В танке• 26 июня в 10:30

Свекрусі все не так

Як реагувати на те, що вона постійно лізе до нас і каже, що ми нічого не знаємо, не розуміємо, і вона хоче допомогти. Кожен день дзвонить і тільки ці дібільні розмови, де нам прибрати, де шо підкрасити, що їсти. Розмови НЕ допомагають, мілліон разів казали, в основному чоловік звісно, але і я, що це наше життя, і ми самі вирішуємо що да як. Вчора закатила істерику, коли дізналась, що чоловік мій ще і вечерю готує після роботи в деякі дні.
Для довідки: обидва працюємо, фінансово не від кого не залежимо, одружились пів року тому, квартиру знімаємо. Сваритись не хочеться, але дуже важко, вона наче не розуміє, що ми партнери, а не діти друг другу. Вона вчора просто, ви не уявляєте, як психувала в трубку, потім кинула її, потім передзвонює і знову репетує, що чоловік готує, складає сам свої речі в шафу. Як це так!!! Бо вона мені розказує, як його шкарпетки складати та сортувати, бо він зробить не так.
Коротше, дуже псує нам бит, обтяжує цими розмовами...чоловік з нею свариться, потім сидить засмучений(( Реально це припинити? Чи реальніше на луну полетіти?
Директор Пляжу• 26 июня в 10:48
Ответ дляВ танке
Ій 45, чоловіку і мені 21. З´їхались ми рік тому.
Наче не стара баба а така дура . Якщо що ,в мене сину 23 ,мені 43 . Я ,за здорові відносини . Так як сама була терпілою 🤦‍♀️з боку „прекрасної“жінки . Молодь сама розбереться ,накуя туди лізти . Мені б мабуть було дуже прикро ,як би через мене вони сварилися бррр 😬
автор В танке • 26 июня в 10:49
Ответ дляЛіплю вареники
У неё есть муж, счастливый брак, работа, другие дети? Откуда такая одержимость почти что.
Иногда не нужно бороться за того кто тебя не в силах защитить. А быть с тем кто тебя любит и ставит на первое месте, а семья уважает выбор сына.
Вся жизнь борьба это разве счастье, жизнь одна.
Немає на жаль. Є кішка стара. Чоловіка немає вже 10 років. Робота є, але вона до 17 і потім додому і їй немає чим зайнятись вона каже. Син один - мій чоловік.
Миссис Буркул• 26 июня в 10:50
Ответ дляВ танке
Я рідко беру, шкода, що чоловік з нею среться кожен раз, як вона дзвонить.
Скажу вам з досвіду 40 річної жінки, якщо вона так себе веде, то ви їх блокуйте, а чоловік нехай вчиться розставляти межі, якщо вона така кончена, бо ще у вашому житті буде і буде.
Зубожиння• 26 июня в 10:51
Ответ дляВ танке
О, то Ви попали) Співчуваю.
Нічний дожор• 26 июня в 10:51
Ответ дляЭ-велин@
Еще раз, спектакль там, где зрители. Ей не цикаво и вам не интересно. Чем больше вы это терпите, тем больше она будет лезть на голову. Она вас разведет в итоге, потому что постепенный мозговынес имеет свои плоды
Ничего автор не сделает, пока муж будет это поощрять. Она не может запретить свекрови звонить сыну. Вернее запретить то можно, но не автору, у нее это вряд ли получится.
Директор Пляжу• 26 июня в 10:52
Ответ длясама себе прекрасная
Реально, если не побоитесь испортить отношения. Выставляйте границы.
Блокируйте, кладите трубку при истериках. По другому не дойдёт.
Есть такой тип людей „не понимущие “оно будет колотить и вносить раздор в семью . Ага ,не взяла трубку значит такая пересякая и пошла по всем подружкам. Оно не понимает что такое границы ,я так думаю . А автору ,сил и терпения .
Э-велин@• 26 июня в 10:52
Ответ дляНічний дожор
А зачем запрещать? Можно просто в этом не участвовать
Майор Медуза• 26 июня в 10:52
Ответ дляВ танке
Їй це не цікаво, вона дзвонить і напором одразу
а вона одна живе? працює? їй нема чим зайнятись?
Ліплю вареники• 26 июня в 10:52
Ответ дляВ танке
У них нездоровые отношения мама/сын, я бы их оставила в этом варится без меня. Покоя не будет никогда. Есть другая счастливая и спокойная жизнь
Живчик-счастливчик• 26 июня в 10:53
хорощо марьяи ивановна, приготовлю , сложу носки. а сами делайте как вам обоим удобно
Нічний дожор• 26 июня в 10:53
Ответ дляВ танке
Так це ж чудово. Нагрузіть її домашніми справами, хай консервацію робить, обіди вам готує. А далі онуків буде глядіти. Там такий потенціал, а ви не вмієте направити у правильне русло.
Купи слона• 26 июня в 10:54
Яка різниця? Жінки, які жаліються на форумі, завжди мають якісь проблеми, то свекруха, то робота, то діти, то кума, то сусіди, то фея.... Вам завжди щось буде заважати
Миссис Буркул• 26 июня в 10:54
Ответ дляДиректор Пляжу
Це круто сказано. У моєї свекрухи кожна фраза починається з ’ так а я оце не могу поЙнять’
Директор Пляжу• 26 июня в 10:54
Ответ дляАнонім Завгосп
Заблокируйте или не берите трубку. Оба.
Хотите чтоб ее Кондратий хватил 😂через Макс пол часа будет у порога ,вот тогда она заблокирует всех 🤭
жижифреймут• 26 июня в 10:55
Ответ дляВ танке
так вы жена или сожительница?
не нравитесь вы ей, хочет от вас избавиться.
Забейте, ничего не сделаете. Может со временем попустит, может нет
автор В танке • 26 июня в 10:56
Ответ дляПросто красавица
У меня больше вопросов к вашему мужу. Зачем он это все выслушивает, зачем громкую связь включает? Ему надо маму ’поставить на место’. Сказать, чтобы не вмешивалась в ваши отношения, сами разберётесь. Если продололжает, прощаться и отключаться. И так каждый раз.
Так і робить, але це не діє. Вона йому каже, що він свиня не благодарна і кидає слухалку(
автор В танке • 26 июня в 10:57
Ответ дляАnnеt
чисто гипотетически, если представить такую ситуацию возможной, то ответ можно дать такой: забирайте своего сына к себе домой и там сами складывайте ему носочки и сами готовьте ему ужин, а меня в это больше не впутывайте.

