Дуболом• 27 июня в 22:17

Все бесит

Например, еду в общественном транспорте- от многих воняет потом и немытыми жо..ми, многие смотрят видео на полную громкость, перекошенные лица, хамство, соседи засрали подьезд и не убрали и тд
Бесит бесится(
Просто Фіфа• 27 июня в 22:18
Купіть авто
Бабка-байкерша• 27 июня в 22:21
Ответ дляПросто Фіфа
Купіть авто
ага в мене тепер всі дов..би
Мишка-шалунишка• 27 июня в 22:22
Ответ дляПросто Фіфа
Купіть авто
И жить там?) Ведь автора не только от бесит.
Ой, автор, я сегодня поругалась с душем, а потом сидела плакала в душе. Такая она жизнь, когда ипанько эмоционально нестабильное. Меня бывает кроет
Просто Фіфа• 27 июня в 22:24
Ответ дляБабка-байкерша
ага в мене тепер всі дов..би
Ну хоч чужі пахви і сраки не нюхаєте
Бабка-байкерша• 27 июня в 22:25
автор по темі це все ковід потім повномасштабне у всіх їде дах
зараз люди стараються закрити першу сходинку другу сходинку піраміди Маслоу
виживають і ще й безпеки 0
Вбигудях• 27 июня в 22:26
Мене бісить, що всі навколо в телефонах.
Тупо не бачать нічого і нікого по сторонам. Діти, дорослі...який це біч.
Рідко якась людина дивиться в вікно просто в транспорті, сидить на лаві і роздивляється прохожих чи думає про щось, читає просту книгу, рідко мама на дитячому майданчику грається і просто розмовляє зі своєю дитиною, а тільки привела і впхнула в пісочницю і щразу в телефон.
Діти збираються на стадіоні, підпирають зразу стіну компанією і кожен в телефоні, хоч наче і всі разом.
Що це воно буде далі з цим суспільством?
Мені в голові не вкладається....
автор Дуболом • 27 июня в 22:27
Ответ дляБабка-байкерша
виживають і ще й безпеки 0
Если честно, боюсь попасть в дурку такими темпами( Надо хоть магния купить пропить, а то уже крыша едет
Пургену мне• 27 июня в 22:28
Хоть бомж за сумками присмотрит, пока мусор выбросила)))
Хорошие люди вокруг, наши.
Бибер-анонимер• 27 июня в 23:14
Точно так в мене, тепер я стала агресивна сука, мене не люблять люди і я їх не люблю. Але насправді, я просто попросила не курити в під´їзді, на роботі : не лізти мені на голову, подруг: не вішати на мене свої проблеми, бо не тягну. Тепер я сама лишилась, але мене всеодно все бісить , я не можу промовчати.
графиняВишенка• 28 июня в 08:08
Ответ дляВбигудях
Мені в голові не вкладається....
Я на днях думала, что это было запланированное отупление общества с появлением смартфонов
Вбигудях• 28 июня в 14:25
Ответ дляграфиняВишенка
Так і є