R-Y-N-A• 29 июня 2025

Україна виходить з Оттавської конвенції

Україна виходить з Оттавської конвенції про заборону використання протипіхотних мін, відповідний указ підписав Зеленський.

Краще пізно ніж ніколи
автор R-Y-N-A • 29 июня 2025
Фінляндія, Естонія, Латвія, Литва і Польща готові замінувати райони вздовж кордонів із РФ, щоб створити в Європі «нову залізну завісу». Вони раніше оголосили про вихід з Оттавської конвенції 1997 року, яка забороняє протипіхотні міни, — Daily Telegraph.

Військові планувальники вже працюють над тим, які простори європейських лісів і озер будуть засіяні пристроями, навантаженими вибуховими речовинами і шрапнеллю, якщо Путін зосередить свої сили проти альянсу.
malanich• 29 июня 2025
І то. Тільки після заяв країн Балтії
Соседка Маши• 29 июня 2025
Ответ дляR-Y-N-A

Идиоты, сами в своих же лесах будут подрываться :(
Musi_pusi• 29 июня 2025
Чесно, навіть не знала про таку конвенцію. А нахіба її взагалі приймали? який був сенс забороняти мінування своїх же прикордонних територій з метою захисту? переживали за цілісність кінцівок лосів?
lammama• 29 июня 2025
Ответ дляСоседка Маши
Ни один кацап не пройдет
автор R-Y-N-A • 29 июня 2025
Ответ дляСоседка Маши
В спробі вирватися з ЄС до вільних російський боліт?)))
автор R-Y-N-A • 29 июня 2025
Ответ дляMusi_pusi
Бо в світі давно не було світових війн
Teonaa• 29 июня 2025
Ответ дляmalanich
І то. Тільки після заяв країн Балтії
А ці міги не можна «розмінувати» вибухом? Бомби ракнти пітарди туди пульнуть..
автор R-Y-N-A • 29 июня 2025
Ответ дляlammama
Ни один кацап не пройдет
Хвилюватися москалі
Он вже дизлайків наставили. Не подобається їм жити за залізною завісою.
lammama• 29 июня 2025
Ответ дляСоседка Маши
Идиоты те,кто хочет напасть
Соседка Маши• 29 июня 2025
Ответ дляR-Y-N-A
Вы троллите
Нет за грибами пойдут...
А животные в лесах живут или их не жалко ?
LudaSHS• 29 июня 2025
Так піздно
Треба було мінувати в 22, після вдалих операцій Зсу, поки рф не накопичила резерви в 23 р. Скільки б воно врятувало. Тоді і дронів не було, ні мавіків.
Але гралися в законість- добро, що порушить щось світове, природу. Природу вбила рашка вже на фронтовій. Ліса вигоріли, Каховське розлито, море, водойми - забруднено
А ми тут за всіх. Хай зупиняє міна, в не жертвою Зсу.
А Фронтова рухається.
І ось, Поки західні країни не повиходили з конвенціі, і вже північ Ес самі все мінують з рф...
Соседка Маши• 29 июня 2025
Ответ дляlammama
Идиоты те,кто хочет напасть
Не ну если меряться степенью идиотизма то тогда конечно...
Белоснежная• 29 июня 2025
Это на территории Украины будут минировать? То есть по линии фронта на сейчас?
kpss2017• 29 июня 2025
Ответ дляlammama
Ни один кацап не пройдет
Скорее ни один украинец не убежит из концлагеря....
kpss2017• 29 июня 2025
Ответ дляБелоснежная
Скорее границу белорашки, туда сейчас много наших бежит
LudaSHS• 29 июня 2025
Ответ дляБелоснежная
По перше кордони з рф, де є ще.. - в сумській, харківській та де рф
Треба було замінувати в курській, як тримали, потім відійти
То б не було накопичення і рейдів на сумську область.
Ну вишенька на торті - не треба було розміновувати Чонгар
LudaSHS• 29 июня 2025
От ці готуються
А ми?
Tanya 2015• 29 июня 2025
Иногда хочется верить, что все это просто сон. Посмотрите на Вьетнам, после него запретили противопехотные мины. Куда мы катимся непонятно.
Honda-• 29 июня 2025
Войска это не остановит, системы разминирования давно изобретены. А вот простые люди, дети, животные будут страдать.
автор R-Y-N-A • 29 июня 2025
Зеленський підписав указ про вихід України з конвенції про заборону протипіхотних мін — нардеп

Костенко заявив, що Зеленський підписав указ про вихід з Оттавської конвенції (Фото: REUTERS/Stoyan Nenov)

Народний депутат і секретар комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки Роман Костенко заявив, що президент Володимир Зеленський підписав указ про вихід України з Оттавської конвенції, яка забороняє використання протипіхотних мін.

Про це він написав у Facebook.

«Це крок, якого давно вимагала реальність війни. Росія не є стороною цієї Конвенції й масово застосовує міни проти наших військових і цивільних. Ми не можемо залишатися зв’язаними в умовах, коли ворог не має жодних обмежень», — написав Костенко.
автор R-Y-N-A • 29 июня 2025
Ответ дляСоседка Маши
Вы троллите
Нет за грибами пойдут...
А що ж російські потвори про ’ животных’ не переймаються,коли знищують все на українському Донбасі
автор R-Y-N-A • 29 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
Так піздно
А Фронтова рухається.
Росія,взагалі, не є стороною цієї Конвенції й масово застосовує міни проти наших військових і цивільних.
А ми вже догралися в пацифізм,починаючи з відмови від третього в світі запасу ядерної зброї
автор R-Y-N-A • 29 июня 2025
Ответ дляСоседка Маши
Якщо мінятися,то росія давно вже беззаперечний переможець в конкурсі ідіотів
Бессмертный пони• 29 июня 2025
И слава Богу .
автор R-Y-N-A • 29 июня 2025
Ответ дляkpss2017
Кацапи можуть не хвилюватися,вас випустять
Соседка Маши• 29 июня 2025
Ответ дляHonda-
Я вообще в шоке, как люди этого не понимают...троллят видимо ...
автор R-Y-N-A • 29 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
100%
автор R-Y-N-A • 29 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
От ці готуються
А ми?
Глава МЗС Литви Кястутіс Будріс заявив, що Литва «не має жодних ілюзій» і вважає Росію найбільшою довгостроковою екзистенційною загрозою для Європи, оскільки та «веде війну для досягнення політичних цілей, підриває стабільність і готується до тривалої конфронтації».
автор R-Y-N-A • 29 июня 2025
Ответ дляTanya 2015
У цього ’ катимся’ є конкретний автор і не треба з росії знімати відповідальність за злочинну війну