Значит надо• 25 июня 2025
Навіть не зміг мене
провести... Така ситуація. Я їхала на потягу в іншу країну, на місяць. Домовились з близьким*знайомим, що я поїду до себе додому, зберу речі в він через три години під´їде і відвезе мене на жд вокзал.
Але все почалося з порогу. Я під´їхав. Кажу підніматись, треба валізу спустити. Він, що ще валізу спускати?... Прийшов незадоволений, схватив і пішли до авто. Підходим спереду під машиною щось розлито. Ну, нас не було нехай 5-7 хвилин. Каже, все приїхали. Машина не заводиться. А поруч на парковку під´їхав чоловік і запропонував подивитися, що сталося, бо він добре розбирається в машинах. Мій каже ти нічого не розумієш, тут серйозно. Незнайомець каже, що це витекла рідина з кондиціонеру і пальцем пробував і нюхав...мій ні в яку! Хоча все життя з машиною і дуже добре в усьому розуміється... Каже визивай таксі, щоб не запізнилася. Я перелякалася теж, звичайно, виховала. Під´їхало таксі, таксіст поміг загрузити валізу, сумку, він стояв. Кажу, поїдеш мене провести? Він як зиркнув, шо ти хочешь!?! Не бачиш? он щось з машиною! Давай їдь...Мимоходом поцілував, сіла в таксі, поїхала. Я сіла в потяг, через півгодини зателефонувала йому. Не відповів. А вже, як була довга стоянка, то вийшла зателефонувала, відповів, як ні в чому не бувало. Вже дома, щось робе...кажу, а з машиною шо? Каже та тє...та се... Я так і не зрозуміла, шо то було, в загальному все добре. Настрій гарний в нього...
Потім собі і думаю, чи не спектакль це він переді мною зіграв, що б не везти мене...Як думаете?🙄
Значит надо
• 25 июня 2025
Ответ дляЭ-велин@
Капец. На вас зыркают, всеми взглядами пепелят, уде не знают, как вас просверлить, а до вас так туго доходит. Еще и наяриваете каждые пол часа, одна станция, вторая, вы трезвоните и трезвоните.
Я подзвонила раз из поезда, что б сказать что села и уже еду, все нормально. Второй раз подзвонила, что б понять возьмёт не возьмёт, значит больше не буду звонить. Как бы по человечески, то это нормально
Белоснежко• 25 июня 2025
Ответ дляЗначит надо
А з якою ціллю в іншу країну? Бєженствовать чи на морько?
Значит надо
• 25 июня 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Здається ’близький знайомий’ хоче бути близьким лише в часи радості і задоволення.
А в часи справ і проблем хоче щоб про нього не згадували.
Ну, він для мене був самий близький в усіх смислах...
Значит надо
• 25 июня 2025
Ответ дляБелоснежко
Ой, ну хоч і тролі.
Ми ж тут не на засіданні суду, де потрібно докази надавати.
А теж іноді тут припізджую
Думаєте, що я вигадую?🙄
Значит надо
• 25 июня 2025
Ответ дляБелоснежко
Ну давайте чесно. Напевно він і раніше не був супер джентельменом
Якщо чесно, то да. Грубий, злий, насмішкувато й, самий розумний...
Значит надо
• 25 июня 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
А Вы юмористка, однако. ’Близкий знакомый’. Хех)
Ну, а як правильно сказати? Не чоловік. Коханець? Коханий? Співмешканець? Молодий чоловік? Так вже досить не молодий...
Значит надо
• 25 июня 2025
Ответ дляБелоснежко
Оу! Це вже цікаво. Як у вашому спільному проживанні розприділяються фінанси і обоаязки
В нього свої гроші, в мене свої. Витрачаємо кожен свої на себе. Продукти купує, побутовє...але ж живемо в нього.
Белоснежко• 25 июня 2025
Ответ дляЗначит надо
Думаєте, що я вигадую?🙄
Мені все одно. Я відповідаю відповідно до того що ви написали
Значит надо
• 25 июня 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Не увидела этого. Автор сама наивняха, не умет достойные штаны выбирать. Пусть учится.
