Петриківна• 26 июня 2025

Я не прасую одяг, конфлікт

Бо не хочу, сама ходжу помʼята теж. Я готую, прибираю, завжди вдома чисто, але не прасую. Минулого року купила чоловікові класний відпарювач, щоб він собі прасував. Вчора в конфлікті сказав, що яка в нього дружина, не прасує, що він кожного ранку злиться і сам має відпарювати. Я запитала, що буде мені натомість, якщо я буду прасувати, нічого. Ви б почали прасувати?
СкумбріяП8• 26 июня 2025
Не прасуйте, нехай наймає хатню робітницю)
Коли мовчу- приємна жінка• 26 июня 2025
Ситуация выеденного яйца не стоит
Copy-Paste• 26 июня 2025
Ні
автор Петриківна • 26 июня 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Ситуация выеденного яйца не стоит
То так здається, кожного літа про це говорить
Редиска Я• 26 июня 2025
25 років разом , ніколи не прасувала речі чоловіка, ну може пару разів сорочку. Він за своїм одягом доглядає сам , а я за своїм
Коли мовчу- приємна жінка• 26 июня 2025
Ответ дляПетриківна
Хай наймає робітницю. Не прасувала би.Мене взагалі бісить оця жіноча повинність. Постсовкове виховання
Вчителька з мікрорайону• 26 июня 2025
Не прасую чоловіку.
Тільки собі.
Вчителька з мікрорайону• 26 июня 2025
Ответ дляПетриківна
Ну то поставте його на місце
Не зацілована• 26 июня 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Женщина, это началось ещё с царских времён когда женщины не работали и обязаны были заниматься бытом чтобы их содержали мужчины. При совке между прочим женщины работали и имели возможность часть быта спихнуть на мужчин, несмотря на то что тогда жизнь была намного хуже чем сейчас.
Если не знаете историю, хоть не позорьтесь. А вообще советую начать таки читать книги, ибо без прошлого нет будущего.

Боже, у нас на сайте ещё и бывшие патологические прогульщицы школы есть, которые элементарного по истории не знают настолько, что мне рука-лицо влепили Мне за них стыдно
Не гоню• 26 июня 2025
Автор, давайте исходные:
Кто наполняет семейный бюджет?

Вы работаете?
ПампушОК• 26 июня 2025
Детский сад......
Коли мовчу- приємна жінка• 26 июня 2025
Ответ дляНе зацілована

Да что вы говорите. А не нашим родителям сначала внушали, а потом они нам ,что женщина-хранительница очага и обязана стирать,убирать, ублажать?Мужиков мало,уйдёт к другой?Не позорьтесь вы.Активное ублажание началось после войны. Когда мужиков было очень мало
И да,может у вас на царской росии так было, в Україні такого не було-завжди жили разом і робили все разом.У нас царів не було
ЗдохниПуйло• 26 июня 2025
Прасую, готую, мій чоловік вкладається набагато більше, на ньому стільки всього, матеріальна відповідальність, батьки, діти, школа, для мене важливо, щоб мій чоловік виглядав достойно, а не наче з дупи виліз, терпіти не можу коли люди неохайні, у мене бурна фантазія, я зразу уявляю срач у квартирі, таргани, сморід, зразу відраза
Редиска Я• 26 июня 2025
Ответ дляПетриківна
А взимку ви прасуєте ?
Готова до другої• 26 июня 2025
глажу белье, меня это не напрягает, даже постельное глажу, не вижу вообще проблемы в этом.
Весняний Марафон• 26 июня 2025
Можу порадити бувшу коханку чоловіка. Тільки і вміє, що прасувати.

Настя, може є тобі роботка)
Вона тут пасеться)

Авторе, але за якість не знаю. Бо навіть мінет не вміє
Милота• 26 июня 2025
Ответ дляПетриківна
Хм..
А мій чоловік сам мені сукні прасував
Бо я це терпіти не можу...

Ми ввечері в неділю пили вино, я готувала, а він прасував.

В минулому житті.
Не зацілована• 26 июня 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Слушайте, да ублажения было всегда, да и вообще войны повторяются с завидной периодичностью.
Или вы Крымскую войну имели в виду? Хотя сомневаюсь, у вас познания по истории не дальше третьего поколения , мне очень жаль.
У вас царей не было? А, так вы ещё и не в Украине жили? Ну так со своим уставом в чужой монастырь не ходят, уймитесь уже.
Ещё раз, читайте книги, для вас очень многое станет открытием
ротцвеники• 26 июня 2025
Ну якби чоловіку потрібен був дрескод і напрасовані сорочки, то прасувала б в обмін на іншу частину домашньої роботи, бо ми працюємо обидва, але я на пів ставки, тому 70% домашньої роботи і відповідальностей на мені, 30% у чоловіка. І додатково прасувати це дофігіща часу, значить мене иреба звільнити від чогось іншого.
Метелики на душі• 26 июня 2025
Ответ дляНе зацілована

Удалено администрацией...
Коли мовчу- приємна жінка• 26 июня 2025
Ответ дляНе зацілована
Еще раз повторю.Ваши царские наросийские времена никак не относятся к Украине. У нас царей не было. А вы со своей историей и сейчас от царя никак не отойдете
ротцвеники• 26 июня 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Так автору це лише на руку, чужі жінки не чіплятимуться :)

Ну і чистий і пом´ятий не те саме, що брудний.
Мусик Пусик• 26 июня 2025
Я теж нічого не прасую, купую таке, щоб не заморачуватись. Чоловік звичайно ображається, але не буду і все. Дома все роблю сама, хай хоча б сорочки сам прасує.
Фенте Фря• 26 июня 2025
Когда я работала, то не гладила и многие обязанности были пополам. Сейчас не работаю, то логично что я могу погладить его одежду.
ротцвеники• 26 июня 2025
Ответ дляВесняний Марафон

Настя, може є тобі роботка)
Вона тут пасеться)

Тому вона й стала колишньою коханкою і він знайшов нову, кращу?
Вимагаю спілкування• 26 июня 2025
Нет, я тоже не глажу ни себе ни мужу и нормально если мужу нужно он сам себе гладит.
Полуничка• 26 июня 2025
Автор, ну зараз обісруть тут вашого чоловіка, вам полегшає? Ну сказав і сказав, може настрій поганий був, спішив, теж не любить прасувати. Можна подумати щось зміниться. Навіть якщо тут кожна напише, що ви не праві, ви ж прасувати не почнете. До речі ви ні чим не кращі свого чоловіка. Він вам в очі сказав, що думає, а ви поливаєте брудом поза очі.
Княгиня пітьми• 26 июня 2025
Ответ дляНе гоню
Автор, давайте исходные:
Кто наполняет семейный бюджет?

Вы работаете?
На що це впливає?
Я також ненавиджу прасувати. Одяг купуємо максимально такий, що не мнеться. Кому треба той сам собі прасує. Я не хочу і не буду, незалежно від того чи зайнята я, чи ні.
Маю декілька думок• 26 июня 2025
Ответ дляРедиска Я
Аналогично, только 22 года женаты. Завтрак, кстати, тоже сам себе готовит. По выходным и мне ))
Підмітайло• 26 июня 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Эмммм
Позаботиться о мужчине, который принёс мамонта- это у женщины в крови. По природе

А вот когда мужик не может принести мамонта, женщина бросает потомство и скачет рядом
В поисках еды

А потом злая кричит про папалам