Фиктивная• 30 июня 2025

Хто зі Львова, підкажіть, будь ласка, яка ситуація з ТЦК у місті?

На вокзалах забирають чоловіків?
Вумна, аж страшно• 30 июня 2025
Ответ дляФиктивная
Перевіряють чоловіків на вокзалі?
в суботу їхали зі Львова -бачили , що перевіряли чоловіків прям у приміщенні вокзалу
Невісточка ж• 30 июня 2025
Удалено администрацией...
Самоучка• 30 июня 2025
Ответ дляя Кукарача
В области живу, езжу между городами , постоянно кругом эти людоловы... На дороге, на парковке встречаются, каждый день по 1-2 раза встречаю в разных местах
Ці ’людолови’ як Ви висловилися мобілізують чоловіків , які потім захищають Вашу же 5 точку. Як би Вам написати, щоб Ви зрозуміли, що добровольці закінчилися?
Самоучка• 30 июня 2025
Ответ дляФиктивная
А саме на вокзалі як ситуація?
Погана. Хай Ваша мамина царапка сидить вдома, а не шастає де погані дяді ходять.
Самоучка• 30 июня 2025
Ответ дляФиктивная
Тема до того щоб переїхати на захід , але в нас маленька дитина то я сама не впораюсь, ось вагаюсь...що роботи.
У мене теж маленька дитина і якось пораюсь. А чоловік служить і мріє, коли Ваш чоловік його змінить хоть на відпусту або хоть поповнить ряди, щоб не тягнути всю роботу самому. Чим Ваша дитина краще моєї?
Самоучка• 30 июня 2025
Ответ дляksenbaz
Удалено администрацией...
Ці жінки ніяк не допетрають цього. Для них це височенні і недосяжні матерії.
Самоучка• 30 июня 2025
Ответ дляСумка з негодою
Держава Україна теж це робить. І не треба виправдовувати це свавілля.
ЗСУ не можуть бути застосовані для обмеження свобод та прав людей, якщо Україна звісно хоче бути правовою та демократичною державою. Яка тоді відмінність з рашою, якщо дозволено викрадення людей серед дня?
Чого ці трансвестити не виїхали з України ще у 2014 році? Війна ще тоді почалася.
Губи до вух• 30 июня 2025
Ответ дляСамоучка
Власть они защищают только, а сознательные свою жизнь, уходя в сзч
Самоучка• 30 июня 2025
Ответ дляГуби до вух
Матрьошки - геть на болота.
Сумка з негодою• 30 июня 2025
Ответ дляСамоучка
Трансвестити це хто, ті хто хоче жити?
Напевно вас забули спитати, коли виїжджати.
Самоучка• 30 июня 2025
Ответ дляСумка з негодою
Трансвестити це хто, ті хто хоче жити?
То чого ж вони раніше не злиняли з України, а сиділи тут? От тепер їх і не питають , а просто ставлять перед фактом , що вони мусять робити.
Сумка з негодою• 30 июня 2025
Ответ дляСамоучка
Не мусять робити. І правильно роблять, що переховуються, йдуть в сзч, а молодь до 18 років вивозять. Як говориться за що боролися. Далі буде
Бойцовская• 30 июня 2025
Ответ дляРаспутница
Вони ще й телефони відбирають?
Телефон не відбирають. Просто дзвонити не дали. Подзвонив вже з учебки. Було тоді холодно, вийшов з машини в футболці, куртка залишилась в машині. Так і повезли за 300 км від хати
Невісточка ж• 30 июня 2025
Ответ дляСумка з негодою
в любой стране кто то воюет а кто то нет.видели видео насильственной могилизации на россии?и там мамки сыновей на последние деньги в самолет на армению впихивают.а вам нужно что б у нас детские могилки как в марике были во дворах и святой петро и при власти с империей и дружбой с пуйлом?так не мечтайте.да кто то воюет у нас кто то работает кто то уезжает как и на россии
Невісточка ж• 30 июня 2025
Ответ дляСумка з негодою
иимерии святого петра кто будет защищать или там договорнячек с пуйлом?ишьь ты не зря пуйло гетьману полит убежище предложил на россии
Невісточка ж• 30 июня 2025
Ответ дляСумка з негодою
посмотрим ваши улыбашки как сивочолого сейчас засадят лет эдак на 20 и отберут все награбленное.как говорится за что боролись дали буде и сынки по лондонах посуду в кафешках мыть пойдут
Невісточка ж• 30 июня 2025
Ответ дляГуби до вух
ой цены на квартиры аренда в донецке и луганске уже как вип аппарты на красной площади.народ сзч чалится там.пока воен полиция не отловит.дыныры лыныры россияне массово идут в соч еще и с оружием.многие прячутся за деньги в топлтве что б выехать грузовиком на россию через посты и потом на беларусь такси окольными путями и в страны снг а кто в сербию.
