Дідова баба• 25 июня 2025

Уколи коту. Рінгера розчин. Допоможіть пліз.

Раніше робила тільки внутрішньомʼязово, зара треба підшкірно розчин Рінгера аж 40мл 2 рази на добу прописали + В12 (лікар у вайбер написала призначення).

Хто робив своїм - це виходить 2 шприця по 20мл набирати треба і під холку вводити двома уколами?? це ж капець багато і довго буде.... Напоїти не можна кота ним?...
Залізний занавіс• 25 июня 2025
То у вас тигр чи що
БершкомангоЗар• 25 июня 2025
По ідеї його ще через катетер-бабочку треба вводити, щоб повільно.
Галя із Дарниці• 25 июня 2025
Уточните у ветеринара, не может быть чтобы такую дозу колоть, да и это невозможно.
БершкомангоЗар• 25 июня 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Мурчаку вводила 20 мл Рінгера за раз
175см55кг19лет (она)• 25 июня 2025
витамины Б такие кусючие прооосто капец, орала кошка матом, их надо в ляжку колоть. я сама не сделаю в жизни...
Точная копия плова• 25 июня 2025
Игла не достается. Укололи, сняли шприц, набрали прерарат, опять всунули его в иглу и вводите
Сільський ансамбль• 25 июня 2025
А чого аж? Це навіть мало. Ми вливаємо від 60 до 80 за один раз.
Робимо у вашому випадку два шприці, в один додаємо ампулу в12.
Котика саджаємо на стіл, бажано робити влвох, щоб хтось сидів і тримав за передні лапки, тоді всім буде зручно
Беремо за холку, піднімаємо ії і там зявляється такий трикутничок зі шкіри, ви намацаєте рками легко. От туди треба колоти. Колоти треба не прямо, а паралельно хребту ставили голку. Вводимо один шприц, і додаємо наступний, не витягуючи голку. Тоді прокол буде всього один. одне введення займає секунд 30. Воно спокійно і швидко туди заливається. Не бійтеся. Ми такі уколи робимо вже пятий рік котику періодично за потреби. Спочатку я стресувала, а коли побачила, що кітун взагалі ніяк не реагує на уколи, то заспокоїлася. Одна хвилинка і побіг по своїх справх далі. Все буде добре
Гарні диньки• 25 июня 2025
Ответ дляТочная копия плова
Так это же очень много жидкости. Пятая часть стакана. Даже людям так не колят.
Точная копия плова• 25 июня 2025
Ответ дляГарні диньки
Котам и 50мл вводят при обезвоживании
Сільський ансамбль• 25 июня 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
От для чого ви сперечаєтеся? Ви лікар? Підшкірні інфузії в день можна вводити до 100 мл аж.
Завжди з рушником• 25 июня 2025
Может. Это внутрикожная капельница. Нашему так делали. Вводили под холку достаточно быстро. Образовывался бугорок. Потом он рассасывался. Но сама бы я не решилась сделать
Сільський ансамбль• 25 июня 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Ні, бабочка- катетер це дуже довго і муторно. Коти важкувато витримують таку необхідність. Тай для чого? Це підшкірне введення, не внутрішньовенно. Можна спокійно колоти шприцем та вводити із звичайною швидкістю
Сільський ансамбль• 25 июня 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
це якщо внутрішньомязово колоти
а коди додаєш в розчин рінгера вітаміни групи В, вони взагалі нічого не відчувають
БершкомангоЗар• 25 июня 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Буду знати для кота. Бо морській свиночці ветеринар призначав через катетер-бабочку вводити. Але з мурчаком простіше, його один фіксує, а я повільно вводила.
Агент Пинкертона• 25 июня 2025
Я колола Рингера лактат, по 100 мл. Шприцы 10 или 20 мл. Прокалываете один раз, меняете шприц, а игла остается в нем. Можно купить шприцы побольше, но там очень толстая игла.
katya-lucky• 25 июня 2025
Я никогда не делаю подкожно в холку. Там высока вероятность капсулирования, что может привести к постинъекционной саркоме.
Лучше в районе заднего бедра, сбоку.
И ампула В12 на 20 мл Рингера - не болезненно.
автор Дідова баба • 25 июня 2025
дякую вам! буду пробовати через одну голку, лікар теж сказала що В12 в рінгера розчинити і підшкірно вводити.. жесть канєшно((але треба лікувати Мурчика нашого.
А рінгера треба нагріти, чи можна кімнатної температури?
Сільський ансамбль• 25 июня 2025
Ответ дляДідова баба
Я застосовую завжди кімнатної температури. Нічого тим страшного нема)) не надумайте собі. Проте гідратація дуже допомагає. Він буде краще почуватися
Безлім на все• 25 июня 2025
я б до лікаря носила.
Точніше, папанька б його носив. Я б не витримала цих криків.
А минулого разу наш котик добре таки папаньку за руку вкусив
Курочка• 25 июня 2025
Поить нельзя Рингером. Вводить нужно медленно. Я колола 2 раза в день по 40 мл очень долго. Периодически возила на капельницы. Там шкурка как решето была
По В12 не подскажу
Курочка• 25 июня 2025
Ответ дляДідова баба
Комнатной, сейчас же тепло. Но после холодильника сразу нельзя колоть
автор Дідова баба • 26 июня 2025
Вчора зробили вперше, кіт перестресував нормально... потім гуля з рідини була, але за півгодини розсосалась, я ще промасажувала. Дуже дякую за підтримку! у мого мурчика початкова стадія ХПН((

Дівчата, знайшла ще таке відео як влити багато розчину за раз, дуже гарна ідея, може комусь колись знадобиться, коли по пошуку тему з рінгером для котика чи собачки шукати будуть

Не виправдовуюсь• 29 июня 2025
Ответ дляДідова баба

https://youtu.be/zIR93rsaNto?si=z1_EoH3GY8a3HG0F
Дякую,мені знадобилось(