Мания-Величия• 27 июня в 09:45

Свекри завтра припруться з доцею і її дітьми. Зла як пантера(

Зателефонували,зустрічайте нас!Ніхто не спитав,чи ми зайняті,чи у нас свої справи.На скільки їдуть.Боже,як це,мля,пережити.Бігай біля них,готовка,прибирання,вислуховуй брєдні(((
delphoto
автор Мания-Величия • 27 июня в 09:46
Ще діти протівні,вредні.Чекає мене нервовий зрив
Заздрість то погано• 27 июня в 09:46
Дивные у вас отношения. Нормальные люди обычно интересуются могут ли они приехать
заварний look• 27 июня в 09:47
Ви двері не відчиняйте , дома нікого немає
Кондуктор маршрутки• 27 июня в 09:47
Ответ дляМания-Величия
А чоловік що?
автор Мания-Величия • 27 июня в 09:47
Ответ дляЗаздрість то погано
Там сімейка ще та..Того літа висиділи в нас тиждень.Мені хоть с хати втікай
Мне без сахара• 27 июня в 09:47
вы нас тоже своим нытьём задолбали, типа мы ваших свёкров знаем и встанем стеной, чтобы их к вам не пропустить )))
автор Мания-Величия • 27 июня в 09:48
Ви не уявляєте,який це напряг.В мене робота онлайн,мені тиша потрібна.
Таблет• 27 июня в 09:49
Вы знаете, живу один и трачу всё на себя любимого.
Повыкидуйте всех людей, кто вам невыгоден!
И жизнь за играет новыми красками
Трільчиха• 27 июня в 09:49
Ответ дляМания-Величия
Так Ви так і зробіть, поїдьте в гості до своїх або на відпочинок 😉
Заздрість то погано• 27 июня в 09:49
Ответ дляМания-Величия
Если сами не можете, то потребуйте мужа их культурно слать. Хотя бывают такие, что можно и не культурно
автор Мания-Величия • 27 июня в 09:49
Я не хочу їх ні бачити,ні чути.У мене купа своїх проблем
Будьте так ласкаві• 27 июня в 09:50
Ответ дляМания-Величия
перешлите им свою картинку. и проблема решена.
Гуру троллинга• 27 июня в 09:50
Це ненормально. Чому вони дозволяють собі так робити?
А ви що? Все норм? Все ок? Чекаємо?
Заздрість то погано• 27 июня в 09:50
Ответ дляМания-Величия
Заставляйте их работать по дому, быстро сбегут
автор Мания-Величия • 27 июня в 09:51
Ответ дляТрільчиха
Там такі,що переберуть мої труси у комоді,як вистірані.Тут потрібно наглядати
Таблет• 27 июня в 09:51
Ответ дляЗаздрість то погано
Точно, хороший вариант
Гуру троллинга• 27 июня в 09:51
Ответ дляМания-Величия
Ну я своїх так само, але вони про це знають і не лізуть. Дивно що у вас по іншому. Отже ви їм посміхаєтесь, а за спиною злі, але це так не працює.
автор Мания-Величия • 27 июня в 09:51
А ці діти бігають,кричать,їсти дай 3 р в день і все щоб свіженьке зварене
Мне без сахара• 27 июня в 09:52
Ответ дляМания-Величия
записки оставьте: Осторожно, тиф )))
Раз одела не бу• 27 июня в 09:52
Ответ дляМания-Величия
хай маман йхняя становиться тай готуэ для отпрысков
Лупаю цю скелю• 27 июня в 09:52
Как всегда. Родня мужа чмыри задолбанные,дети их мудаки. А авторша ,её родня и её дети святые,заботливые,добрые. Прелесть.
автор Мания-Величия • 27 июня в 09:53
Ответ дляРаз одела не бу
Вона пожиттєво хворою притворяється,це бігай біля свекруні та угоджай!
Мастер Класс• 27 июня в 09:53
Ответ дляМания-Величия
Так уезжайте прям с утра на выходные к маме , к подругам, скажите срочные дела. Пусть муж сам встречает и скачет . Это же его родня.
Неправдиша• 27 июня в 09:54
Ответ дляМания-Величия
Два вопроса: чья квартира/дом?
И почему вы не пошлете их нафиг или не свалите из дома и пусть их кружит муж, а у вас работа?
Чумачечая_• 27 июня в 09:54
Ответ дляМания-Величия
А вони з порожніми руками приїжджають?
Ваш чоловік не заробив вгостити батьків з сестрою?
автор Мания-Величия • 27 июня в 09:54
Ответ дляЛупаю цю скелю
Вони мене роздражають!!!У нас невеличкий будинок!!!
Раз одела не бу• 27 июня в 09:54
Ответ дляМания-Величия
так не бегайте! у вас свои дела, работа. все в сад
НеКонец-Света• 27 июня в 09:54
Ответ дляМания-Величия
Срочно уедьте по горящей путёвке в санаторий на недельку )))
Усатая фея• 27 июня в 09:54
тю нашли проблему....пишите, что забелели ветрянкой и вышлите семейное фото ))
Кондуктор маршрутки• 27 июня в 09:54
Ответ дляМания-Величия
Ви бетонна?
Вас питають - що чоловік? Чи не хоче він сам вирішити прлблему