Бриджит_Фрикандо• 30 июня 2025
Ответ дляСамоучка
Увезти в безопасную страну вас и вашего ребенка муж не смог по какой причине? ’Це височенні і недосяжні матерії’ для вашей семьи?
Бриджит_Фрикандо• 30 июня 2025
Ответ дляСамоучка
Вас муж почему не вывез? Держит тут под шахедами, бомбами и ракетами!
Горня капучіно• 30 июня 2025
О, издалека почуяла Львов🤮 как под копирку фразы,зомби промытые 🤮🤮🤮
По теме - везде можно попасть, в поездках дальних тем более
Самоучка• 30 июня 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Я не річ, і не є недієздатною щоб меня вивозили і за мене вирішували де мені жити і що роботи. Якщо хтось чи щось і тримає мене тут під шахедами і ракетами, то це явно не чоловік. Так ясно чи вища математика для балалайки?
Губи до вух• 30 июня 2025
Ответ дляНевісточка ж
Спасибо что пишите ! Я когда такое читаю всегда понимаю : это агония и конец уже близко
Распутница• 30 июня 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Беззаконня творить сусідня терористична держава
Це гірше чим беззаконня. Але наші теж своє творять.
Те що на нас напали не виправдовує дії нашої влади.
Навіть більше того, те що росія напала і почала війну на руку конкретно зеленій владі.
Распутница• 30 июня 2025
Ответ дляksenbaz
Удалено администрацией...
Ні, я хочу щоб воювати йшли ті структури, які до війни отримували за це гроші, підготовлені і знаючі справу, а не хлопців молодих хапали по вулицях і били у тцк поки ті не підпишуть згоду. Щоб це було цивілізовано. Або за ті гроші які крадуть, нехай наймають закордонну армію, як раша. У нас чоловіків скоро не залишиться і не буде від кого народжувати.
Распутница• 30 июня 2025
Ответ дляТень льва
Я так бачу тільки окремі міста кошмарчть. В Хмельницькому на кожному повороті їх повно. Перед містом блокпости, на вулицях мобільні розгортають, Навіть двори обїзджають по кілька разів на день
По селах на заході спеціальні облави робили, все всіх позабирали.
Любовь Калистратовна• 30 июня 2025
Жопа.На вокзале и привокзальном постоянно туса,в центре и по спальным районам,в телеге есть канал.Те,кто не хочет нарваться,даже в магазин не ходят.Пакуют жестко
Любовь Калистратовна• 30 июня 2025
Ответ дляВинник
А я в кінці травня їхала, мала необхідність пересадки, то при мені двоє в зеленому на залізничному вокзалі біля кас трясли чоловіка за шкірки. У колеги чоловік з київською пропискою живе у Львові, то навіть не відсвічує по вулицях, кажуть, що часто навіть в парку з´являються, тому автор тут як пощастить.
Даже еа Пидзамче стоят постоянно.
Бриджит_Фрикандо• 30 июня 2025
Ответ дляСамоучка
Высшая математика давалась с трудом?
Мужик на фронте никак не защитит ни жену, ни ребенка в тылу. А если жена планирует получить 15 лямов, то конечно ей выгодно чтоб он там ее ’защищал’
Бриджит_Фрикандо• 30 июня 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Даже еа Пидзамче стоят постоянно.
А почему ’даже’?
Любовь Калистратовна• 30 июня 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
А почему ’даже’?
Маленькая станция,почти никто не выходит,кроме пенсионеров из электрички