Застряла• Изменено 01 июля 2025
Нам вже на їжу 16000 треба на двох.
Я в шоці, куди ми катимось, і що нас чекає через півроку, рік?!
І це ми не їмо ікру/рибу червону, всілякі морепродукти, звичайна їжа, філе куряче, свинина, тобто 8000 на одного члена сім´ї вже мінімум потрібно?😳
Було 10000, 12000, теперь 4000 на тиждень 😭Реально скоро будемо працювати заради їжі, комуналки, інтернету, і пари трусів.
Білий Лосик• 02 июля 2025
Ответ дляКашка-маняшка
350 грм творога за 60 грн это так дорого для вас?
Яйцо, ванильный сахар , пару ложек манки ,изюм ,цедра апельсина и уже совсем не бюджетно
Ищу-брожу• 02 июля 2025
Ответ дляЛетчица
Это где такое? Продают то, где срок годности заканчивается, но прям величезний выбор - такого не видела. Такие тележки есть в новусе, но там обычно лежит ну 5-10 продуктов, причём часто очень специфических типа хумуса и т д.
Це таке продають не в магазині, а із землі біля магазину - там і печиво, різні солодощі, консерви і т.д. Інколи залізні банки уже навіть зі слідами іржі. Дивуюсь, як люди не бояться таке купувати.
А щодо товарів у магазині, то останнім часом і там зустрічала товар зі строком придатності, який закінчився вчора або і кілька днів тому - раніше такого не спостерігала.
Миллениалка• 02 июля 2025
Ответ дляоксюморон
Я описала свій досвід. Біля 10 різних аналізів.
Три роки тому я лікувалась у добробуті, зараз не змогла собі дозволити. Й виявилось, що можна й так
А у меня в клинике в Киеве, почти ни на какие анализы не дают талоны так как много людей.
Модно только на аппаратные исследования получить
Миллениалка• 02 июля 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Да, но будут конкретно дешевле чем в частных лабораториях. Я гормональную панель сдавала раза в 3 дешевле, печеночные пробы вообще бесплатно были
Это тоже немного спорно, все равно но будет несколько раз к врачу идти, а так пошел в частную и результаты на почту пришли
Помилуйте мадам• 02 июля 2025
Ответ дляМиллениалка
Ну с такой логикой то можно вообще никуда не ходить, а вызвать забор анализов на дому. Только чего тогда жаловаться что дорого?
Миллениалка• 02 июля 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Так считать надо со всеми затратами.
3 -5 походов или один)
Помилуйте мадам• 02 июля 2025
Ответ дляМиллениалка
Так считать надо со всеми затратами.
3 -5 походов или один)
Какие затраты на поход к врачу в гос поликлинику? Амортизация тапок?