Оце фіфа• 25 июня 2025

Хороші новини

В мене щось настрій не дуже
А давайте поділимось гарними новинами
Наприклад, от ви знайшли класну книжку, косметичний засіб чи смачний рецепт

Моя рекомендація книга «задача трьох тіл»
Останні патчі для очей, які сподобались - garnier 1:2 million probiotics:)
Ніколи не збрешу• 25 июня 2025
Підвищили зарплату,повернули премію за інтенсивність,і замовлення на 2 роки вперед від іноземців.
автор Оце фіфа • 25 июня 2025
Ответ дляМіняйловна
Так я тоже не особо ходок, просто сегодня повод)
Мабуть ще цікавіший привід, ніж саме вино. То ж вітаю вас :)
ФФФФристайла• 25 июня 2025
Ответ дляparele
Помідори чекаємо)
Гарні. Парник є парник. Мої чахлики до Нового року не дадуть плодів
Само_достаточная• 25 июня 2025
Ответ дляЧесно брешу
Ваша тема на мові- дякую 🩷
Дуже погано, але не можу знайти нічого гарного. Депресія. Не знаю, как вийду
На мове не зацикливаться и все наладится
Чупокабра• 25 июня 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Цікаво. А який термін виконання замовлення?
parele• 25 июня 2025
Ответ дляВельшановна
Чоловік підібрал кошеня маленьке, теперь няньчусь
Показуйте)
Ленне-Рейма• 25 июня 2025
Ответ дляОце фіфа
😭 а я алкоголь пити не можу. Мігрень після нього нападає
А так хочеться бокальчик вина вечором з видом на море
сестра
Щебетуха• 25 июня 2025
Гарна позитивна тема. Давайте писати! Іноді дивлюся АСМР відео. Мені подобається для сну
Само_достаточная• 25 июня 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Впервые за последние лет десять вырастила огурцы и помидоры. Правда в горшках.Ну и цветы красивые
Супер!
ФФФФристайла• 25 июня 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Як квіти називаються? Якісь вже осінні?
Бадабум• 25 июня 2025
Купила в секонді сумку сину , через плече, для ноута. Хоч вже давно там нічого не купую.
Нова , Samsonite. Заважила 230грн. Син задоволений , мені економія.
Само_достаточная• 25 июня 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Чем занимаетесь ?
Что заказывают иностранцы ?
Ніколи не збрешу• 25 июня 2025
Ответ дляЧупокабра
Замовлення(воно не одне), розподілені на багато частин.Перша ’отгрузка’ в серпні.І далі так само,згідно графіку.
Чупокабра• 25 июня 2025
Ответ дляПожмаковна
Який у вас план, що продаєте?
Харчова промисловість
Королева краси• 25 июня 2025
Сегодня сделала декоративную подушку, на днях купила в Секонде за 35 грн, наволочку, чистый плотный хлопок. И была на днях в тканях купила холлофайбер на вес, и набила сегодня. Красота
Ленне-Рейма• 25 июня 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
молодці, так тримати!
Прокурори он теж радіють (вже проголосували навіть)
Змінами до держбюджету пропонується підвищити прожитковий мінімум для розрахунку окладів прокурорів з 1600 до 2102 грн
https://sud.ua/uk/news/publication/334488-izmeneni...
Міняйловна• 25 июня 2025
Ответ дляОце фіфа
Юбилей, спасибо)
Чупокабра• 25 июня 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Ще цікавіше) який це продукт? Устаткування? Техніка?
Ленне-Рейма• 25 июня 2025
Ответ дляФФФФристайла
А я кілька днів тому чахликів нещасних в Ікеї купила, пожаліла(((( надіюсь, що оживуть
Само_достаточная• 25 июня 2025
Ответ дляЛенне-Рейма
молодці, так тримати!
Прокуроры молодцы они и квартиры выдают ...как при ссср...
Аристократка-тунеядка• 25 июня 2025
Ответ дляОце фіфа
У меня только на некачественный такое.. К сожалению, реальную Италию мало где можно у нас купить, в суперах это часто фейк.
Само_достаточная• 25 июня 2025
Ответ дляМіняйловна
Юбилей, спасибо)
Поздравляю! Здоровья, мира и благополучия!
Угадайс• 25 июня 2025
Ответ дляparele
Помідори чекаємо)
Подскажите, новые кисти только сверху после первой идут или могут в пасынках завязываться тоже? У меня переростки, не хочу чтоб дальше расли вверх (детерминантный сорт, но рассада была слишком вытянутой)?
Міняйловна• 25 июня 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Спасибо)
Ленне-Рейма• 25 июня 2025
Ответ дляСамо_достаточная
І то правда, головне до останнього триматись за ’язык’, правда?
Угадайс• 25 июня 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
А как вы эту сетку закрепили? У меня тоже в горшках, пришлось подвязать к стене на гвозди в один ствол. Сетку такую же купила на Али, но как ее расправить и закрепить на стене не докумекала.
Ленне-Рейма• 25 июня 2025
Ось, ніби оживають
Ніколи не збрешу• 25 июня 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Чем занимаетесь ?
Что заказывают иностранцы ?
Полімери-напівфабрикати для різних галузей.Колись працювали лише на Україну,з 2017 року почали заходити потроху іноземці.В 2020 завезли частину додаткового обладнання,хотіли більше ліній запустити,і тут війна.
Тому поки що працюємо на старих потужностях,але в планах нас потроху переобладнати,під сучасні вимоги.
Само_достаточная• 25 июня 2025
Ответ дляЛенне-Рейма
Если он твой родной то да !
parele• 25 июня 2025
Ответ дляУгадайс
На детерминантных могут и в пасынках формироваться. Только нужно оставить парочку самых сильных. Ну и верхушки пришипните, чтобы вверх больше не лезли.