, а ті покриття, що зберігають еластичність