Вся така шо куди там• 29 июня 2025

Хто працює в пенсійному? Підкажіть допомога з 1 липня по втраті годувальника

Моя дитина отримує допомогу по втраті годувальника (соціальну) ,так як, на момент смерті у батька не було не обхідного стажу.
Читаю ,що з 1 липня, цими виплатами буде займатися ПФ? Підкажіть може хтось щось знає,що треба ,які документи? Чи соц.служби самі передають дані.?
Мона Лиза• 29 июня 2025
Мне кажется, что нас ждут открытия чудные и задержки выплат ((.
Фрикаделька• 29 июня 2025
Нічого не треба. Це внутрішні справи , все передають самі і виплати будуть, як і раніше.
13чудоСВЕТА• 29 июня 2025
Ответ дляФрикаделька
А Ви в пенсійному працюєте?
Любимка-анонимка• 29 июня 2025
сайт ПФ забанил?
Фрикаделька• 29 июня 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
А Ви в пенсійному працюєте?
Ні, я читаю інформацію на офіційних сайтах