маминаБубочка• 30 июня в 10:47

Болгарія із дітьми (шукаємо компанію)

Всім привіт! Можливо хтось планує їхати до Болгарії із дітками у другій половині липня☀️ шукаємо компанію для спільної подорожі , разом веселіше і спокійніше 🤭 їду із дівчатами 3 та 10 років )
Чудо в декрете• 30 июня в 10:50
там познайомтеся
Лінива, не каюсь• 30 июня в 10:51
Дети и есть ваша компания
Не ищите балагана
Радостина• 30 июня в 10:52
Кто будет портит отпуск чужими детьми ?
Астановитесь• 30 июня в 10:52
Тобто ви шукаєте сиресостійкого бодігарда шаровика-аніматора?
Кнопус• 30 июня в 10:55
Спокійніше ?
Боже, жіночко, та Ви ж не в Сомалі зібрались.
Секс-Бомба• 30 июня в 10:55
Болгарія ж це не одне місце. Уточніть куди саме. Може знайдете. Я теж буде на СБ але не шукаю компанію нажаль. Люблю спокій)
Комиссия50%• 30 июня в 10:59
Безкоштовна нянька, хто погодиться?для компанії й для допомоги по догляду візьміть когось з родичів сестру, маму, свекруху
Разгуляшка• 30 июня в 10:59
З якого міста їдете?
Я ще не знаю, чи поїдемо. Відпустка у другій половині липня теж, але у мене хлопці 11 і 14 років. Київ.
4есотка• 30 июня в 11:00
Ответ дляРазгуляшка
З якого міста їдете?
Ну і яка для хлопця 14- ти років весела компанія з 3- х річною дівчиною.
Позаземний розум• 30 июня в 11:00
Зачем ? Что вы ждёте от абсолютно незнакомых людей ?
Жить все равно будете отдельно.
Познакомитесь на месте.
автор маминаБубочка • 30 июня в 11:00
Ответ дляКомиссия50%
Яка нянька ? Я шукаю таку саму маму, із маленькими дітьми , просто тому що важко їхати самій, саме морально бути самому дорослому , а не щоб хтось розважав чи обслуговував моїх дітей.
Не вмію заміряти• 30 июня в 11:03
Как-то, компания вышла мне боком - все переругались, и навели много шума в семьях...
И так бывает((
Разгуляшка• 30 июня в 11:03
Ответ для4есотка
Йому взагалі компанія не треба. Він би і не їхав, але наш 11-річний такий, що я сама з ним не витримаю.
автор маминаБубочка • 30 июня в 11:05
Ответ дляКомиссия50%
І ви уявляєте , існують такі люди , у яких нема родичів. Дякую за коментар.
Кнопус• 30 июня в 11:05
Ответ длямаминаБубочка
Ви своїх дітей не витримуєте морально, а якась інша мама повинна ?
автор маминаБубочка • 30 июня в 11:07
Ответ дляКнопус
Не своїх дітей , а дорогу🤣 люди , чого ви всі такі злі ? Ніхто нікому нічого не повинен , люди їздять разом , бо так комфортніше в чужій країні. І так , я шукаю таку ж саму маму, щоб витримувати ще і її дітей))
Анонимарик• 30 июня в 11:11
Автор насправді часто жінки так об´єднаються, щоб відпочивати разом
Але це мабуть потрібно робити заздалегідь
В будь якому випадку, бажаю вам гарного відпочинку!
Знаю кілька жінок які організовують такі подорожі
автор маминаБубочка • 30 июня в 11:12
Ответ дляАнонимарик
Заздалегідь ми спланували поїзду із подругою і її дітьми , але так сказалися обставини, що їй довелося відмінити поїздку через особисті проблеми, тому ось так і вийшло.
Дякую ☺️
Мама фіфті цента• 30 июня в 11:13
Ответ длямаминаБубочка
Вы не взрослая.
автор маминаБубочка • 30 июня в 11:15
Ответ дляМама фіфті цента
Вы не взрослая.
Може то і добре ) бо бачу в дорослих занадто багато негативу. Теми які Вас не стосуються можна обходити стороною , а не вставляти усього свої 5 копійок