Угги в горошек• 29 июня в 20:52

Люди, хто тікав від абʼюзера, накидайте ідей для втечі

Він контролює всі мої фінанси, друзів чи родичів у мене немає взагалі. Колег по роботі, які можуть допомогти, теж, оскільки працюю з дому на одній роботі з абʼюзером (колеги не мої союзники в даному випадку). Як з його рахунків забрати мої гроші, щоб не попасти під підозру? Я постійно під наглядом. З дому можу вийти без додаткових питань на години дві-три в день. Хочу тікати не в трусах і капцях вночі внікуди, а все спланувати, щоб було хоч щось на перші дні. Думаю, що в мене є три місяці на вирішення питання.
автор Угги в горошек • 29 июня в 21:22
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Автор упорото игнорит вопрос)
Я вже тричі відповіла, читайте, блін, коменти
Подтяжка• 29 июня в 21:23
Ответ дляУгги в горошек
То може і ви почнете читати коменти? Вам вже з 5 варіантів запропонували. Гарних варіантів.
Але ж жоден не підійде?)
автор Угги в горошек • 29 июня в 21:23
Ответ дляПоддакиваю иногДА
І що за питання. Паспорт в сумку, його карту з собою і вперед. Зняли гроші, потім неправильний пін ввели біля вокзалу, карту зжувало і вперед
Не знала, що її зжовує)там звісно, великої суми не буде, він завжди з рахунку на картку потроху переводить.
Бойцовская• 29 июня в 21:23
Ответ дляУгги в горошек
Невиїздний, чесно кажучи, страшно їхати. Ніколи не була закордоном.
Тогда сидите на месте и не пытайтесь. Страшно ей... А так всю жизнь прожить рядом с ним не страшно?
автор Угги в горошек • 29 июня в 21:24
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А ще можете піти служити. Є роьота для жінок. 100% не шукатиме.
Геніальна ідея, блін. Абʼюзер не замочив, так у ЗСУ скопититись…
автор Угги в горошек • 29 июня в 21:25
Ответ дляПодтяжка
Так в чому тоді ваша проблема?
Якось не думала про це, реально…Він нормально залякав своїми погрозами
КонхфЭдкаТузик• 29 июня в 21:25
Ответ дляУгги в горошек
На какую картку?)
Поддакиваю иногДА• 29 июня в 21:25
З ним то чого страшно? Якщо ви підете, він вмре без вас і їжі
Дивне створіння• 29 июня в 21:25
Ответ дляУгги в горошек
Це ж треба не спалитись у пошуку роботи і виконанні якихось ТЗ.
1. Скопить денег немного
2. Подать иск в суд на развод, договориться с адвокатом, чтоб вел дело без вас.
3. Выехать в Европу под защиту
Марфа Українівна• 29 июня в 21:25
Ответ дляМоська-слон
А как он вам сейчас разрешил писать сюда и спрашивать советы? Не порядок.
До речі, так.
Колись в мене були відносини з аб´юзером, навіть, жили разом. То він перевіряв всю історію в браузері. І в компі, і в телефоні...
Багато чого було...
Дякуючи Богу, тікати не довелося. Він сам пішов до більш привабливої жертви, а я ще довго кожного ранку і вечора дякувала Богу за такий подарунок.
автор Угги в горошек • 29 июня в 21:25
Ответ дляПодтяжка
Але ж жоден не підійде?)
Чого б це? Я все читаю, думаю, як вчинити
Скользкая• 29 июня в 21:25
Ответ дляУгги в горошек
Ну не вірте, вам пощастило, що ви не знаєте про існування таких експонатів.
Ви заяву в поліцію писали коли він вас побив?
Поддакиваю иногДА• 29 июня в 21:26
Ответ дляУгги в горошек
О, нове. Які погрози? Розказую: в Резерв + шукаєте собі роботу, вказуєте адресу
автор Угги в горошек • 29 июня в 21:26
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
На какую картку?)
На картку банку. З рахунку у банку.
Поддакиваю иногДА• 29 июня в 21:26
Ответ дляДивне створіння
1. Скопить денег немного
3. Выехать в Европу под защиту
Другий пункт то зайве. Хати нема, майна і дітей теж.
Подтяжка• 29 июня в 21:27
Ответ дляУгги в горошек
З боку виглядає на тролінг. Конкретний такий.
Ви боєтесь, що вас шукатиме чоловік, який не виходить в магазин, бо в розшуку.
Маєте загран, якусь заначку, але героїчно страждаєте з чоловіком.
Ну як???
Поддакиваю иногДА• 29 июня в 21:27
Ответ дляУгги в горошек
На картку банку. З рахунку у банку.
Ще раз: в податкову дзвоните і кажете всю правду
автор Угги в горошек • 29 июня в 21:27
Ответ дляДивне створіння
1. Скопить денег немного
3. Выехать в Европу под защиту
Дякую за адекватну відповідь! А то тут більшість тільки познущатися прийшла
Скользкая• 29 июня в 21:27
Ответ дляУгги в горошек
А, ну логічно в принципі, він же не має світитись. Немає в нього броні. В розшуку)
Що заважає подзвонити в тцк?
Поддакиваю иногДА• 29 июня в 21:27
Ответ дляПодтяжка
Ну як???
То любоффф
Виправлялочка• 29 июня в 21:28
Ответ дляУгги в горошек
На картку банку. З рахунку у банку.
Это как?
автор Угги в горошек • 29 июня в 21:28
Ответ дляСкользкая
Ні. Він вміє це робити так, щоб зовні не було сильно видно
Поддакиваю иногДА• 29 июня в 21:28
Ответ дляУгги в горошек
А як ви скопите гроші і до чого суд. Гроші на дорогу є, робот купа з проживанням.
Бойцовская• 29 июня в 21:28
Ответ дляУгги в горошек
Я, хто ж іще. От в магазин можна вийти без привертання зайвої уваги
С карточкой на которой все деньги? Тогда вообще без проблем, сняла по максимуму и ушла в неизвестном направлении. Он искать не победит, только карту заблокирует.
Подтяжка• 29 июня в 21:28
Ответ дляПоддакиваю иногДА
То любоффф
Або таки тролінг. Але мене капець тригернуло)) тепер буду думати що в мені не так і чому мене так зачепило)))
Поддакиваю иногДА• 29 июня в 21:29
Ответ дляУгги в горошек
Ха ха, вони б приїхали з тцк і свободаю але його мотня вам дорога. Визнайте
Дивне створіння• 29 июня в 21:29
Ответ дляПоддакиваю иногДА
В смысле???? Вы не понимаете, зачем разводиться с абьюзом, при чем тут и имущество
kpss2017• 29 июня в 21:29
Ответ дляУгги в горошек
От кого она поступает ему и каким образом? Вы работаете не официально?
автор Угги в горошек • 29 июня в 21:29
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ого, це треба робити точно після того, як я буду далеко від нього. Бо мені буде Звиздець після такого.
Поддакиваю иногДА• 29 июня в 21:30
Ответ дляПодтяжка
Жалість. Ото все жалість і комплекс матері. Може зробіть щось для себе