Голубец• 26 июня в 08:22
Дівчата, хто завагітнів за допомогою стимуляції летрозолом?
Поділіться досвідом, з якого разу вийшло і по якій схемі? Чи можливо на інших препаратах?
Голубец
• 26 июня в 09:44
Ответ дляИз Виа-гры
Автор, скільки у вас було спроб стимульованих циклів?
2 спроби, обидві летрозол. Овуляція тільки при 2 спробі з більшою дозою
Из Виа-гры• 26 июня в 10:20
Ответ дляГолубец
Ну у вас тільки одна спроба була. Без овуляції вагітність не можлива, тому не рахується один цикл
Враховуйте, що дівчатам з регулярною овуляцією дають термін рік до 35 років. І пів року спроб після 35 років.
Але якщо з кількох спроб не вийде у вас, то немає сенсу гратися. Треба переходити до інших методів.
Сподіваюсь перед стимульованими циклами ви перевірили спермограму чоловіка і прохідність труб. Бо інакше ви витрачаєте час і здоров´я
Голубец
• 26 июня в 10:54
Ответ дляИз Виа-гры
Звичайно, спермограма норм, труби теж...зараз ще раз стимулююсь летрозолом, хотіла б ще клостилбегіт спробувати, але лікар не дуже хоче його
Голубец
• 26 июня в 10:56
Ответ дляИз Виа-гры
Лікар вам пропонує скільки спроб стимуляції?
Поки що не казав скільки раз будемо пробувати, каже наберіться терпіння, а я десь читала, що 3 стимуляції, потім перерва потрібна, а я б не хотіла перерву робити....