pupsi4ek• 25 июня 2025

Новое фото от Притулы с дронами. Фото в НАУ ему мало

ВДНХ?
автор pupsi4ek • 25 июня 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а он шо реально про мое нау фотал?
Фото из ангара НАУ с ним и дронами было
yulchik• 25 июня 2025
Ответ дляjenya1986
Люди як мінімум мають зняти рожеві окуляри і прибрати латентну позицію ’ми люди маленькі, нічого не вирішуємо’ - це відносно наших реалій, бо по хорошому законний механізм мав би працювати по іншому.
«Мав би», но не работает. У нас люди очень агрессивно были настроены, говорили, писали, просили снять Чауса и Брыжа и разобраться в созданной ситуации.
Как Вы думаете, чем закончилось?
Спойлер: все на тех же местах, где были.
jenya1986• 25 июня 2025
Ответ дляSantander
Притулозахисниця в студії
Абсолютно ні. Я узагальнила в темі про притулу, бо таких притул у нас купа.
Ви реально думаєте, що якби Притула не опублікував фото, то обстрілу Києва не було б?
За вашою логікою Суми, Харків, Дніпро і т.д. регулярно публікують фото через які їх обстрілюють?
автор pupsi4ek • 25 июня 2025
Ответ дляjenya1986
Но притула им подсказывает, куда лучше всего целиться
jenya1986• 25 июня 2025
Ответ дляpupsi4ek
Просто повірте, що вони і без притули знають куди бити. Тим паче я вище писала про відео, яке було знято до притули.
Я цих блогерів і шоуменів не виправдовую, але й не перебільшую.
Купа людей не вміють вчасно закрити рот і не бігти публікувати ’сенсації’.
Файна_зупка• 25 июня 2025
видно что фотошоп
Santander• 25 июня 2025
Ответ дляjenya1986
Ви зі своєю логікою спочатку розберіться, вірніше з її відсутністю. Хаос випадкових фраз транслюєте
автор pupsi4ek • 25 июня 2025
Ответ дляjenya1986
Как бы они без него знали, что там то и там то цеха по сборке дронов?
автор pupsi4ek • 25 июня 2025
Ответ для Файна_зупка
видно что фотошоп
На его телеграм-канале?
Jul-Ap• 25 июня 2025
Это настолько тупо, что кажется намеренным.
В стране с таким количеством подземной инфраструктуры, включая военную, нет необходимости хранить дроны возле окон 3*3 м.
unona4ka• 25 июня 2025
Ответ дляmarata
Вже купа доказів було, що русня сама створює ці фейкові фото й потім кидає нам у маси
это вам на марафоне рассказали?
Seehund• 25 июня 2025
Это точно не фотошоп и не картинка от ИИ?
jenya1986• 25 июня 2025
Ответ дляSantander
Навчіться вчитуватися і аналізувати написане.
Хто вам лікар, що ведетеся на кістку, кинуту вам у вигляді притул, безумної і т.д., щоб ви виміщали зло на них, змішували фокус уваги з дійсно кричущих ситуацій і персонажів.
S.s.s.• 25 июня 2025
Ответ дляjenya1986
Питання до вас : з якою метою притула виставляє такі фото ?
Вероника-2014• 25 июня 2025
Ответ дляklaraneill
и ему на страничку кидает?
Ему - в первую очередь!
unona4ka• 25 июня 2025
Ответ дляyulchik
Я может чего-то не понимаю, но с какого хера, каждому медийному дол###бу в нашей стране позволено вываливать секретную информацию в свои паблики, подставляя людей под удары раши??
За это должна быть уголовка🤬
потому что каждый медийный д...еб, как Вы выразились, отлично зарабатывает на войне и отстегивает кому нужно. Все в +.
А люди это просто ресурс, и им даже выгодно если прилетает по городам и есть жертвы- отличный повод попиариться и заработать
Манюнайтед• 25 июня 2025
А шо еще мамонты донатят притуле?)
marata• 25 июня 2025
Ответ дляunona4ka
это вам на марафоне рассказали?
Я не дивлюся марафонів, розслабтеся)
Valentina shop2020• 25 июня 2025
Какая противная воровская рожа
yulchik• 25 июня 2025
Ответ дляunona4ka
Согласитесь, это п%%*ц😰
Открытая работа на врага, пиар на людских смертях и крови, требование донатов в валюте, оскорбление военных, которые интересуются, куда идут пожертвованные деньги…
А чел и дальше постит «банки для сбора»🫠
Дна нет…((
Valentina shop2020• 25 июня 2025
Ответ дляpupsi4ek
Такое впечатление, что он завербован фсб и на них работает
Так оно так и есть
jenya1986• 25 июня 2025
Ответ дляpupsi4ek
1. Було відео в новинах раніше ніж фото притули;
2. Агентура добуває інфу не з соц мереж.
Valentina shop2020• 25 июня 2025
Ответ дляМанюнайтед
А шо еще мамонты донатят притуле?)
Есть такие,ещё и стерненко
Santander• 25 июня 2025
Ответ дляjenya1986
Ви даєте забагато порад, не маючи відповідної компетенції та навичок, а також абсолютно нічого не знаючи про опонента)
Але найбільше дно, що ви намагаєтеся давати поради про які вас ніхто не просить
coch100• 25 июня 2025
Ответ дляТанюша
Це ви натякаєте що розпатякує?
Я наприклад по фото не знаю де це.
Але дякую, ви конкретно вказали локацію
Уже все знают
jenya1986• 25 июня 2025
Ответ дляSantander
Аби ляпнуть) Звідки ви знаєте про мою компетенцію?
Ви не роздаєте порад і не видаєте свої здогадки за твердження?
Можете не відповідати, мені немає про що з вами дискутувати.
Миззери• 25 июня 2025
Ответ дляpupsi4ek
Первая мысль ((
Хотя он бы не действовал тогда так тупо
Santander• 25 июня 2025
Ответ дляjenya1986
Жалюгідні претензії ))
Vikki• 26 июня 2025
У меня вопрос- почему этот хрен не догадался заблюрить фото?
Ладно дроны бы оставил. Зачем показывать окна и прочее?
Точно какой то агент кремля
Natal_ka91• 26 июня 2025
Шукає спосіб списати мільйони