Ми спланували вагітність овуляція була 18.06 зараз 14 день після неї а тест полоска не зрівняласььз контрольною бо деякі кажуть що на 14 дпо вже дві однакові мають бути
Г@Л@В@ломка• 02 июля в 09:52
Перестаньте витрачати гроші на тести, відкладіть їх на пологи. Ви вагітні.
Прикуси Язика• 02 июля в 10:14
Ответ дляГ@Л@В@ломка
для автора, она недостаточно ярко беременна
Та никада в жизни• 02 июля в 14:12
Автор, вони достатньо яскраві для вашого терміну.
Це точно вагітність. По тестам є динаміка
Причин для паніки немає
Зачекайте 10-14 днів затримки і йдіть на УЗД
Причин для паніки немає
Бабайко• 02 июля в 18:22
ввот это жесть. ждать пока стравняются полоски это кринж. вы хгч сдавали? вот будет 2000 идите на узи и останьте от тестов