Фиктивная• 30 июня 2025

Хто зі Львова, підкажіть, будь ласка, яка ситуація з ТЦК у місті?

На вокзалах забирають чоловіків?
Распутница• 30 июня 2025
Вчора бачила у нас на території Осбб четверо здорових бугаїв окружили хлопця молодого, троє стояли щоб не втік, четвертий дзвонив кудись. Так шкода його було, він такими нещасними очима дивився на прохожих. Це жахливо просто і ще одне беззаконня, яке творить наша влада.
Распутница• 30 июня 2025
Ответ дляБойцовская
В товаришки чоловіка забрали на автовокзалі на Стрийській. Мав з кимось зустрітись там. Товаришка сиділа в авто, він пішов і більше не повернувся. Навіть не дали йому подзвонити
Вони ще й телефони відбирають?
автор Фиктивная • 30 июня 2025
Ответ дляРаспутница
Боже жах, це у Львові?
лаМпочка• 30 июня 2025
В четвер їхала з відрядження на Київ, стояли на платформі.
66сезон666серия• 30 июня 2025
Та как и везде. Но там то есть шанс что соседи настучат, если на улице не поймают 😀

ПС. Не шучу.
66сезон666серия• 30 июня 2025
Ответ дляРаспутница
Ужас и никто из прохожих даже не подумал помочь?? У нас часто «отбивают» пацанов… эх, печаль.
Не боюся осуду• 30 июня 2025
Ответ дляРаспутница
Беззаконня творить сусідня терористична держава
Не боюся осуду• 30 июня 2025
Ответ для66сезон666серия
У вас-це де? Харків,Одеса? Дуже мрієте вже в ’ русском мире’ опинитися,але мобілізація руйнує плани,так?
ksenbaz• 30 июня 2025
Ответ дляБалаболка
Удалено администрацией...
опять шоколадо мертветчуковским тролям проклятая манька жизни не дает.что вы ползаете за ней как глисты по форуму.не позорьтесь
ksenbaz• 30 июня 2025
Ответ дляБалаболка
Удалено администрацией...
вы не устали еще от ее издевательств и насмешек?она ж угорает тут с вас
ksenbaz• 30 июня 2025
Ответ дляВсе до блиску
Видно що вас ніхто давно не тр.хав
ksenbaz• 30 июня 2025
Ответ дляРаспутница
Удалено администрацией...
ksenbaz• 30 июня 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Удалено администрацией...
Угадайс• 30 июня 2025
Ответ дляksenbaz
Удалено администрацией...
Тень льва• 30 июня 2025
Ответ дляспальное место
Сегодня была на вокзале во Львове - никого не проверяют. Вообще нет никаких контролей, нигде. Всё тихо - спокойно, как будто до войны.
Я так бачу тільки окремі міста кошмарчть. В Хмельницькому на кожному повороті їх повно. Перед містом блокпости, на вулицях мобільні розгортають, Навіть двори обїзджають по кілька разів на день
viter33• 30 июня 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Таке враження що всі повинні мати бронь і відстрочку 😂
З реального досвіду - у кого нема відстрочки чи броні - рано чи пізно заберуть 90%
хіба сидіти дома і ніколи нікуди не виходити
viter33• 30 июня 2025
Ответ дляАкукарача
Я не знаю есть ли во Львове комендантский час. То ехала бы насколько возможно раньше. Сейчас светлеет очень рано. В 4 светло
Лише на Закарпатті нема ком.години
У Львові з 0.00 до 5 год
Скоро_вчера• 30 июня 2025
Були на днях у Львові, то жодного разу не зустріли. У своєму місті теж за всі роки три рази їх бачила . На вулиці взагалі ні разу не було їх. А ось іншій частині міста , кажуть,часто . В нас тиша, навіть поліція без них на виклики
Паратруперсупер• 30 июня 2025
Автор колегу забрали ось на днях, приїхав у особистих справах, не випустили хоча зусиль прикладали з усіх боків, ніякі знайомі не допомогли
Сумка з негодою• 30 июня 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Держава Україна теж це робить. І не треба виправдовувати це свавілля.
ЗСУ не можуть бути застосовані для обмеження свобод та прав людей, якщо Україна звісно хоче бути правовою та демократичною державою. Яка тоді відмінність з рашою, якщо дозволено викрадення людей серед дня?
Невісточка ж• 30 июня 2025
Ответ дляСумка з негодою
Удалено администрацией...
Невісточка ж• 30 июня 2025
Удалено администрацией...
Невісточка ж• 30 июня 2025
Ответ дляСумка з негодою
Удалено администрацией...
Невісточка ж• 30 июня 2025
Ответ дляУгадайс
Удалено администрацией...
Люблю пиво• 30 июня 2025
Уже нет смысла здесь это спрашивать. Куча сидит зеботов и жён тцкунов, и говорят, что все хорошо и спокойно. Ищите в спец группах телеги, ’погода Львов, распродажи Львов ’ и т.п.
Невісточка ж• 30 июня 2025
Ответ дляЛюблю пиво
мы вас услышали,мертветчуковский бот!сотни видео насильственной могилизации на россии .воен полиция уклонистам на костылях засовывает электрошокер в зад .пакуют людей на улицах избивая.облавы на мужиков в метро питера москвы.командиры закапывают живьем тех кто не хочет на штурма Мобилизация насильственная в россии@tgmobnews•https://www.youtube.com/channel/UCkLijZ83QZTy-bl5TzOK3Dg101 тыс. подписчиков•359 видео t.me/ iH9BAxFY2CU5ZjU6
Люблю пиво• 30 июня 2025
Ответ дляНевісточка ж
мы вас услышали,мертветчуковский бот!сотни видео насильственной могилизации на россии .воен полиция уклонистам на костылях засовывает электрошокер в зад .пакуют людей на улицах избивая.облавы на мужиков в метро питера москвы.командиры закапывают живьем тех кто не хочет на штурма Мобилизация насильственная в россии@tgmobnews•https://www.youtube.com/channel/UCkLijZ83QZTy-bl5T... тыс. подписчиков•359 видео t.me/ iH9BAxFY2CU5ZjU6
Автор вроде не на расию едет, Маня. Зачем ей инфа про расию, а? Ну ты хоть немного делай перерывы в приёме боярышника
Невісточка ж• 30 июня 2025
Ответ дляЛюблю пиво
а вы предлагаете сыновьям порошенка отбивать штурма насильно загнанных русских чмобиков,у которых за спиной свои же обнулят за откат,и впереди смерть?
Невісточка ж• 30 июня 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Удалено администрацией...
DianaDee• 30 июня 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Типа одно мешает другому