Угги в горошек• 29 июня 2025

Люди, хто тікав від абʼюзера, накидайте ідей для втечі

Він контролює всі мої фінанси, друзів чи родичів у мене немає взагалі. Колег по роботі, які можуть допомогти, теж, оскільки працюю з дому на одній роботі з абʼюзером (колеги не мої союзники в даному випадку). Як з його рахунків забрати мої гроші, щоб не попасти під підозру? Я постійно під наглядом. З дому можу вийти без додаткових питань на години дві-три в день. Хочу тікати не в трусах і капцях вночі внікуди, а все спланувати, щоб було хоч щось на перші дні. Думаю, що в мене є три місяці на вирішення питання.
Поддакиваю иногДА• 29 июня 2025
Ответ дляУгги в горошек
Ні, не планую, але ці звʼязки треба рвати одномоментно: і з роботи йти і від чоловіка.
У вас і золота нема, бідося. Нічого нема.
автор Угги в горошек • 29 июня 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Та якась неофіційка.
Де ваше житло після дитбудинку?
Зробіть загран хоч
Заграна є. Житла взагалі немає ніякого. Зараз теж живемо на оренді.
Подтяжка• 29 июня 2025
Ответ дляУгги в горошек
Ну так чому ви досі ту роботу не шукаєте?
Знайшли роботу в іншому місті, зняли кошти з карти і поїхали в нове щасливе життя.
автор Угги в горошек • 29 июня 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Хто скидає? Як ви податки сплачуєте
Чоловік сплачує податки
КонхфЭдкаТузик• 29 июня 2025
Ответ дляПодтяжка
Как у Вас всё просто. Абьюзер же за автором погоню устроит.
Подтяжка• 29 июня 2025
Навіть з проживанням бачила вакансії в Україні. На перший час - норм, потім по спеціальності знайдете
автор Угги в горошек • 29 июня 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Чого б він шукав. Чи ви боїтесь, що самі побіжете мінети строчити
У вас все норм? Які мінети?
Оченьценная• 29 июня 2025
Ответ дляУгги в горошек
Чоловік сплачує податки
Тобто Ви офіційно ще й безробітна?
Мама Чели• 29 июня 2025
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Посмотрите фильм В постели с врагом и развивайте фантазию дальше.
Треба море або океан
автор Угги в горошек • 29 июня 2025
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Я руководитель отдела и мне, почему-то, не приходит зп на 18 человек)))
Відділ не 18 людей, всього четверо
Петриківна• 29 июня 2025
Ответ дляНиф_ниф
Не може ваша зп приходити на його рахунок. Що за маячня?
Ой, да подождите вы.
Дайте автору запутаться еще сильнее
Оченьценная• 29 июня 2025
Ответ дляУгги в горошек
У вас все норм? Які мінети?
У нас все норм. А у вас?
автор Угги в горошек • 29 июня 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Може в нього фоп, а вона рабиня
Так і є. В нього ФОП, а я -виконроб.
Подтяжка• 29 июня 2025
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Та оце я і не можу зрозуміти труднощів...ніби все логічно, але автору щось заважає.
Я не фанат тролями всіх обзивати, але тут ну просто не знаю що ще думати
автор Угги в горошек • 29 июня 2025
Ответ дляПищалка
если он невыездной, то просто уезжайте из страны
Невиїздний, чесно кажучи, страшно їхати. Ніколи не була закордоном.
ЛюблюДевчонок• 29 июня 2025
Ох і троляка, курва бобер
КонхфЭдкаТузик• 29 июня 2025
Ответ дляУгги в горошек
Так і є. В нього ФОП, а я -виконроб.
неофициальный выконроб
автор Угги в горошек • 29 июня 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
У нього бронь? Ріллі? Не брешіть
А, ну логічно в принципі, він же не має світитись. Немає в нього броні. В розшуку)
ничевока• 29 июня 2025
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Не мешайте автору фантазировать.
Иллюзия власти и контроля)))
А мозгу все равно
автор Угги в горошек • 29 июня 2025
Ответ дляЛижТолько
Я від свого просто втікла, не було більше варіантів. Склала по мінімуму речей і поїхала до батьків типу на свято, але так і залишилась в інщому місті. Орендувала житло відразу. Якось так
Дякую, хоч хтось розуміє мою ситуацію!
КонхфЭдкаТузик• 29 июня 2025
Ответ дляУгги в горошек
Повторите подвиг Павлика Морозова.
Поддакиваю иногДА• 29 июня 2025
Ответ дляУгги в горошек
Чоловік сплачує податки
Всьому відділу. Ух
Та_шо_ж_таке• 29 июня 2025
Ответ дляУгги в горошек
Я її навіть не бачу. Вона приходить йому на карту, як керівнику відділку, а він вже має роздавати підлеглим. Мені не віддає. Побити може. Руку піднімав неодноразово
Не приходит она ему на карточку. А если приходит - значит вы неофициально работаете, работайте официально, тогда будет идти вам на счет
Пищалка• 29 июня 2025
Ответ дляУгги в горошек
а кто в магазины ходит, если у него брони нет?
автор Угги в горошек • 29 июня 2025
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Интересно... Работаете неофициально, а деньги на карту приходят... ЧудИса...
Я неофіційно. В нього все чисто, він ФОП
автор Угги в горошек • 29 июня 2025
Ответ дляМоська-слон
Или вы сидите в шкафу и тихо строчите тему?
Десь так
КонхфЭдкаТузик• 29 июня 2025
Ответ дляУгги в горошек
Десь так
Фото шкафа
автор Угги в горошек • 29 июня 2025
Ответ дляМоська-слон
И что вам мешает? или он никогда с дома не выходит?
Не виходить. Очкує ТЦК
Поддакиваю иногДА• 29 июня 2025
Ответ дляУгги в горошек
У вас все норм? Які мінети?
Звичайні. Він же не просто на вас дивиться.
Підете в пансіонат літніх людей санітаркою? Харчування і проживання є, не знайде
Подтяжка• 29 июня 2025
Ответ дляУгги в горошек
Дякую, хоч хтось розуміє мою ситуацію!
Так що там розуміти??? Чоловік в розшуку, за кордон за вами не поїде, навіть по Україні не поїде, бо далеко не заїде!
Просто зробіть хоть щось, а не сидіть і нийте!
Якщо страшно міняти- то просто все влаштовує.