🥹
Белоснежко• 25 июня 2025
Ответ дляЗначит надо
Моя фантазія ще домальовує що ви постійно підлаштовуєтесь під його настрій, боїтесь розіхлити.
І десь на підсвідомості ви розумієте що він мудило.
Белоснежко• 25 июня 2025
Ответ дляЗначит надо
А хто миє унітаз, дзеркало, посуд?
Значит надо
• 25 июня 2025
Ответ дляБелоснежко
Значит надо
Белоснежко• 25 июня 2025
Ответ дляЗначит надо
Значит надо
А ваш близький друг теж вважає що треба?
Зілля до весілля• 25 июня 2025
Ответ дляБелоснежко
Автор мабуть ще молода, або дуже наївна
або нагла до непристойності, коли ’простота - хуже воровства’. Я схиляюсь до другого. Бо явно автор не вперше юзала того знайомого
Значит надо
• 25 июня 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Хто заплатив за таксі? :))
Автор, :)) ну тут же все зрозуміло.
Я. Але, я йому должна була 230 гривень, от він, мабуть, і вирішив, щоб я їх витратила...
Стебель березы• 25 июня 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Я не хочу вас обижать, но лучше вам все же сделать выводы и с такими мудаками больше не иметь дел. Мужчина, если заинтересован в женщине. САМ напросится провести, заедет, поможет, и даже в поезд чемодан занесет и в полку разместит. Так всегда вели со мной мои ухажеры, а я еще и носом крутила, достаточно ли он для меня сделал, проплатил ли мне зеленый коридор в аэропорту.
Муж, само собой, делает сейчас это все без напоминаний. У него даже и мысли не возникает что может быть иначе. И я не то что на такси, а на своем авто сама поеду на вокзал.
В такси он категорически мне запрещает передвигаться, считает их потенциально опастными. Даже с посиделок с подругами приезжает забрать.
А вы после всех фырканий и негатива еще думает, озреневший ли он или нет.. странно иметь подобное чувство самолюбия. На нуле.
вас жорстко контролять, а в и сприймаєте це за турботу...
Зілля до весілля• 25 июня 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Про ’просверлить’ раскройте тему
чекайте, ще не розкрита тема поїздки НА поїзді)))
Значит надо
• 25 июня 2025
Ответ дляБелоснежко
Мабуть, шо так і є.
Значит надо
• 25 июня 2025
Ответ дляБелоснежко
Ні, він категорично проти. Злився, не находив собі місця, псіхував
Ванна Тазиковна• 25 июня 2025
Ответ дляЗначит надо
Друг, муж (не важно, гражданский или официальный) и т.д.
А ближне-дальний знакомый при взгляде со стороны Вам ничего не должен)
Значит надо
• 25 июня 2025
Ответ дляЗілля до весілля
А що значіть по- вашому ’ нагла до непристойності’?
Стебель березы• 25 июня 2025
Ответ дляЗначит надо
ви находу придумуєте?
близкий знайомий виявився співмешканцем
зараз ви вже йому 230грн винні. давайте вже, вєщайте, як ви в нього ті 230грн позичали?
близкий знайомий виявився співмешканцем
бЭйбА• 25 июня 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Після заголовку **Навіть не зміг мене..**
Мій зіпсований Порадницею мозок подумав, що тут зараз буде тема про те що у вашого чоловіка ’не встав’ і він не зміг вам зробити приємно 😜😂
Він їй зробив ’приємно’.
Значит надо
• 25 июня 2025
Ответ дляЭ-велин@
И раз и два. А он вам сколько раз позвонил?
Жодного
Значит надо
• 25 июня 2025
Ответ дляСтебель березы
ви находу придумуєте?
близкий знайомий виявився співмешканцем
Ну, його гроші, то його гроші.
Я позичала в нього на ліки. Кажу, що віддам. Він сказав, не треба.
Значит надо
• 25 июня 2025
Ответ дляСтебель березы
ви находу придумуєте?
близкий знайомий виявився співмешканцем
Близький* знайомий, так, а як його ще назвати?