ШобВам_КакНам• 28 июня в 22:10
Выезд мужчин з бронью за границу
Кто выезжал с мужем у которого есть бронь за границу в отпуск? Были какие то проблемы?
ШобВам_КакНам
• 28 июня в 22:13
Ответ дляСирожено_пирожено
А вы документы уже собрали?
Ещё нет
Белоснежко• 28 июня в 22:13
Немає проблем, коли є повний пакет потрібних доків
Я кожного тижня оформлюю на роботі таких на виїзд саме у відпустку
Бамбарбия! Кергуду.• 28 июня в 22:13
С работы дадут все документы ? У нас на предприятии бронь дают но для выезда никакие документы не дают
Начальник Анонимов• 28 июня в 22:14
Ответ дляБелоснежко
І куди ж ваша сфера щотижня їздить?
ШобВам_КакНам
• 28 июня в 22:14
Ответ дляБелоснежко
А можете написать перечень нужных доков?
Начальник Анонимов• 28 июня в 22:15
Ответ дляШобВам_КакНам
І вакансії для вашого заодно
Сирожено_пирожено• 28 июня в 22:15
Ответ дляШобВам_КакНам
Несерьезная вы, автор.
Первая ласточка инфляции• 28 июня в 22:15
Ответ дляБелоснежко
Повертаються?
Начальник Анонимов• 28 июня в 22:15
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Повертаються?
Ні. Щотижня бронюють нових
Белоснежко• 28 июня в 22:16
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Повертаються?
Так, 8 людей вже були у відпустці
Всі повернулись
ПлюшкамиБалуюсь• 28 июня в 22:18
Ответ дляБелоснежко
Це якщо роботодавець довіряє кожному заброньовано у на 120%. Бо як тільки один з такої відпустки не повернеться, бронь знімуть з усіх / у підприємства ´заберуть´ статус критичного.
У нас на підприємстві пакет ´у відпустку´ видають тільки топ-менеджменту.
спальное место• 28 июня в 22:19
Ответ дляБелоснежко
Так, 8 людей вже були у відпустці
Всі повернулись
Депутаты?
Дюйм оф о4ка• 28 июня в 22:19
Коллега мужа недавно в отпуск ездил. Не говорил, что были проблемы. Вернулся довольный. Ну а с чего проблемы по идее будут, если бронь реальная, по докам все ок?
Ацетилсалициловая кислота• 28 июня в 22:22
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Військові можуть спокійно їздити в відпустку за кордон.
Ранковий базар• 28 июня в 22:25
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Ця ж людина, на пост котрої ви відповідали, вже написала, що не повертаються, і просто щотижня бронюються інші. І ні критичність не зняли, ні бронь.
Тому що критичність втрачається НЕ через неповернення когось із відпустки.
Сусідка зверху• 28 июня в 22:29
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ага. З нам в Норвегії один такий в таборі для біженців був із армії, після примусової мобілізації
Купив у командира дозвіл на відпустку закордон, їх родина із бахмута, то ж крім машини, на якій виїхав закордон майна немає, машину переоформив на дружину по даруванню
Вони так і сказали, що їдуть в один кінець і йому в Україні захищати немає чого
Мамзелькіна• 28 июня в 22:29
Зараз у відпустці, перетнули вчора кордон на авто. За 3 години пройшли кордон. Ніяких проблем не було. Дуже приємне і уважне, ввічливе ставлення.
ПлюшкамиБалуюсь• 28 июня в 22:30
Ответ дляРанковий базар
Підприємство втрачає критичність вже після першого ´відпустника´, який не повернувся. Людина фантазії пише.
Якби усе було так просто ´один виїхав - другого забронювали´ вже б давно цю лавочку з броню закрили взагалі...
Працівниця року• 28 июня в 22:34
Ответ дляШобВам_КакНам
Ещё нет
Виїзд заброньованих працівників за кордон у відпустку: позиція Мін’юсту
Держприкордонслужба надала відповідь
Джерело:
Держприкордонслужба надала відповідь
Джерело:
Анонимарик• 28 июня в 22:50
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
І в нас так. Ніхто не ризикує дати гарантію, що той чоловік вернеться. У відрядження чоловіки їздять, але то дуже невелика кількість.
Анонимарик• 28 июня в 22:51
Ответ дляНачальник Анонимов
І куди ж ваша сфера щотижня їздить?
То ж написано, у відпустку.
Анонимарик• 28 июня в 22:52
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Там теж величезний пакет документів потрібен.
Ацетилсалициловая кислота• 28 июня в 22:54
Ответ дляАнонимарик
Ні
СкиниУскачи!• 28 июня в 23:22
Ответ дляСусідка зверху
І правильно зробив. Хлопці без заміни місяцями на позиціях, ставлення як до худоби, з бойовими обманюють... Після цього, якщо вижив, геть дурний назад би вертався
Вилами по воде• 17 июля в 20:31
Ух не думал что прийдется по форумам лазить, дамы и господа кому нужна помощ поповоду выезда мужа, парня за границу кого это интересует, да просто поинтересоваться никто не кусается пишите тг @kakttotam
Видна міленіалка• 21 июля в 08:38
Ответ дляМамзелькіна
В воєнкомат треба йти?