Угги в горошек• 29 июня в 20:52
Люди, хто тікав від абʼюзера, накидайте ідей для втечі
Він контролює всі мої фінанси, друзів чи родичів у мене немає взагалі. Колег по роботі, які можуть допомогти, теж, оскільки працюю з дому на одній роботі з абʼюзером (колеги не мої союзники в даному випадку). Як з його рахунків забрати мої гроші, щоб не попасти під підозру? Я постійно під наглядом. З дому можу вийти без додаткових питань на години дві-три в день. Хочу тікати не в трусах і капцях вночі внікуди, а все спланувати, щоб було хоч щось на перші дні. Думаю, що в мене є три місяці на вирішення питання.
Санька-4b93• 29 июня в 21:02
Ответ дляУгги в горошек
Я її навіть не бачу. Вона приходить йому на карту, як керівнику відділку, а він вже має роздавати підлеглим. Мені не віддає. Побити може. Руку піднімав неодноразово
Так бездарно спалились. Садись, два
Угги в горошек
• 29 июня в 21:02
Ответ дляКаваЗМолоком
А где все родственники и как он контролирует все деньги? И как Вы за него замуж вышли?
Родичі в кацапстані. Він керівник відділку, я писала вище. Йому скидають суму на відділок, він всім видає зп.
Поддакиваю иногДА• 29 июня в 21:02
Та якась неофіційка.
Де ваше житло після дитбудинку?
Зробіть загран хоч
Де ваше житло після дитбудинку?
Зробіть загран хоч
КонхфЭдкаТузик• 29 июня в 21:02
Ответ дляУгги в горошек
Какие страшные сказки... Фамилия мужа Итого?
Угги в горошек
• 29 июня в 21:02
Ответ длямегамоСГ
На самом деле, эт не смешно, если автор реально а такой ситуации. Но да, странно, чтоине загуглила
Я загуглила. І, так, це взагалі не смішно.
Поддакиваю иногДА• 29 июня в 21:03
Ответ дляУгги в горошек
Хто скидає? Як ви податки сплачуєте
КонхфЭдкаТузик• 29 июня в 21:03
Ответ дляНиф_ниф
Не може ваша зп приходити на його рахунок. Що за маячня?
Не мешайте автору фантазировать.
Угги в горошек
• 29 июня в 21:03
Ответ дляМerida
В любой стране мира есть службы помощи женщинам, попавших в беду. Идите туда
Там есть юристы помогут забрать ваши деньги, плюс приютят на первое время.
Дякую, боялась звертатись в такі інстанції, не хочу, щоб він легко мене знайшов
Оченьценная• 29 июня в 21:03
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Та якась неофіційка.
Де ваше житло після дитбудинку?
Зробіть загран хоч
Де ваше житло після дитбудинку?
Зробіть загран хоч
В шараге вряд ли бы платили руководителю на карту. Скорее бы наличкой. Какой дибил бы принимал большие суммы ежемесячно наличкой?
Поддакиваю иногДА• 29 июня в 21:04
Ответ дляУгги в горошек
Чого б він шукав. Чи ви боїтесь, що самі побіжете мінети строчити
КонхфЭдкаТузик• 29 июня в 21:04
Ответ дляОченьценная
Что-то я как-то этого не представляю. Мы с мужем работаем на одной работе, но свою з/п я получаю на свою з/п карту
Я руководитель отдела и мне, почему-то, не приходит зп на 18 человек)))
Петриківна• 29 июня в 21:04
Автор, вы детективный женский роман пишете?
Тогда, вам должна помочь какая-то неожиданная неочевидна фигура. Бариста из соседней кофейни?
Странная соседка?
Мастер маникюра?
Странная соседка?
Мастер маникюра?
Поддакиваю иногДА• 29 июня в 21:04
Ответ дляОченьценная
Може в нього фоп, а вона рабиня
Угги в горошек
• 29 июня в 21:04
Ответ дляМульйонерша
А ви можете мати доступ до його карти, пін коди знаєте? В день втечі цапнули картку й зняли всі кошти, поки він не заблокує
Так, доступ маю. Він на мене в поліцію не заявить після такого типу як за крадіжку?
КонхфЭдкаТузик• 29 июня в 21:04
Ответ дляУгги в горошек
Поддакиваю иногДА• 29 июня в 21:05
Ответ дляУгги в горошек
У нього бронь? Ріллі? Не брешіть
Угги в горошек
• 29 июня в 21:05
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Він не чоловік вам? Нащо розписуєтесь в отриманні коштів? Чи неофіційно працюєте
Неофіційно. Він - чоловік.
КонхфЭдкаТузик• 29 июня в 21:05
Ответ дляУгги в горошек
Посмотрите фильм В постели с врагом и развивайте фантазию дальше.
ЛижТолько• 29 июня в 21:05
Я від свого просто втікла, не було більше варіантів. Склала по мінімуму речей і поїхала до батьків типу на свято, але так і залишилась в інщому місті. Орендувала житло відразу. Якось так
Угги в горошек
• 29 июня в 21:06
Ответ дляНиф_ниф
Може, і легко. Не весь бізнес у нас чистий і прозорий.
КонхфЭдкаТузик• 29 июня в 21:06
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Може в нього фоп, а вона рабиня
А как он её пустил на Советчицу?
Поддакиваю иногДА• 29 июня в 21:06
Ответ дляУгги в горошек
Неофіційно. Він - чоловік.
Ну і що ви доведете? Ви ж не працюєте. Ну ви ж не підете в податкову і не заявите про порушення. Ніхто вас не захистить окрім вас, а ви не хочете. Вам зручно.
Моська-слон• 29 июня в 21:06
Ответ дляУгги в горошек
А как он вам сейчас разрешил писать сюда и спрашивать советы? Не порядок.
Петриківна• 29 июня в 21:07
Ответ дляУгги в горошек
В Україні
Тогда не преувеличивайте масштабы зависимости. А то, мы все подумали, что вы в Пакистане и в вашем побеге будут участвовать слоны.
КонхфЭдкаТузик• 29 июня в 21:07
Ответ дляУгги в горошек
Неофіційно. Він - чоловік.
Интересно... Работаете неофициально, а деньги на карту приходят... ЧудИса...
Подтяжка• 29 июня в 21:07
Ответ дляУгги в горошек
Ну так пошук іншої роботи- то перше, що треба робити. Чи я чогось не розумію в цій магічній історії...
Угги в горошек
• 29 июня в 21:07
Ответ дляПодтяжка
Що значить спалить якщо знайдете іншу роботу?
Ви плануєте залишитись працювати під його керівництвом, але піти від нього?
Ні, не планую, але ці звʼязки треба рвати одномоментно: і з роботи йти і від чоловіка.
Моська-слон• 29 июня в 21:08
Ответ дляУгги в горошек
И что вам мешает? или он никогда с дома не выходит?