ИНЬэтовамниЯНЬ• Изменено 02 июля 2025
Мы тоже ВПО! Сдерживаться не буду!
Отношение к нам как к прокажённым. Причём везде. Арендодатели повышают постоянно цены, из-за чего вынуждены были уехать в село у города где работаем. Государство полностью умыло руки, помощи ноль! