В танке• 26 июня в 10:30
Свекрусі все не так
Як реагувати на те, що вона постійно лізе до нас і каже, що ми нічого не знаємо, не розуміємо, і вона хоче допомогти. Кожен день дзвонить і тільки ці дібільні розмови, де нам прибрати, де шо підкрасити, що їсти. Розмови НЕ допомагають, мілліон разів казали, в основному чоловік звісно, але і я, що це наше життя, і ми самі вирішуємо що да як. Вчора закатила істерику, коли дізналась, що чоловік мій ще і вечерю готує після роботи в деякі дні.
Для довідки: обидва працюємо, фінансово не від кого не залежимо, одружились пів року тому, квартиру знімаємо. Сваритись не хочеться, але дуже важко, вона наче не розуміє, що ми партнери, а не діти друг другу. Вона вчора просто, ви не уявляєте, як психувала в трубку, потім кинула її, потім передзвонює і знову репетує, що чоловік готує, складає сам свої речі в шафу. Як це так!!! Бо вона мені розказує, як його шкарпетки складати та сортувати, бо він зробить не так.
Коротше, дуже псує нам бит, обтяжує цими розмовами...чоловік з нею свариться, потім сидить засмучений(( Реально це припинити? Чи реальніше на луну полетіти?
Ковбой Хагис• 27 июня в 22:09
Ответ дляНоски на подтяжках
О, треба з свекрухою говорити, як бабуля, яка годину питала)
Не чує баба! 9 чи 10?
и в конце - та пошла ты на...!
Миссис Буркул• 30 июня в 15:22
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Як про мене написали) те ж саме. 15 років вислуховувала і терпіла. Поки півроку тому остання крапля терпіння не скінчилася і не заблокувала.
Тут розумні розповідають, що треба хитрити і терпіти, вибудовувати кордони. То ж краще я 15 років тому заблокувала їх зразу, ніж ці кордони вибудовувала. Результат все одно один, тільки нерви ціліші були б
Все те саме тільки зруйноване здоров´я всім терпіннями і втрачений час на нормальне життя.