Застряла• Изменено 01 июля в 11:13

Нам вже на їжу 16000 треба на двох.

Я в шоці, куди ми катимось, і що нас чекає через півроку, рік?!
І це ми не їмо ікру/рибу червону, всілякі морепродукти, звичайна їжа, філе куряче, свинина, тобто 8000 на одного члена сім´ї вже мінімум потрібно?😳
Було 10000, 12000, теперь 4000 на тиждень 😭Реально скоро будемо працювати заради їжі, комуналки, інтернету, і пари трусів.
Гладиолус• 01 июля в 12:11
Ще не вечір, нажаль...(((
Далі - більше. І прогрів роблять аби підняти ще комуналку (не вірю я в формат ’після війни’ - їм вже треба гроші)
І плюють на Конституцію, вносячи законопроект про заборону військовозобов’язаним здобувати професійну освіту після 25 років

Все для того, аби ’верхи’ продовжували жити ві шикувати... Ну а чо...

БЛД... ((( слів нема вже(((
Люблю ВалЄру• 01 июля в 12:11
Ответ дляНе обижаюсь
біжіть, зараз заклюють
Так там фото косточек,вы будете это есть?
Гладиолус• 01 июля в 12:12
Ответ дляЛісАпетная
Автор, щось ви сьогодні запіздали з темою про ціни. Все початок на дванадцяту! Які теми ви зранку тут вже понавідкривали, замість цієї - основної?
нє, ну так - у нас же насправді все ох/рЄнітЄльно?.. егеж?
Люблю ВалЄру• 01 июля в 12:12
Ответ дляЗастряла
Ми теж купуємо в Галі пару раз на місяць, ми беремо якісні продукти, не свою лінію і розумний вибір.
А чем поза своя линия?
Гладиолус• 01 июля в 12:13
Ответ дляВесотехник
Сейчас закинула в духовку, 2кг картошки по 20грн, 800грам индейки, по акции 170грн/кг, лук и кабачок там же, хз сколько, но копейки. Ужин на четверых, 200грн. Это дорого? Ну салат сделаю еще, пусть 50грн будет
от прям цікаво де ви картоплю по 20грн знайшли?

я вже повчу про вартість картохи в аграрній державі на рівні 20грн... з врахуванням середньої ЗП в нашій державі...
Гладиолус• 01 июля в 12:14
Ответ дляЗастряла
Оце взагалі мене в ступор ввело, це для кого взагалі, в атб, хто це там купить???!!!!
хєрасе.. вони золлооті? О_о
Гладиолус• 01 июля в 12:14
Ответ длямаска Ілона
Мого чоловіка улюблені.
хоч розкажіть - смачні?
Гладиолус• 01 июля в 12:14
Ответ дляСМСница
Я куплю, штук 10)
і на скільки ті 10шт заважать?
релаьно цікаво
Весотехник• 01 июля в 12:16
Ответ дляГладиолус

