Кидстаффовка• 28 июня в 21:47

Чи відмовилися Ви з такими цінами від якихось бьюті процедур?

Я відмовилась від манікюру, наразі не роблю. До косметолога ходжу раз у 6 місяців колю межбровку і все. Це виходить 1100 грн- одна межбровка. Більше нічого не роблю. Ще ходжу на фарбування раз в 1,5 місяці- виходить 1200 грн. Це у весь мій догляд з процедур. Почала більше робити все вдома. Якійсь маски, догляд. Бо ціни жах…
Электричка• 28 июня в 21:48
Стрижка в барбершопе- 700
Коррекция бровей - 800
И я красавец
НичеНипанимаю• 28 июня в 21:49
Від маникюру та лазерки не відмовилась
автор Кидстаффовка • 28 июня в 21:51
Ответ дляНичеНипанимаю
Від маникюру та лазерки не відмовилась
Лазерну ніколи не робила. Брию тай все. В мене немає подразнень Слава Богу, волосся не жорстке, світле. Лазерка напевно не візьме.
KROX@• 28 июня в 21:53
Мої бюті процедури це секс, сауна, сон, спорт, велосипед і басейн.
Все безкоштовно.
А, ще 10000 кроків по свіжому повітрі, бажано в гори.
Топтунша• 28 июня в 21:54
Лазерна епіляція - не відмовилась, інколи - перукар
Але я ще гарна ) можу і без
Ангел-предохранитель• 28 июня в 21:54
Нет ничего такого, что нельзя сделать самой
вре_Динка• 28 июня в 21:55
Нє, навпаки нові добавляються
Лазерку замінила електроепіляцією
Манікюр+педикюр+вії(не щітки)+брови+покраска- це база
Зараз закінчую курс ендосфери і лікування волосся, бо яким би гарним домашній догляд не був, раз на рік приходиться проходити курс на відновлення волосся.
Хочу після ендосфери ще щось на тіло поробити, щоб шкіра трохи пружності добавила, бр -12кг в 20 і в 30 шкіра по різному реагує, уже не так як раніше(
Ціни? На них намагаюсь не дивитися, так легше🤣
Гидроусилитель руля• 28 июня в 21:56
Делаю сама биоревитализацию.
Помеха справа• 28 июня в 21:59
Хихи, сегодня отменила запись к косметологу на пн, того что решили квартиру купить😁
Ло Шарик• 28 июня в 22:03
Я навпаки тільки почала.
НичеНипанимаю• 28 июня в 22:04
Ответ дляKROX@
Все безкоштовно.
Бусінка, нє іначе
Мандолина Бу• 28 июня в 22:08
У нас межбровка 3 тысячи стоит. Где так дёшево колете?
Топтунша• 28 июня в 22:08
Ответ дляПомеха справа
Я тоже, но потом не сдержалась, пошла купила трусы и сникерс
Галябалована• 28 июня в 22:09
Фарбуюся сама , але я і раніше так робила. А так,ноги -руки , ботокс , косметолог, массаж , стрижка - все роблю
Мандолина Бу• 28 июня в 22:09
Ответ дляАнгел-предохранитель
Колете тоже сами? Бланшинг например.
Огірок та Помідорчик• 28 июня в 22:10
Я перестала делать маникюр, педикюр у мастера, ТК не вижу смысла - всё аккуратно делаю сама, только стригусь иногда,покраска - сама. Брови и эпиляция сама косметолога тоже бросила ,не хочу
Ку-кусик• 28 июня в 22:17
Приходиться від всього відмовлятися,якщо не має грошей.
Бяки-козяки• 28 июня в 23:05
Ответ дляKROX@
Все безкоштовно.
А где это сауна и бассейн бесплатно?
KROX@• 28 июня в 23:10
Ответ дляБяки-козяки
А где это сауна и бассейн бесплатно?
В мене вдома
Бяки-козяки• 28 июня в 23:14
Ответ дляKROX@
В мене вдома
Хм, если у вас дома такое есть, то значит вы обеспеченная и есть деньги на бьюти процедуры, тогда странно что ничего не делаете. Разве что если совсем молодая и то...
KROX@• 28 июня в 23:15
Ответ дляБяки-козяки
Я ж написала які я роблю процедури від яких я бачу ефект.