Агент Пинкертона• 24 июня в 10:48

Рахунок Нова пей

Підскажіть, якщо відкрити рахунок в нова пей, то рахунок в звичайному банку потрібен чи ні? І реквізити покупцю тоді надавати нова пей?
Я щось взагалі нічого не розумію
короткопамятна• 24 июня в 10:50
Консультация бухгалтера небесплатная
короткопамятна• 24 июня в 10:53
Оплачивайте, консультацию, к вам приедет юрист, бухгалтер и итшник
Бабка-байкерша• 24 июня в 10:53
вам ніхто однозначно не скаже (навіть бухгалтер за гроші, кожен казатиме по різному), бо немає чіткої відповіді від податкової і інших перевіряючих органів, які люблять роздавати штрафи.
Тримайте в голові, що НоваПей - НЕбанківська установа. Тому я би для підстраховки відкрила ще рахунок в нормальному банку, а на новапей - тільки їхні наложки.
А ще краще - навіть їх наложки виводити на рахунок нормального банку, але НоваПей таке не любить і дуже саботують і затягують підписання договору в такому випадку
короткопамятна• 24 июня в 10:58
Ответ дляБабка-байкерша
Непонятно зачем наложку оформлять на новапей.
Тем более с нормальными почтами они не работают
автор Агент Пинкертона • 24 июня в 10:58
Ответ дляБабка-байкерша
ось цей момент мені не зрозумілий
вони пропонують зареєструвати свій рахунок в нова пей, а так я виходить можу підписати з ними договір і вказати свій рахунок іншого банку?
чи післяплату приймати на рахунок новай пей а всі інше на рахунок іншого банку? так взагалі можна?
Бабка-байкерша• 24 июня в 11:02
Ответ дляАгент Пинкертона
ось цей момент мені не зрозумілий
ще 2 роки тому так, і це робилось швидко і легко. А зараз вас менеджер буде настирливо переконувати, щоб рахунок був саме їхній. Навіть можуть говорити, що рахунок іншого банку привʼязати НЕМОЖЛИВО (але це неправда). Просто потрібно стояти на своєму і говорити, що рахунок Новапей відкривати ви не хочете.
Але це може затягнутись на місяць, а то й два. І якщо посилки відправляти потрібно уже зараз - доведеться здатись і відкрити їх рахунок. На це вони і розраховують.

Так, можна на різні рахунки приймати різні види оплат. Головне - не забудьте слідкувати за лімітом і рахувати загальну суму при подачі річних звітів
автор Агент Пинкертона • 24 июня в 11:05
Ответ дляБабка-байкерша

ви співпрцюєте з нова пей? чи просто в цьому розбираєтеся?)
бо мені це все здається темним лісом
Бодіпозітівна• 24 июня в 11:06
Ответ длякороткопамятна
Та ж замануха: 20 % повернення 6 посилок
Бабка-байкерша• 24 июня в 11:07
Ответ дляАгент Пинкертона
бо мені це все здається темним лісом
у мене чоловік уже 5 років ФОП і мені відкривали минулого року. То постійно в їхніх ’нововведеннях’ розбираємось
автор Агент Пинкертона • 24 июня в 11:09
Ответ дляБабка-байкерша
з цими ’нововведеннях’ і страшно починати, то нова пей, то чек бокс, то чеки для мене це все якось тяжко