волосатое стекло• 29 июня в 22:53
Дівчат, а бувають на ці товари знижки?
Дуже хочу затестити, але ціна кусається🫣 Чи бувають на них знижки?
Лівий Локіть• 29 июня в 22:55
тилия за 500, ого - вот это я была бы злая
на распив не дешевле, не смотрели?
волосатое стекло
• 29 июня в 23:00
Ответ дляЛівий Локіть
на распив не дешевле, не смотрели?
Дивилась на Кремчику, 120-125 грн мл + тара, плюс доставка в моє селище, дорогувато виходить
Лівий Локіть• 29 июня в 23:02
Ответ дляволосатое стекло
в пробнике какой обьем?
Лівий Локіть• 29 июня в 23:04
Ответ дляволосатое стекло
2,5
все равно выгодно - смотрю есть по 92-95 за мл,
2,5 мл - 237 грн
плюс ганимед и энцелад, плюс доставка - выгодно
но решать вам
2,5 мл - 237 грн
но решать вам
Алина-1240• 30 июня в 00:22
Вы ничего не потеряете не приобретя их. Ганнимед ядючий, чем то похож на антисептик
Чеширская кошечка• 30 июня в 01:02
Вони абсолютно різні. Більшість тих кому зайшов ганімед то тілію не оцінили. Те що продають по 95 грн за 1 мл то паль. Замовите на кремчику і будете думати чи то оригінал такий вонючий, чи вам підробку продали.