Ну що ви, мамо!• 30 июня 2025

Вас подвозит начальник - вы сядете на переднее или заднее сиденье авто?

ГендиреХтор• 30 июня 2025
Ответ дляЗавтра не пью
Особисто я б сіла на переднє. Так як вважаю що ззаду сідають коли за кермом особистий водій чи таксист. Так само було б неприємно якби хтось з підлеглих сів ззаду. Вважала б це зневагою і більше не підвозила.
Як бачите, не всі так думають. І навпаки люди можуть вважати, що так вони поважають ваші особисті кордони. Тому не варто мовчки ображатися, як мінімум можна сказати куди сісти, якщо для вас це має значення.
сою не люблю• 30 июня 2025
взагалі за етикетом найпочесніше місце в машині - ззаду. по діагоналі від водія.

з своїм начальником я сідаю на переднє сидіння, це демократично.
якщо у вас якісь сумніви, спитайте у начальника, куди вам сідати.
Живчик-счастливчик• 30 июня 2025
На заднее, переднее для жены или близких друзей
Миззери• 30 июня 2025
Переднее )
В такси всегда заднее
Я така бойова• 30 июня 2025
На переднє
ЯспАкойнаЯ• 30 июня 2025
На заднее.
На переднее сажусь только к родственникам и близким друзьям
ГендиреХтор• 30 июня 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
чому
Автор, то де ви сіли?
неДодекаэдр• 30 июня 2025
Смотря что за начальник. Если вы часто пересекаетесь по работе, то он может Вас что-то спрашивать во время поездки. И будет неудобно общаться, если Вы будете на заднем сидении.
Тепличная• 30 июня 2025
на переднее. И вообще везде при возможности сажусь на переднее, даже в такси, мне там удобнее чем сзади
Жена_КотораяСтена• 30 июня 2025
На заднее - чтобы показать, что флирт бесперспективен.
Жена_КотораяСтена• 30 июня 2025
Ник в тему :)
dulenok• 30 июня 2025
на переднее. сзади сидит сам директор