Фиктивная• 30 июня в 00:03

Хто зі Львова, підкажіть, будь ласка, яка ситуація з ТЦК у місті?

На вокзалах забирають чоловіків?
Бриджит_Фрикандо• 30 июня в 11:30
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Маленькая станция,почти никто не выходит,кроме пенсионеров из электрички
На то ж и расчет что будут выходить там, а не на центральном
Стетоскопуло• 30 июня в 11:32
Ответ дляРаспутница
Вчора бачила у нас на території Осбб четверо здорових бугаїв окружили хлопця молодого, троє стояли щоб не втік, четвертий дзвонив кудись. Так шкода його було, він такими нещасними очима дивився на прохожих. Це жахливо просто і ще одне беззаконня, яке творить наша влада.
А чого ви не допомогли?
Стетоскопуло• 30 июня в 11:34
Ответ дляСамоучка
Ці ’людолови’ як Ви висловилися мобілізують чоловіків , які потім захищають Вашу же 5 точку. Як би Вам написати, щоб Ви зрозуміли, що добровольці закінчилися?
Навіщо нас захищати??
Стетоскопуло• 30 июня в 11:34
Ответ дляСамоучка
У мене теж маленька дитина і якось пораюсь. А чоловік служить і мріє, коли Ваш чоловік його змінить хоть на відпусту або хоть поповнить ряди, щоб не тягнути всю роботу самому. Чим Ваша дитина краще моєї?
І не мрійте
Стетоскопуло• 30 июня в 11:36
Ответ дляСамоучка
Я не річ, і не є недієздатною щоб меня вивозили і за мене вирішували де мені жити і що роботи. Якщо хтось чи щось і тримає мене тут під шахедами і ракетами, то це явно не чоловік. Так ясно чи вища математика для балалайки?
Чого така агресивна? Повернеться ще ваш, не нервуйте
Злюсь до кипіння• 30 июня в 11:55
Два тижні тому приїхала зі Львова
В центру нікого немає - по зрозумілим пичинам
На вокзалі (і ’великому’, і приміському) - бачила активних панів.
Доречі як приїзджав потяг з Києва - то біля кожного вагону стояли (але то було лише з 91м потягом, інші, не фірмові - такого не було. Їхали на різних)
Золота орда• 30 июня в 11:59
Ответ дляАкукарача
Я не знаю есть ли во Львове комендантский час. То ехала бы насколько возможно раньше. Сейчас светлеет очень рано. В 4 светло
ага він як світлячок один навіть свідків немає, навпаки краще проїхати коли машин багато
Золота орда• 30 июня в 12:01
Ответ дляНе боюся осуду
У вас-це де? Харків,Одеса? Дуже мрієте вже в ’ русском мире’ опинитися,але мобілізація руйнує плани,так?
ну мріють щоб чоловік приїхав без ніг а держава б платила 800грн в місяць
Злюсь до кипіння• 30 июня в 12:05
Ответ дляСамоучка
Низький уклін Вашому чоловікові (якщо він не в штабі з паперами сидить)!
Але Ви розумієте же ж, що то НЕНОРМАЛЬНО коли силоміць в бусік, коли як до скота - речі не дають забрати, сім´ї не дають зателефонувати
Конституція на паузі*+?
Лялька в колисці• 30 июня в 12:35
Ответ дляФиктивная
Перевіряють чоловіків на вокзалі?
Кожен день не стоять, але можуть бути, як і всюди. При мені двічі спаковували на вулиці в бусік, і це я навіть не часто ходжу по вулицях, бо працюю з дома
Лялька в колисці• 30 июня в 12:37
Ответ дляФиктивная
Тема до того щоб переїхати на захід , але в нас маленька дитина то я сама не впораюсь, ось вагаюсь...що роботи.
Тут як повезе( вчора позавчора і місяць цілий нікого не було, а завтра можуть стояти
Міряно-переміряно• 30 июня в 12:48
Ответ дляФиктивная
Перевіряють чоловіків на вокзалі?
Так, дуже активно. Близько тижня назад були у Львові, на вокзалах на всіх виходах до міста стояли ТЦК з поліцією, перевіряли всіх!!! чоловіків. Але нікого не затримали при мені, у всіх документи були в порядку, дивились і відпускали. І перевірка мого чоловіка теж зайняла буквально 30 сек.
