Міряю від одиниці• 28 июня в 21:51
На скільки ви змогли виторгувати нерухомість у продавця?
Подруга дуже вдало купила дім і змогла виторгувати з 65 до 48 тис. І нам радить одразу пропонувати на 40 відсотків нижче ціну і мов тоді зійдетесь посередині.
Дівчата, поділіться своїм досвідом, на скільки нижчу ціну ви пропонуєте. Які вдалі купівлі у вас мали місце буди?
Престидижитатор• 28 июня в 22:10
Ответ дляМіряю від одиниці
Вау! Круть!
Завжди треба розуміти чому продається річ, в цьому випадку людям терміново потрібні були гроші готівкою, вони їх отримали.
Міряю від одиниці
• 28 июня в 22:12
Ответ дляПрестидижитатор
Ціна була 200 тис, будинок.
Давно наверное на рынке дом был? Какая обл если не секрет?
ДА да да• 28 июня в 22:12
Ответ дляПрестидижитатор
Вы вообще не в теме домов.
Нормальные варианты сейчас очень неплохо продаются. Никто пол цены не уступит
Престидижитатор• 28 июня в 22:12
Ответ дляДА да да
Вы вообще не в теме домов.
Зараз не в темі, купувала 8 років тому.
Престидижитатор• 28 июня в 22:13
Ответ дляМіряю від одиниці
Київська
ДА да да• 28 июня в 22:14
Ответ дляПрестидижитатор
Зараз не в темі, купувала 8 років тому.
А 8 лет назад - тем более)
Престидижитатор• 28 июня в 22:16
Ответ дляДА да да
А 8 лет назад - тем более)
Різні будинки бувають, там нема на що дивитись було, мене цікавив участок.
ДА да да• 28 июня в 22:18
Ответ дляПрестидижитатор
Можете не выкручиваться дальше. Уже не интересно совсем
Гопница-Советчица• 28 июня в 22:40
На предложили намного ниже, отказали, вернулись , торговались два месяца, согласились на нашу цену. За это время нашёлся покупатель, который предложил больше. В итоге продали второму на 5т$ дороже.
Кусман Сиру• 28 июня в 22:46
Ответ дляМіряю від одиниці
Уникаю якщо було на ринку по одній ціні довго а потім підвищили. Ви ж не індивідуально підвищуєте, а в оголошенні?
Кажу ротом: щойно ціна змінилася. Якщо вам не підходить, розходимося.
Скажений гудзик• 28 июня в 22:48
Початкова ціна 125, купили за 120 і все оформлення, на продавцеві.
Партизанка• 28 июня в 23:03
На днях подруга профукала квартиру. Владелец хотела 45. Сказала что ей уже предлагали 43 и она не снизила. В итоге на следующий день другие забрали за 45. За 2 дня ушла квартира.