Автопортрет нурофена• Изменено 23 июня в 22:04
В Туреччині неможливо загоріти. Як була біла така і через 9 днів залишилась
Або я купила супер класний засіб від сонця..
Але реально моя мама на городі чорніша ніж я на морі
Вчора приїхала з Сіде
Головне що воно пише 35 градусів , але відчувається як максимум 27
Взагалі не спекотно. Є чим дихати, ніякої вологості немає, про що лякали тут
Вчора приїхала з Сіде
Муркамурковна• 23 июня в 22:05
Цікаво, після того як я жорстко у 2021 переболіла ковідом, до здохнення, я не загораю, зазвичай, я вийшла така, сісі поправила, волосся закрутила і чорна до вечора, а зараз як сметана
Love_Love_Love_• 23 июня в 22:07
В наступному році як і всі попередні роки залишайтеся з мамою на городі і загорите і жару відчуєте і гроші не витратите.
Звоночек• 23 июня в 22:08
Тю, поехали бы к маме на огород. И маме бы помогли, и загар приобрели.
Воленс-неволенс• 23 июня в 22:11
Я повернулася чорна, а у куми чоловік запитав чи вона з номеру виходила
Великий сатирик• 23 июня в 22:12
Ответ дляВоленс-неволенс
А виходила?))
Воленс-неволенс• 23 июня в 22:13
Ответ дляВеликий сатирик
А виходила?))
Ну звісно. Їй там щось і підпікало, а приїхала біла
Удачная• 23 июня в 22:16
Значить гарний засіб з спф. Я зараз в Кемері і на пляжі повно згорівших людей.
Белая котичка• 23 июня в 22:19
Ответ дляУдачная
Как спасаетесь от рашистов? Обожаю Кемер, вот только думаю как суметь их там игнорить
Указка• 23 июня в 22:21
Ответ дляВоленс-неволенс
Ми у серпні в шарм літали на два тижні. То приїхала злегка потемнівша. Всі були дуже здивовані, особливо на мої розповіді, що в номері не сиділи. Виходили ще до сніданку, щоб заплисти подалі без рятівників, заходили вночі і ще й пустелі ганяли на квадроциклах. Все завдяки спеціальному одягу для плавання, гарному спф коли на лежаку під парасолькою, ну і весь інший одяг легкий довгий і дихаючий. Як сідало сонце - то тоді вже відкритий одяг
Воленс-неволенс• 23 июня в 22:22
Ответ дляБелая котичка
Вони нас самі бояться
В моїй хаті моя правда• 23 июня в 22:22
Не знаю , приїхала з кемеру загоріла . Хоч в не дуже жарко було .
Удачная• 23 июня в 22:23
Ответ дляБелая котичка
Ми в готелі де їх не так багато, більшість німці, поляки і українці. Але це в наш заїзд, може далі буде гірше. Минулого року я потрапила в готель де 90% були рашисти. І мене здивувала їхня реакція, в більшості випадків вони коли чули українську мову, випаровувались з горизонту.
З горіха зерня• 23 июня в 22:24
Автор, непонятно, как можно приехать из Турции незагоревшей
Разве, что в номере сидеть безвылазно
Автопортрет нурофена
• 23 июня в 22:24
Ответ дляБелая котичка
В нашому готелі не було росіян
Лише поляки, іспанці, турки, українці
Просто вибирайте готель нормальний
Лише поляки, іспанці, турки, українці
Просто вибирайте готель нормальний
Автопортрет нурофена
• 23 июня в 22:26
Ответ дляВоленс-неволенс
О так йе про мене
Автопортрет нурофена
• 23 июня в 22:26
Ответ дляЗ горіха зерня
Разве, что в номере сидеть безвылазно
Цілий день на пляжі
І діти точно так само
35 градусів пише, а воно не відчувається
Ніжне сонечко
І діти точно так само
Ніжне сонечко
З горіха зерня• 23 июня в 22:27
Ответ дляУдачная
Намного приятнее отдыхать в отеле с вежливыми иностранцами , чем с русней, от одного вида которой, тошнит
Выпаровувались они или нет это уже вторично
Белая котичка• 23 июня в 22:34
Ответ дляАвтопортрет нурофена
В нашому готелі не було росіян
Лише поляки, іспанці, турки, українці
Просто вибирайте готель нормальний
Лише поляки, іспанці, турки, українці
Просто вибирайте готель нормальний
Та к сожалению сейчас такие сумасшедшие цены на Турцию, что приходится выбирать подходящую цену, а не отели без рашистов. Вот как только настроиться, чтобы из не замечать. В прошлом году была в Силе, так из там было очень мало и они ныкались, даже в общественных местах разговаривали на английском и немецком
Но Кемер ими кишит, там такого не будет.
Автопортрет нурофена
• 23 июня в 22:35
Ответ дляБелая котичка
Згідна з вами
Але я в першу чергу шукала без цих свинів
Бо не можу слухати цю мову
Белая котичка• 23 июня в 22:36
Ответ дляУдачная
Я еду сама, не буду же я сама с собой разговаривать. А раньше сколько ездила, они все время лезли ко мне знакомиться. Как то надо теперь настроиться, чтобы из не послать и не портить себе отдых
Моль Моллівна• 23 июня в 22:41
Ответ дляСанька-4b93
Какой то чес, все загорают и сгорают, а автор - шо смЭтана
Это точно. Я 50-кой мажусь и стабильно сгораю блин, каждый раз. А тут - мама чорниша на городи, тю