Міряно-переміряно• 30 июня в 12:49
Ответ дляЯнка-угомонись
Таке враження що всі повинні мати бронь і відстрочку 😂
Ну взагалі, то так, в країні війна, хтось служить, хтось має бронь або відстрочку. Дивний Ваш коментар.
Like-995b• 30 июня в 13:03
Ответ дляСамоучка
Пусть сами идут , руки ноги и сила есть крутить простых людей?
БоХатая• 30 июня в 13:03
Ответ дляСамоучка
Так вони по суті і є людолови і ще гірше.Сподіваюсь, вас теж зловлять , щоб ви нас захищали.
Самоучка• 30 июня в 13:55
Коли прилетить шахед чи ракета і будете волати про диряве ппо , просто пригадайте свої воплі і те, що немає кому працювати з ппо.
Like-995b• 30 июня в 14:15
Ответ дляСамоучка
Наивная вы моя) вы в ппо просто так не попадаете, туда давно пропихнули своих , а людей ловят на мясо в окоп
Самоучка• 30 июня в 14:16
Ответ дляLike-995b
Не треба брехати про пропихування своїх.
Like-995b• 30 июня в 14:16
Ответ дляСамоучка
Ну вы мне не рассказывайте, ок?)
Самоучка• 30 июня в 14:22
Ответ дляLike-995b
Ну вы мне не рассказывайте, ок?)
Не ок. Не треба брехати. Повно посад на ПВО. Просто Ваш ухилянт трусло яке боїться носа поткнути і поцікавитися , щоб було відношення до певної бригади.
Like-995b• 30 июня в 14:29
Ответ дляСамоучка
Удалено администрацией...
Карамелька• 30 июня в 15:46
Я три дня назад была во Львове на вокзале
Никто никого не забирал и не подходил, вообще не видела, чтоб ТЦК ходили даже по Львову в центре. За неделю не видела никого (я с мужем была)
И в Киеве на вокзале так же, никого не видела, все ходят и все ок
Карамелька• 30 июня в 15:48
Ответ дляЯнка-угомонись
Обычно, все, кто перемещается по Украине имеют отсрочку или бронь
Остальные сидят дома, максимум на работу перебежками
Карамелька• 30 июня в 15:49
Ответ дляВинник
Ну ви в курсі, що якщо переїхав, то по закону має стати на облік протягом якось часу за місцем проживання. Якщо матиме роботу з бронюванням, то можна спокійно переїздити.
😂😂😂
Карамелька• 30 июня в 15:51
Ответ для66сезон666серия
Ужас и никто из прохожих даже не подумал помочь?? У нас часто «отбивают» пацанов… эх, печаль.
Зачем оно прохожим? Чтоб самим по башке получить?
Карамелька• 30 июня в 15:52
Ответ дляНе боюся осуду
Беззаконня творить сусідня терористична держава
Беззаконие соседней террористической страны не оправдывает беззаконие и террор нашей страны над своими гражданами
Карамелька• 30 июня в 15:56
Ответ дляviter33
З реального досвіду - у кого нема відстрочки чи броні - рано чи пізно заберуть 90%
хіба сидіти дома і ніколи нікуди не виходити
Но 10% все равно остается. У мужа не забрали ни одного из коллег, хотя половина без брони и отсрочек. Ходят перебежками, на работу - электровелик и электросамокаты
Как раз забрали в бусик с инвалидностью парня, но через 2 суток отпустили. В два места на комиссию возили и ни одна ВЛК не захотела подписаться, что он годен
Карамелька• 30 июня в 15:59
Ответ дляСамоучка
То чого ж вони раніше не злиняли з України, а сиділи тут? От тепер їх і не питають , а просто ставлять перед фактом , що вони мусять робити.
Не было надобности. Чего они должны были выезжать? Свободные люди сами решают когда и куда им выезжать
66сезон666серия• 30 июня в 16:01
Ответ дляКарамелька
Вы правы. Война коснулась не всех. Лучше оставаться равнодушным с вашей логикой.
viter33• 30 июня в 16:02
Ответ дляКарамелька
Ну, з інвалідом - усе зрозуміло
Навіщо забирати, якщо він і так звільниться по інвалідності
Але бігати перебіжками постійно - таке собі задоволення (теж є багато знайомих, які так пересуваються, вчора одного з них піймали)