Король дивана• Изменено 01 июля в 11:09
Прямий потяг з Будапешту?
Добрий день, питання, на прямий потяг з Будапешту до України, ім´я та по батькові в квитках писати на українській мові чи англійськими літерами? В Польщу писала на англ.
Фляшунька• 01 июля в 11:10
Писати так, як в загранпаспорті. Або в іншому документі, який засвідчує вашу особистість і який можуть перевірити на шляху.
Король дивана
• 01 июля в 11:11
Зрозуміло, дякую, просто в загран також на двух мовах..тому і виникло питання. Хто буде перевіряти, наші провідники чи угорські
Обнемашечка• 01 июля в 11:19
Ну звичайно англійською. Чи по-вашому угорці повинні розуміти українську?
Фляшунька• 01 июля в 11:25
Ответ дляКороль дивана
Якийсь дивний у вас загран...
Н@Диете• 01 июля в 11:44
Автор простите. Можно я тоже вопрос задам?
В Будапеште продлили бесплатный проезд украинцам? В Гугле такой информации нет
Пекельнi Борошна• 01 июля в 11:52
Ответ дляН@Диете
нет такой опции
Замулена ріка• 01 июля в 12:55
Ответ дляН@Диете
Два тижні назад безкоштовно їхали по Будапешту, і в аеропорт автобусом 200Е
Н@Диете• 01 июля в 13:18
Ответ дляЗамулена ріка
Две недели назад я тоже ехала бесплатно и в метро и на автобусе 200Е.
Но на днях я снова буду в Будапеште и никакой информации о продлении в интернете я не нашла
Король дивана
• 01 июля в 18:06
Ответ дляН@Диете
Да, бесплатно проезд кроме автобуса 100е в аэропорт. И поезд захонь - Будапешт бесплатно. И метро. Специально спросила контролёра когда заходили в него. Очень удобно)
Король дивана
• 01 июля в 18:10
Ответ дляSantander
Спочатку наша провідник, потім угорець забирає їх. Обов´язково роздрукуйте
Не підкажете де в Будапешті можна роздрукувати?
Якось так і живу• 01 июля в 18:18
Ответ дляКороль дивана
Не підкажу. В мене були з дому роздрукувані
Замулена ріка• 02 июля в 15:33
Ответ дляКороль дивана
Я зараз їду автобусом 200Е з аеропорту, водій сказав з українським паспортом безкоштовно👍🏻