Тут как тут• 28 июня 2025

Мукачево-Н´їредьхаза

Дуже хочу з´їздити на 1 день в Н´їредьхазу (Угорщина) в аквапарк та зоопарк. З Мукачево.
Але ми ніколи не виїжджали за кордон машиною. Підкажіть, будь ласка, чи дуже буде складно повним диким чайникам здійснити таку одноденну подорож? Що потрібно оформити на машину, щоб перетнути кордон і пересуватись Угорщиною?
Дуже дякую.
Мира всем• 28 июня 2025
ТО європейського зразку, зелену карту за добу до виїзду,страхівку на себе
Психологічка• 28 июня 2025
Я думаю у вашому випадку краще взяти квитки на поїзд з Мукачево , щоб машиною потрібно страхування на авто це коло 1000 грн і якщо автобаном тоді ще і вінєтку
автор Тут как тут • 28 июня 2025
Ответ дляПсихологічка
Я взагалі б хотіла турагенство знайти, яке б відвезли. Але нема на нашу дату(((
Язвочка• 28 июня 2025
З Мукачева купа часних перевізників. Як на мене, один день на зоопарк і аквапарк мало
автор Тут как тут • 28 июня 2025
Ответ дляЯзвочка
Так, мало, напевне прийдеться обмежитися зоопарком.
А як тих перевізників шукати? Нас 3 людини, напевне дешево не буде.
автор Тут как тут • 28 июня 2025
Ответ дляПсихологічка
Турагенство беруть 1,5-2 тис, нас троє, це десь 5-6 тис буде. Машиною напевне ж дешевше
Язвочка• 28 июня 2025
Ответ дляТут как тут
Ми брали на 2 людини з Поляни, вартість не памятаю, але прийнятна. Шукала в групах Мукачево, Ужгород у фб.
автор Тут как тут • 28 июня 2025
Ответ дляЯзвочка
Дякую, буду шукати. Мені б найпростіше було, якби відвезли.
Пенек Возмездия• 28 июня 2025
Ответ дляТут как тут
Нічого складного машиною. Купіть страховку медичну онлайн на всіх, страховку на машину (зелена карта) . Він´єта по Угорщині. І ви вільно в будь-який час можете спокійно їхати, а не залежати від когось
автор Тут как тут • 28 июня 2025
Ответ дляПенек Возмездия
Я вибачаюся за таке тупе питання-оце все в страховій купується? В одному місці можна оформити?
Пенек Возмездия• 28 июня 2025
Ответ дляТут как тут
Та онлайн все ми купуємо через хотлайн фінанс. На вихідних були а Будапешті. Все купили ввечері за день до виїзду
автор Тут как тут • 28 июня 2025
Ответ дляПенек Возмездия
Дуже дякую!
На кордоні довго стояли?
Пенек Возмездия• 28 июня 2025
Ответ дляТут как тут
Дуже дякую!
На кордоні довго стояли?
Ми не перетинали кордон, бо їхали зі Словенії. Трохи інша ситуація) але на наше авто з української номерами все так само купуємо. Принцип один)
автор Тут как тут • 28 июня 2025
Ответ дляПенек Возмездия
Зрозуміло. Дякую!
Танго утрьох• 28 июня 2025
Ответ дляТут как тут
вы посчитайте все, что вам нужно будет на машину оформить, плюс бензин, плюс билеты
автор Тут как тут • 28 июня 2025
Ответ дляТанго утрьох
Ні, білети окремо. 5-6 тис це тільки трансфер. А дороги там до 150 км, не багато.
ЭтаваНиМожетБыть• 28 июня 2025
Ответ дляТут как тут
Я так їздилатз донькою. Був комфортний мікроавтобус, нас десь 6 чи 8 лідей їздило
автор Тут как тут • 28 июня 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Може є контакти?
ЭтаваНиМожетБыть• 28 июня 2025
Ответ дляТут как тут
Може є контакти?
На жаль, нема. Бо то було в 2022 році
Gleva• 29 июня 2025
Ми відпочивали в Берегово, то теж їздили в зоопарк, тоді це коштувало 1 тис грн, ось ці організатори
автор Тут как тут • 29 июня 2025
Ответ дляGleva
Дуже вдячна