Україна виходить з Оттавської конвенції про заборону використання протипіхотних мін, відповідний указ підписав Зеленський.
Краще пізно ніж ніколи
Фінляндія, Естонія, Латвія, Литва і Польща готові замінувати райони вздовж кордонів із РФ, щоб створити в Європі «нову залізну завісу». Вони раніше оголосили про вихід з Оттавської конвенції 1997 року, яка забороняє протипіхотні міни, — Daily Telegraph.
Військові планувальники вже працюють над тим, які простори європейських лісів і озер будуть засіяні пристроями, навантаженими вибуховими речовинами і шрапнеллю, якщо Путін зосередить свої сили проти альянсу.
Соседка Маши• 29 июня в 14:43
Ответ дляR-Y-N-A
Идиоты, сами в своих же лесах будут подрываться :(
Соседка Маши• 29 июня в 14:52
Ответ дляR-Y-N-A
В спробі вирватися з ЄС до вільних російський боліт?)))
Вы троллите
Нет за грибами пойдут...
А животные в лесах живут или их не жалко ?
Нет за грибами пойдут...
Так піздно
Треба було мінувати в 22, після вдалих операцій Зсу, поки рф не накопичила резерви в 23 р. Скільки б воно врятувало. Тоді і дронів не було, ні мавіків.
Але гралися в законість- добро, що порушить щось світове, природу. Природу вбила рашка вже на фронтовій. Ліса вигоріли, Каховське розлито, море, водойми - забруднено
А ми тут за всіх. Хай зупиняє міна, в не жертвою Зсу.
А Фронтова рухається.
І ось, Поки західні країни не повиходили з конвенціі, і вже північ Ес самі все мінують з рф...
А Фронтова рухається.
Соседка Маши• 29 июня в 14:56
Ответ дляlammama
Идиоты те,кто хочет напасть
Не ну если меряться степенью идиотизма то тогда конечно...
Белоснежная• 29 июня в 14:58
Это на территории Украины будут минировать? То есть по линии фронта на сейчас?
Ответ дляБелоснежная
По перше кордони з рф, де є ще.. - в сумській, харківській та де рф
Треба було замінувати в курській, як тримали, потім відійти
То б не було накопичення і рейдів на сумську область.
Ну вишенька на торті - не треба було розміновувати Чонгар
Tanya 2015• 29 июня в 15:09
Иногда хочется верить, что все это просто сон. Посмотрите на Вьетнам, после него запретили противопехотные мины. Куда мы катимся непонятно.
Зеленський підписав указ про вихід України з конвенції про заборону протипіхотних мін — нардеп
Костенко заявив, що Зеленський підписав указ про вихід з Оттавської конвенції (Фото: REUTERS/Stoyan Nenov)
Народний депутат і секретар комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки Роман Костенко заявив, що президент Володимир Зеленський підписав указ про вихід України з Оттавської конвенції, яка забороняє використання протипіхотних мін.
Про це він написав у Facebook.
«Це крок, якого давно вимагала реальність війни. Росія не є стороною цієї Конвенції й масово застосовує міни проти наших військових і цивільних. Ми не можемо залишатися зв’язаними в умовах, коли ворог не має жодних обмежень», — написав Костенко.
Про це він написав у Facebook.
Ответ дляLudaSHS
Так піздно
А Фронтова рухається.
Росія,взагалі, не є стороною цієї Конвенції й масово застосовує міни проти наших військових і цивільних.
А ми вже догралися в пацифізм,починаючи з відмови від третього в світі запасу ядерної зброї
Соседка Маши• 29 июня в 15:24
Ответ дляHonda-
Войска это не остановит, системы разминирования давно изобретены. А вот простые люди, дети, животные будут страдать.
Я вообще в шоке, как люди этого не понимают...троллят видимо ...
Ответ дляLudaSHS
От ці готуються
А ми?
Глава МЗС Литви Кястутіс Будріс заявив, що Литва «не має жодних ілюзій» і вважає Росію найбільшою довгостроковою екзистенційною загрозою для Європи, оскільки та «веде війну для досягнення політичних цілей, підриває стабільність і готується до тривалої конфронтації».