Там же где и огурцы по 35 и 50, где помидоры по 75, пучок зелени 150грам за 20грн. Рынок
УраганнаЯ• 01 июля в 12:16
Ответ дляЗастряла
Салат 50, щось дешево, вечеря 250, а сніданок і обід, а на 30 днів?!
Кг огірків - 35 грн та капуста. Салат же різний може бути
Гладиолус• 01 июля в 12:16
Ответ дляПозаземний розум
Мені цікаво. Країна у війні, а люди на ціни дивуються. Скажіть дякую що не продуктові картки як у 43 му
Ви реально вважаєте що ми маємо дякувати що у нас не продуктові картки - на фоні того, що гроші з траншів/допомогои/тендерів тощо розкрадаються аж бігом?
Гладиолус• 01 июля в 12:17
Ответ дляВесотехник
супер. в Києві була на трьох базарах (Героїв Дніпра, Столичка, Юнність) - що молода, що стара картопля... дешевше 35грн/кіло не знайшла
СМСница• 01 июля в 12:17
Ответ дляГладиолус
і на скільки ті 10шт заважать?
релаьно цікаво
Грам 250-300
Весотехник• 01 июля в 12:17
Ответ дляГладиолус
Выше Оля писала, на столичке картошка от 17грн.
Мы на Виноградаре берем
Ламборджини• 01 июля в 12:18
Ответ дляPrervana
О, я нашла тему, куда фотки выгулять) смотрим внимательно на ценники, дамы. Себе даже котлеты делала, ну и коты у меня каждый день с мясом, с говядиной и индейкой. Собака уличная тоже) лайфхак простой. Уточняем в своем Сильпо, есть ли у них обвалка мяса и когда они желают поделиться косточками😆
Я в пригороде, есть обвалка, есть сильпо, брала в субботу по 9.99, но именно кости, что лучше они себе забирают и знакомым видимо. В гуливере есть сильпо, то там такие кости бывают как у вас, когда то работала рядом, но ездить то не будешь
Гладиолус• 01 июля в 12:18
Ответ дляИМХОля
І не рублями розраховуємось або товарів на полиці немає🇺🇦
в країні, де йде війна, чи адекватна ситуація коли чиновники продовжують багатіти? І що не тиждень, то чуєш про викриття мільйонерів/корупціонерів/і премій по ляму...
автор Застряла • 01 июля в 12:18
Ответ дляУраганнаЯ
Вчора купила в селянина огірки по 60.
Гладиолус• 01 июля в 12:18
Ответ дляТушьмушьнюшь
так жрут рошеновские дорогие торты вот и двадцатка улетает и плюс по сто кило весят а потом ноют как похудеть
торти/тістечка не їла вже 3 роки.
Потішаюся• 01 июля в 12:18
скоро? дпвно вже
Трахтибидох• 01 июля в 12:19
Ответ длягодовасик
Ну должен же быть здравый смысл.
Просто сдать молоко в цистерну для селянина выгоднее, чем сделать творог и продавать его по 100 грн/кг.
Нормальный творог без добавок, из экологичного сырья не может стоить дешевле 200 грн (обезжиренный) и 250-300 грн жирный.
может, уже 10 лет беру, очень жирный, сначала 100 стоил сейчас 140, осенью 150 был
Гладиолус• 01 июля в 12:19
Ответ дляТушьмушьнюшь
каждая вторая с лишним весом
включайте логіку і здоровий глузд.
Коли людина буде топтати дешеві віглеводи (дешеві у 2х сенсах - і прямому, і переносному), то якраз зайва вага і полізе
Весотехник• 01 июля в 12:19
Ответ дляPrervana
Здесь бесполезно что то доказывать и советовать
Люблю ВалЄру• 01 июля в 12:19
Ответ дляПозаземний розум
У нас карточки, а все прикорытные на новых Теслах и с пенсиями по 200 тысяч?
Капуста Маша• 01 июля в 12:19
Ответ дляСтебель березы
Мясо из Сильпо так себе удовольствие,лучше уж без него
Да такое же как везде.
Другое - это от выращенной самостоятельно свиньи, которую кормили собственноручно выращенными овощами и зерном.
Потішаюся• 01 июля в 12:20
Ответ дляЛісАпетная
а ви у корита що вас ціни не лякають?
Гладиолус• 01 июля в 12:20
Ответ дляPrervana
це вони ввечері викладають чи як? розкажіть пліз детальніше
Потішаюся• 01 июля в 12:20
Ответ дляСМСница
Килограмм творога 100 грн на неделю хватит 2 кг
это не творог
Люблю ВалЄру• 01 июля в 12:20
Ответ дляСтебель березы
Нормальное мясо
Гладиолус• 01 июля в 12:20
Ответ дляРучки-Крючки
Что-то у вас много… правда. Мы нормально питаемся, даже в Гале балуваной сырники и блинчики берём, иногда кафе или фастфуд фуд. Выходит на 13000
я в Галю зайшла і вийшла - ціни космос
Лика-прилипка• 01 июля в 12:21
Так все дорожчає. Малина по 300 грн