Оце фіфа• 25 июня 2025

Хороші новини

В мене щось настрій не дуже
А давайте поділимось гарними новинами
Наприклад, от ви знайшли класну книжку, косметичний засіб чи смачний рецепт

Моя рекомендація книга «задача трьох тіл»
Останні патчі для очей, які сподобались - garnier 1:2 million probiotics:)
Коко Шанель• 26 июня 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Хай ця каблучка буде для вас талісманом носіть в задоволення
Дякую.
Обстановщица• 26 июня 2025
первый раз в жизни после начала войны я узнала что такое приступы паники. никогда раньше не было.
parele• 26 июня 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Ви готову замовляли чи самі робили?
Готову
parele• 26 июня 2025
Ответ дляСама собі лікар
Можна подивитися фото теплиці,актуально. Дякую
Немає на телефоні фото, знесла.
Ось тут можна подивитися. Ми брали 4 на 6 м, додатково грядки.
https://teplitsa-dnepr.com.ua/teplytsia-dnipro-4