ОноВамнадо• 25 июня 2025
от як так виглядати в 50, скажіть?
зрозуміло що макіяж, правильно виставлене світло, можливо фільтри, зрозуміло що спорт і пластика. Але все-таки. Все тіло молоде, плечі, руки. Я в 37 виглядаю гірше набагато. Ех...
Плекаю думи• 25 июня 2025
Во-первых, она азиатка. Славянский тип внешности плывет раньше. А азиатки девочки до менопаузы, после менопаузы резко бабушки
ОноВамнадо
• 25 июня 2025
Ответ дляоксюморон
где я её видела?
у неё канал с рецептами? или кто это?
я не знаю хто це, просто відео попалося
Указка• 25 июня 2025
Ответ дляМао_Мяо
Ви її паспорт бачити , що вірите в 50?
Я верю. Азиатки реально как маленькие собачки -до старости щенки. Другой тип старения.
ОноВамнадо
• 25 июня 2025
Ответ дляМасяня Я
Худенька
то й що що худенька. Скільки навкруги худеньких. З обвислою зморшкуватою дряблою шкірою як на лиці так і на тілі
Звездолётчица• 25 июня 2025
Вы лично знаете человека, выглядящего на 20 лет моложе реального возраста? И я нет.
ОноВамнадо
• 25 июня 2025
Ответ дляМао_Мяо
Ви її паспорт бачити , що вірите в 50?
по обличчю навіть видно що 50. Це мсйже завжди видно. Але має дуже хороший вигляд
Кашпо• 25 июня 2025
Автор!))
Ви б мою сусідку в житті бачили! Норм жінка 50 років..а в фб, клянусь, як ця. Максимум 35 і красуня.
Фільтри!
Я от думаю, що вона відчуває, отримуючи коментарі під фб-фотками - чудово виглядаєш, яка ж ти красуня і тп.
Так, вона приємної зовнішності людина. Але вікова різниця разюча. От я думаю, чи ок їй дурити дальніх знайомих? Чи вони близькі знайомі? Тоді взагалі треш(((
Фільтри!
ДинамоКит• 25 июня 2025
Перша відповідь правильно написали. А ще азіати мініатюрні, а як кажуть маленька собачка і в старості щєнок) І можна перечислити генетику, здоровий спосіб життя, хороший косметолог, пластичний хірург, і необмежений бюджет для себе коханої. І ще вони не печуться на сонці як наші бабоньки, і не повернуті на засмазі) Бо в нас якщо зїздив на морський курорт і приїхав не чорний як нігер то тебе кожна собака запитає чого ти не засмаглий )
А_мій_самий_самий• 25 июня 2025
сейчас по приколу многие 30 летние выставляют такие видео типа 50
ОноВамнадо
• 25 июня 2025
Ответ дляДинамоКит
Але є різниця. Я прожила кілька років в Азії. Азіатська світла шкіра це шик. Вона товста і якщо світла то дуже гарно виглядає, як фарфор чи слонова кіства. В той час коли засмаглі азіати як якісь узбеки наче гастербайтери чи продавці на ринку. А слов´янська біла шкіра це зовсім інше. Тонка, видно всякі почервоніння, вени капіляри і т.д. ноги в багатьох включаючи мене як в мороженої курки.
Шалена невинність• 25 июня 2025
Ответ дляКашпо
Автор!))
Фільтри!
Я уже здесь писала, что моя соседка 150 кг снимает только лицо и только с фильтрами. На лице она, если правильно снять, мисс мира. У нее тысячи подписчиков и куча комплиментов. А как вижу ее в бассейне с детьми так хоть падай-я таких размеров в природе не встречала. При этом губы, брови, ресницы-как положено. Отак
А_мій_самий_самий• 25 июня 2025
Ответ дляОноВамнадо
не идеализируйте
у азиатов прекрасно видно возраст
никто не ходит до 70 как персик 20 летний
у азиатов прекрасно видно возраст
ОноВамнадо
• 25 июня 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
ні, в цьому випадку якось видно що їй не 30. На відео не на фото. Не знаю навіть з чого видно, міміка може
Лорка-хлорка• 25 июня 2025
Ответ дляУказка
Во-первых, многие хорошо выглядят и в 50.
Во-вторых, у неё мелкоморщинистый тип старения - долго не видно.
Хомо_сапиенс• 25 июня 2025
Кто эти люди, которые в 2025 году не знают про наличие фильтров для видео и фото?
Хомо_сапиенс• 25 июня 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
не идеализируйте
у азиатов прекрасно видно возраст
Тут азиатов только в соцсетях и видели.
Чарівна патика• 25 июня 2025
Ответ дляЗвездолётчица
Я знала одну. Свекруха моєї подруги.
Побачила її вперше на весіллі, виглядала одноліткою нашою.
Навіть якщо вона народила рано, як казала, буквально на другому курсі, все одно їй тоді було під 50 вже, а нам по 30.
Потім вона казала, що це все гарний догляд за шкірою.
Але я впевнена, що і генетика там спрацювала.
Щаслива Я• 25 июня 2025
О боги!
Ну видно, что здесь куча фильтров.
Кожа как полированная, ни одного недостатка, ни одной морщиночки.
Так не бывает даже в 20.
Ну видно, что здесь куча фильтров.
Так не бывает даже в 20.
ОноВамнадо
• 25 июня 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Тут азиатов только в соцсетях и видели.
я п´ять років прожила в Пекіні 😁
А_мій_самий_самий• 25 июня 2025
Ответ дляОноВамнадо
я п´ять років прожила в Пекіні 😁
и?
все 40 летние выглядят на 15?
ну конечно нет
все 40 летние выглядят на 15?
ну конечно нет
Звездолётчица• 25 июня 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Тут азиатов только в соцсетях и видели.
Здрасьти, а Троещинский рынок нам на что? Можно на экскурсию сгонять