R-Y-N-A• 29 июня в 14:40

Україна виходить з Оттавської конвенції

Україна виходить з Оттавської конвенції про заборону використання протипіхотних мін, відповідний указ підписав Зеленський.

Краще пізно ніж ніколи
автор R-Y-N-A • 29 июня в 14:40
Фінляндія, Естонія, Латвія, Литва і Польща готові замінувати райони вздовж кордонів із РФ, щоб створити в Європі «нову залізну завісу». Вони раніше оголосили про вихід з Оттавської конвенції 1997 року, яка забороняє протипіхотні міни, — Daily Telegraph.

Військові планувальники вже працюють над тим, які простори європейських лісів і озер будуть засіяні пристроями, навантаженими вибуховими речовинами і шрапнеллю, якщо Путін зосередить свої сили проти альянсу.
malanich• 29 июня в 14:41
І то. Тільки після заяв країн Балтії
Соседка Маши• 29 июня в 14:43
Ответ дляR-Y-N-A

Идиоты, сами в своих же лесах будут подрываться :(
Musi_pusi• 29 июня в 14:47
Чесно, навіть не знала про таку конвенцію. А нахіба її взагалі приймали? який був сенс забороняти мінування своїх же прикордонних територій з метою захисту? переживали за цілісність кінцівок лосів?
lammama• 29 июня в 14:47
Ответ дляСоседка Маши
Ни один кацап не пройдет
автор R-Y-N-A • 29 июня в 14:47
Ответ дляСоседка Маши
В спробі вирватися з ЄС до вільних російський боліт?)))
автор R-Y-N-A • 29 июня в 14:48
Ответ дляMusi_pusi
Бо в світі давно не було світових війн
Teonaa• 29 июня в 14:49
Ответ дляmalanich
І то. Тільки після заяв країн Балтії
А ці міги не можна «розмінувати» вибухом? Бомби ракнти пітарди туди пульнуть..
автор R-Y-N-A • 29 июня в 14:50
Ответ дляlammama
Ни один кацап не пройдет
Хвилюватися москалі
Он вже дизлайків наставили. Не подобається їм жити за залізною завісою.
lammama• 29 июня в 14:52
Ответ дляСоседка Маши
Идиоты те,кто хочет напасть
Соседка Маши• 29 июня в 14:52
Ответ дляR-Y-N-A
Вы троллите
Нет за грибами пойдут...
А животные в лесах живут или их не жалко ?
LudaSHS• 29 июня в 14:53
Так піздно
Треба було мінувати в 22, після вдалих операцій Зсу, поки рф не накопичила резерви в 23 р. Скільки б воно врятувало. Тоді і дронів не було, ні мавіків.
Але гралися в законість- добро, що порушить щось світове, природу. Природу вбила рашка вже на фронтовій. Ліса вигоріли, Каховське розлито, море, водойми - забруднено
А ми тут за всіх. Хай зупиняє міна, в не жертвою Зсу.
А Фронтова рухається.
І ось, Поки західні країни не повиходили з конвенціі, і вже північ Ес самі все мінують з рф...
Соседка Маши• 29 июня в 14:56
Ответ дляlammama
Идиоты те,кто хочет напасть
Не ну если меряться степенью идиотизма то тогда конечно...
Белоснежная• 29 июня в 14:58
Это на территории Украины будут минировать? То есть по линии фронта на сейчас?
kpss2017• 29 июня в 15:01
Ответ дляlammama
Ни один кацап не пройдет
Скорее ни один украинец не убежит из концлагеря....
kpss2017• 29 июня в 15:03
Ответ дляБелоснежная
Скорее границу белорашки, туда сейчас много наших бежит
LudaSHS• 29 июня в 15:05
Ответ дляБелоснежная
По перше кордони з рф, де є ще.. - в сумській, харківській та де рф
Треба було замінувати в курській, як тримали, потім відійти
То б не було накопичення і рейдів на сумську область.
Ну вишенька на торті - не треба було розміновувати Чонгар
LudaSHS• 29 июня в 15:07
От ці готуються
А ми?
Tanya 2015• 29 июня в 15:09
Иногда хочется верить, что все это просто сон. Посмотрите на Вьетнам, после него запретили противопехотные мины. Куда мы катимся непонятно.
Honda-• 29 июня в 15:14
Войска это не остановит, системы разминирования давно изобретены. А вот простые люди, дети, животные будут страдать.
автор R-Y-N-A • 29 июня в 15:15
Зеленський підписав указ про вихід України з конвенції про заборону протипіхотних мін — нардеп

Костенко заявив, що Зеленський підписав указ про вихід з Оттавської конвенції (Фото: REUTERS/Stoyan Nenov)

Народний депутат і секретар комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки Роман Костенко заявив, що президент Володимир Зеленський підписав указ про вихід України з Оттавської конвенції, яка забороняє використання протипіхотних мін.

Про це він написав у Facebook.

«Це крок, якого давно вимагала реальність війни. Росія не є стороною цієї Конвенції й масово застосовує міни проти наших військових і цивільних. Ми не можемо залишатися зв’язаними в умовах, коли ворог не має жодних обмежень», — написав Костенко.
автор R-Y-N-A • 29 июня в 15:17
Ответ дляСоседка Маши
Вы троллите
Нет за грибами пойдут...
А що ж російські потвори про ’ животных’ не переймаються,коли знищують все на українському Донбасі
автор R-Y-N-A • 29 июня в 15:20
Ответ дляLudaSHS
Так піздно
А Фронтова рухається.
Росія,взагалі, не є стороною цієї Конвенції й масово застосовує міни проти наших військових і цивільних.
А ми вже догралися в пацифізм,починаючи з відмови від третього в світі запасу ядерної зброї
автор R-Y-N-A • 29 июня в 15:22
Ответ дляСоседка Маши
Якщо мінятися,то росія давно вже беззаперечний переможець в конкурсі ідіотів
Бессмертный пони• 29 июня в 15:23
И слава Богу .
автор R-Y-N-A • 29 июня в 15:23
Ответ дляkpss2017
Кацапи можуть не хвилюватися,вас випустять
Соседка Маши• 29 июня в 15:24
Ответ дляHonda-
Я вообще в шоке, как люди этого не понимают...троллят видимо ...
автор R-Y-N-A • 29 июня в 15:24
Ответ дляLudaSHS
100%
автор R-Y-N-A • 29 июня в 15:24
Ответ дляLudaSHS
От ці готуються
А ми?
Глава МЗС Литви Кястутіс Будріс заявив, що Литва «не має жодних ілюзій» і вважає Росію найбільшою довгостроковою екзистенційною загрозою для Європи, оскільки та «веде війну для досягнення політичних цілей, підриває стабільність і готується до тривалої конфронтації».
автор R-Y-N-A • 29 июня в 15:26
Ответ дляTanya 2015
У цього ’ катимся’ є конкретний автор і не треба з росії знімати відповідальність за злочинну війну