В гости звали?• Изменено 28 июня в 18:37

Чи норм буде "не виставлятись" в колективі на свій день народження?

Працюю 3 роки в цьому колективі, в нас є така традиція в кого день народження той виставляється. Ті роки я завжди приносила торт, замовляла доставку, фрукти приносила. Колеги дарують гроші зазвичай. Останнім часом я віддалилась від колективу бо побачила яке дійсно відношення, навіть думала звільнятись, була причина і не одна. Поки залишилась, скоро день народження, як зазвичай дали вихідний. Але святкувати з ними наступного дня немає бажання ніякого, хоч мене завжди запрошували вони(
Міні-бікіні• 28 июня в 18:52
Ответ дляВикупана
Це як? Конверт беремо,а торта-дульку?
Торт літом?
Щире дякую і низький уклін
Доктор Варвар• 28 июня в 18:52
Як хочете.Не маєте бажання-не виставляєте,не спілкуєтеся.Думаю,перестаньте скидатися і вас вітати не будуть.
Смурфетта• 28 июня в 18:53
Я наразі живу і працюю в Німеччині і мені дуже подобається як це питання вирішується саме в моєму колективі. Просто приносять люди щось смачне, торт, пиріг, морозиво влітку, чи купу фасованого твікс, сниікерс, Марс ітп типу цукерок. Все це лишають на офісній кухні. Потім просто в чат внутрішній пишуть запрошення, так і так, колеги, в мене був день народження, пригощайтесь. Без усяких посиденьок і витрат часу, і спілкування з тими з ким не хочеш.
Даха-сваха• 28 июня в 18:57
Ответ дляСмурфетта
Идеальный вариант.
Галя із Дарниці• 28 июня в 18:58
Ответ дляСмурфетта
От це мені дуже подобається. Така ж сама ситуація, як в автора. Не хочу слухати ці фальшиві привітання. Купила би щось смачне і не рухайте мене.
Викупана• 28 июня в 19:01
Ответ дляВ гости звали?
А чому я маю приносити торт?
Колеги - Вам , Ви - колегам. Іначе чекайте біди.
Викупана• 28 июня в 19:02
Ответ дляМіні-бікіні
Торт літом?
Щире дякую і низький уклін
Чому? Є заморожені глибокої заморозки вони розмерзаються якраз до святкування, досить смачні
Викупана• 28 июня в 19:03
Ответ дляСмурфетта
Ми так в Україні на минулій роботі робили.
Посиденьок і на цій роботі в мене немає: конверт=торти.
Щепотка_совести• 28 июня в 19:04
Всі люди ліцеміри і ви такою будьте . Забийте на обіди. Воно того не варте . Принесіть торт, щоб потім не думали що щось не те зробили .
Галя із Дарниці• 28 июня в 19:06
Ответ дляЩепотка_совести
А якщо напрягає не нести торт, а святкування? От я би хотіла принести, роздати і все.
Уси Пуси• 28 июня в 19:14
Ответ дляВ гости звали?
Ні, я теж скидаюсь зазвичай)
Так они и вы выставляются на эти деньги
Уси Пуси• 28 июня в 19:16
Ответ дляЖінка з перцем
Не сдаю и не выставляюсь и не принимаю конверты.
Да, я белая ворона, да, шепчутся
А мне все равно
Я хороший работник, никак не сказывается на мне.
Делайте как считаете нужным и комфортно вам, а не кому то
Все норм. Если вы не сдаете деньги, не выставляетесь, но и не угощаетесь тем, что выставляют и не ждете конверты в свой ДР, то все ок
У автора не так, она ждет конверта
Уси Пуси• 28 июня в 19:18
Ответ дляВ гости звали?
А чому я маю приносити торт?
Не хотите - не приносите. Дело ваше
Уси Пуси• 28 июня в 19:19
Ответ дляГаля із Дарниці
А кто вас двигает?
Пухнасті штани• 28 июня в 19:26
Ответ дляВ гости звали?
Не шкода, але їм не хочу чомусь
Вам деньги подарят, а вы проморозитесь?
Пухнасті штани• 28 июня в 19:28
Ответ дляЖінка з перцем
Да, я белая ворона, да, шепчутся
А мне все равно
вам дают конверт с деньгами, а вы такая нет, ах оставьте!
Пухнасті штани• 28 июня в 19:28
Ответ дляМіні-бікіні
Торт літом?
Щире дякую і низький уклін
А что не так?
Галя із Дарниці• 28 июня в 19:31
Ответ дляУси Пуси
А кто вас двигает?
Традиція. Багатьом на роботі це не подобається. Хочуть поскоріше це відбути.
Всех в сад• 28 июня в 19:31
Как хорошо, что у нас резко прекратили эти выставления и поздравления. Ни на кого не скидываемся и никто не обязан выставляться.
Я в свои даты просто приношу тортик или конфеты. Угощаю и все. Не надо на меня скидываться. Я просто в настроении угостить. Если не в настроении, то спокойно ничего не делаю.
Пухнасті штани• 28 июня в 19:31
Ответ дляЖінка з перцем
Да, я белая ворона, да, шепчутся
А мне все равно
А что так? Корона не позволяет сдать деньги коллеге на День рождения? В чем проблема?
Всех в сад• 28 июня в 19:33
Ответ дляСмурфетта
Вот у нас сейчас такой же вариант. Это идеально.
Галя із Дарниці• 28 июня в 19:34
Ответ дляВсех в сад
От ви все зрозуміли. Справа не в тому, що шкода купити тортик. Я би теж хотіла тільки пригостити. Важко слухати ці всі вітання. Якщо вони не щирі. І якось незручно просто. Тому би пригостила і все
Пухнасті штани• 28 июня в 19:34
Ответ дляЖінка з перцем
Это ваше. Оставьте это себе.
Такие бесятся потому что им приходится сдавать как и все
А я делаю по своему. И не боюсь это делать
Хорошо, что в нашем коллективе нет таких жлобих и токсиков как вы! Хотя если б такая выпедрежная курица и завелась, то думаю долго б в коллективе не протянула! Либо забили б как мамонта, либо б очень быстро ушли
Lacrimo• 28 июня в 19:41
А навіщо це потрібно? Я б виставлялась лише в дружньому колективі. Якщо є напряг - візьміть тай захворійте на пару днів. Нема смислу ще своє дн святкувати з неприємними людьми.
Кудрі кручу сама• 28 июня в 19:47
Ответ дляГаля із Дарниці
Во во, у нас принято чтоб все собрались и начали поздравлять именинника, при том что общение в основном на уровне привет пока
Ну конверт дарят, но вот это вот на 5 минут все собрались и на тебя все внимание это п..
ТониСопрано• 28 июня в 19:56
Ответ дляПухнасті штани
Токсик и агрессор сейчас как раз вы. По Вашему комменты, у вас не коллектива, кубло?
Галя із Дарниці• 28 июня в 20:03
Ответ дляКудрі кручу сама
А у нас не на 5 хвилин. Накривається стіл і святкують довго. Ну не хочу я так! Якби ж дружній колектив.
Пухнасті штани• 28 июня в 20:14
Ответ дляТониСопрано
вас тоже жаба давит скинуться коллеге на ДР?
Смурфетта• 29 июня в 01:53
Ответ дляГаля із Дарниці
Тут питання до роботодавця має бути. Його не може влаштовувати таке використання робочого оплачуваного часу.