Снегурочко• 24 июня в 16:02
Лайфхак для прибирання кухні
У мене посудомийної машини немає, але завдяки інтернету я відкрила для себе робочий лайфхак. Капсула для посудомийної машини, розведена в гарячій воді ідеально відмиває всі кухонні поверхні, підлогу, змиває жир..
Купила пачку капсул Фейрі по знижці і не нарадуюсь. Перед сезоном консервації розчиняю прямо в ванні і закидаю всі банки - аж блищать без зусиль.
І пахне приємно, підлогу мию цією "чарівною водою" по всьому будинку.
Вирішила поділитись і з вами, може пригодиться )
Снегурочко
• 24 июня в 16:11
Ответ дляМизимец
Банки і посуд, харчові - трохи стрьомна ця хімія...
так воно ж для миття посуду і створене )
Бува і таке• 24 июня в 16:12
Ответ дляМизимец
Я думаю, що автор після миття банки ще і стерилізує для консервації. Я прям з посудомийки дістаю після цієї капсули чашку і пʼю ) вони ж створені для миття посуду наче
Пацан к успеху шел• 24 июня в 16:16
Я это всё чудестно отмываю безопасным кислородным порошком и химии не нужно.
Мочалкин блюз• 24 июня в 16:17
Ответ дляСнегурочко
Які саме берете? Там кілька видів у фейрі
Госпожа Белладонна• 24 июня в 16:17
Ответ дляМизимец
Так це ж капсула для миття посуду
Мочалкин блюз• 24 июня в 16:17
Ответ дляПацан к успеху шел
А кисневий порошок - це ж просто кисень з повітря)))
Пацан к успеху шел• 24 июня в 16:18
Ответ дляМочалкин блюз
ну так посмотрите с чего сделан кислородный порошок и капсулы фейри и не будете таких глупых ответов писать.
Снегурочко
• 24 июня в 16:19
Мочалкин блюз• 24 июня в 16:22
Ответ дляПацан к успеху шел
Мизимец• 24 июня в 16:30
В сфере, заумных (я такая) - лучше мыть содой (для себя, а не столовой).