но так как тема на 99,9% чистая фантазия, то смысл это обсуждать?
Добре вам, що у вас не так. І шо значить забирайте??? Він мій)
Просто красавица• 26 июня в 10:57
Ответ дляНічний дожор
Кто там будет смотреть?! У меня похожая ситуация. Родила - их ветром сдуло. Только ’советы’ по телефону могла давать.
Запасная спина• 26 июня в 10:58
Ответ дляВ танке
Вона нам обом дзвонить, часто каже включи динамік, щоб я чула. Мені шкода чоловіка. Вона йому мозг виносить(
Я віддавала слухавку чоловіку, не дослуховуючи що каже. Коли вибісила чоловіка, то вона змінила тактику, тепер телефонує і починає хвалити, а тоді розпитувати, але відносини все рівно вже чоловік навчився фільтрувати
Шукаю стакан• 26 июня в 10:58
Ответ дляВеликий сатирик
А вы не злитесь.
Говорите «Спасибо. Хорошо».
Через 5-10 мин говорите, что устали после работы или много дел : носки правильно сложить, шнурки наутюжить…
И желаете ей хорошего вечера и спокойной ночи.
И ей спокойно. И вам без негатива.
вот вроде и правильно, но если так каждый день, у мен так с мамой, все равно дней через 10 срываюсь, это же постоянное насилие над собой..
Аnnеt• 26 июня в 10:58
Ответ дляВ танке
то и значит - нехай забирает взад своего переростка и складывает ему носочки по всем своим правилам. или молчите и терпите.
Великий сатирик• 26 июня в 11:01
Ответ дляШукаю стакан
Я уверена, что все придумано автором;)
Уже оказалось, что свекровь 45 лет. Это почти моя ровесница. И у женщины в этом возрасте точно есть другие интересы, кроме контроля за правильностью сложенных носков
Мудрецыха мира• 26 июня в 11:02
Спасибо, отличная идея, обязательно прислушаюсь к вашему совету. Тут реально и ругаться и хамить не поможет. У меня мама такая
Шукаю стакан• 26 июня в 11:02
Ответ дляВеликий сатирик
Я уверена, что все придумано автором;)
ну , как бы да, а вообще, знаю такую шизанутую, еще невестки нет, но она ее уже ненавидит...
Директор Пляжу• 26 июня в 11:04
Ответ дляВ танке
Знайдіть їй мужика хай вона йому мозок &бе або його ! Здорова ще баба .
Флюорография гуся• 26 июня в 11:05
Ответ дляЛюблюДевчонок
Скільки їй років? Ну невже сучасні жінки-свекрухи ще залишились такі, нам по 40+, у всіх дорослі діти і живуть вже окремо, не уявляю таких ситуацій в своїй сімʼї чи друзів
І я не уявляю, щоб я телефонували комусь і вказувала що і як робити. Мені є чим зайнятися. Автор опису жінку років 70-80. Але тоді чоловіку автора не менше 40 років.
Просто красавица• 26 июня в 11:06
Ответ дляВ танке
Так с первого раза и не дойдёт. Только начинаются выпады в вашу сторону- прерывать разговор самому. Не звонить, трубку неделю не брать. Через неделю сказать если так и дальше будет продолжаться, то следующий раз разговор будет через месяц.
Флюорография гуся• 26 июня в 11:07
Ответ дляВ танке
Мені 47. Ну геть я не розумію що можна переживати про те як складені чужі шкарпетки.
Миссис Буркул• 26 июня в 11:09
Ответ дляАnnеt

В мене була така сама свекруха, тому я б не писала, що фантазія. Такі хворі існують. І їй, що не кажи вона знайде спосіб сосати енергію.
Уравнобешенная• 26 июня в 11:12
Ответ дляВ танке
Вроде молодая и рано в маразм впадать