Lukanov• 23 июня 2025

Расслаивается ноготь

Добрый вечер уважаемые советчицы,может кто то подскажет,что мне делать с такой бедой?начали расслаиваться ногти,пару пальцев на руках,работать приходится целый день в резиновых перчатках,я грешу на это...но дочь говорит,что перенашиваю гель-лак,и иза того такая проблема,может сталкивался кто,чем подлечить?
77 года рождения• 23 июня 2025
Лак наомі, молочний
автор Lukanov • 23 июня 2025
Ответ для77 года рождения
Лак наомі, молочний
Мазать?
Найкраща• 23 июня 2025
Скільки носите нігті?
77 года рождения• 23 июня 2025
Ответ дляLukanov
Мазать?
Фарбувати
автор Lukanov • 23 июня 2025
Ответ для77 года рождения
Фарбувати
Дякую!!!
автор Lukanov • 23 июня 2025
Ответ дляНайкраща
Скільки носите нігті?
Неділю назад зняла нігті,і дивлюсь іде відслойка нігтя
Найкраща• 23 июня 2025
Ответ дляLukanov
Скільки до цього носили? З чого донька взяла, що переношуєте?
автор Lukanov • 23 июня 2025
Ответ дляНайкраща
Три неділі
Найкраща• 23 июня 2025
Ответ дляLukanov
Три неділі
Три тижні- норм. Більше - переношуєте
автор Lukanov • 23 июня 2025
Ответ дляНайкраща
Три тижні- норм. Більше - переношуєте
Так а не знаєте,що робити???
Капибара• 23 июня 2025
У меня расслаиваются от воды, перчатки и моющие - усугубляют. Гель-лак не ношу.
Немного помогает покрытие прозрачное, похоже на обычный лак, типа для укрепления, точно не помню.
Ну, или вообще менять работу 🤷
Найкраща• 23 июня 2025
Чат gpt пише це:
💧 Догляд і відновлення:
1. Живильні олії щовечора:
– олія жожоба, мигдальна, арганова або спеціальні для кутикули (наприклад, Solar Oil від CND).
2. Ванночки з морською сіллю (2–3 рази на тиждень):
– 1 ст. ложка морської солі на склянку теплої води, 15 хв.
– Можна додати кілька крапель йоду — він укріплює кератин.
3. Курс вітамінів:
– Комплекси з біотином, кремнієм, цинком, В5, В6, С.
– Наприклад: Solgar Hair Skin Nails, або Doppelherz актив для шкіри, волосся, нігтів.
4. Аптечні зміцнюючі лаки:
– Eveline 8 в 1 (але лише курсами, не постійно — містить формальдегід).
– Mavala Scientifique, Nail Tek, IBX-система (салонна, але дуже ефективна).

⸻

🧤 Як зменшити шкоду від рукавичок:
• Одягайте бавовняні рукавички під гумові — вони вбирають вологу.
• Частіше змінюйте рукавички.
• Після зміни — завжди зволожуючий крем, краще з кератином або пантенолом.

⸻

Якщо ситуація не покращиться протягом 2–4 тижнів — варто звернутися до дерматолога або трихолога. Іноді ламкість і розшарування — це сигнал дефіциту заліза, білка або проблем зі щитоподібною залозою.
автор Lukanov • 23 июня 2025
Ответ дляКапибара
Ну, или вообще менять работу 🤷
Ну останні рази,під лампою пекли нігті,мабуть що часто робила їх,нігтєва пластина стала тонкою нажаль,робити теж не буду.
Valentina shop2020• 23 июня 2025
Ответ для77 года рождения
Лак наомі, молочний
Лак Наоми разливают на корчеватом,ничего хорошего ,а тем более лечебного там нет
автор Lukanov • 23 июня 2025
Ответ дляКапибара
Ну, или вообще менять работу 🤷
Попередні рази від лампи нігті деякі пекли,а так розумію що це від постійного носіння.Нігтєва пластина стала тонкою
Найкраща• 23 июня 2025
Ответ дляLukanov
А від вологи під рукавичками вона зміцнішає?
chueva.a• 23 июня 2025
У меня такое начинается при покрытии гель лаком, но у меня конкретно из-за того, что свои ногти очень мягкие, покрытие твердое- вот и подрываются ногти с покрытием
автор Lukanov • 23 июня 2025
Ответ дляНайкраща
Чат gpt пише це:
💧 Догляд і відновлення:
1. Живильні олії щовечора:
3. Курс вітамінів:
4. Аптечні зміцнюючі лаки:

⸻

🧤 Як зменшити шкоду від рукавичок:
• Частіше змінюйте рукавички.

⸻

Дякую велике!!!
автор Lukanov • 23 июня 2025
Ответ дляchueva.a
Ну а ви що робите???
Алина-1240• 23 июня 2025
Из за рукавичек.срастет
chueva.a• 23 июня 2025
Ответ дляLukanov
Ну а ви що робите???
снимаю периодически, ногти отрастают хорошие и снова покрываю, уже бы не покрывала, но ужасно ногти грызу и вид рук тот еще(
автор Lukanov • 23 июня 2025
Ответ дляchueva.a
Зрозуміла, дякую!!!
77 года рождения• 23 июня 2025
Ответ дляValentina shop2020
Виробник пише про інше.
А я порадила автору з особистого перевіреного досвіду, мені його рекомендували не на Корчуватому
Valentina shop2020• 23 июня 2025
Ответ для77 года рождения
Виробник пише про інше.
Почему вам должны советовать на корчеватом,там закрытые склады ,там разливают этот лак,пишут американский,но к Америке оно никакого дела не имеет,если не верите то что я говорю,продолжайте не верить и покупать подделку
Раната• 26 июня 2025
Ответ дляValentina shop2020
Так у нас в основному всі виробники нігтьових матеріалів - це розливайщики придбаної в ангро продукції, як кажуть з бочок. І реально багато купують на заводі Кейстоун в США, деякі з європейських фабрик, а в основному Гуаньчжоу, Китай. Ще й розливає ФОП - посередник. Виробників, які змішують компоненти, мало.
Раната• 26 июня 2025
Автору. У Вас звичайна історія після зняття гель-лаку, коли пластина пересушена і ще й після термічного опіку. Бажано спилювати довжину в нуль, змащувати маслами, теплі ванночки масла жожоба - класно, але то треба заморочуватися, найпростіше - після кожного контакту з водою змазати маслом для кутикули.
Прозорі лаки можна не всі, саме Евелін 8 в 1 може дати ще більший оніхолізис, було у мене і читала про таке ж в мережі. Гарно підходять не зміцнювачі типу залізний кіготь, а ті покриття, що зберігають еластичність
Раната• 26 июня 2025
В мене були такі