АяВсёЗнаю• 30 июня 2025
Донато Каррізі - хто читав, як вам?
З якої серії варто почати?
Принцепесочка• 30 июня 2025
’Девушка в тумане’ - це без продовження, але раджу, щоб зрозуміти, як пише автор. А тоді ще фільм подивіться
АяВсёЗнаю
• 30 июня 2025
Ответ дляПринцепесочка
Вам подобається?
Принцепесочка• 30 июня 2025
Ответ дляАяВсёЗнаю
Вам подобається?
Так, дуже сподобалась.
Ще читала ’Ловець невинних душ’
bespe4na_mavpa• 30 июня 2025
Это фэнтези? Как раз читала много восторженных отзывов, но не вникала, а по названиям показалось, что фэнтези
Заздрість то погано• 30 июня 2025
Ответ дляbespe4na_mavpa
Ні, це детектив, трилер, в більшості про маньяків.
Мені сподобалось все що читала (особливо серія про Мілу Васкес), але я поціновувачів Тільє, Гранже, Несбьо.
bespe4na_mavpa• 30 июня 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
Дякую, попробую, люблю детективы, но не могу найти ничего, чтобы держало внимание(
Вот Людское клеймо сейчас читаю, рекомендую, люблю хороший необычный слог