Радостина• 01 июля в 19:26
Стосунки з підлітком, сумно...
Пишу, щоб пожалітися. Синові майже 14 років, зламав ногу, на костилях. Намагається проходити коридор величезними стрибками, так гепається на здорову ногу, аж підлога тремтить (приватний 🏡, раптом що), а потім жаліється, що нога болить. Кажу, пересувайся меншими кроками, не давай на неї таке навантаження. Він одразу "що за брєд, я вже сумніваюся, що у тебе червоний диплом...". То чоловік все намагається мене медаллю та дипломом підковирнути, але акуратніше, хоча я про них ніколи й не згадую, не козиряю. Тепер ще й син. Чомусь так неприємно і боляче стало, що твоя ж дитина ставиться до тебе, як до тупої нікчеми, намагається принизити, абсолютно не думає про мої почуття. Виговорилася, дякую всім, хто прочитав.
Потринділиця• 02 июля в 00:35
Ответ дляВикликаю на дебати
Мне как-то попытался нахамить. Я не толерантна. Получил по губам. Так офигел, что уже пару лет тихий подросток без особых сложностей. Но я сильно в психологии подростков не копалась, я просто дала честную реакцию. Я ж имею право тоже на прямоту.
Кому не понравилось, то должен понять, что и другие твои выбрыки терпеть не станут. Мамка съездила по губам, а другие и по морде могут.
А сын тоже начал с тумаков? Если нет, то вы просто ударили ребенка, лишили его возможности безопасно проявляться в своем доме, а не ’дали честную реакцию’. Честной она была бы если бы была словесной, а кулаки распускают от бессилия и неумения найти слова. Не говоря о том, что вы - мама, и должны давать родительскую реакцию, а не ’честную’.
Викликаю на дебати• 02 июля в 07:26
Ответ дляПотринділиця
Вы можете танцевать хоть с бубном, мой понял сразу, что на мать рот не открывают.
Радостина
• 02 июля в 07:50
Ответ дляВикликаю на дебати
Я просто не деталізувала ситуацію з чоловіком. Він один раз висловився, що учнів на золоту медаль часто тягнуть, та ще й батько в мене вчитель. І це було не при синові.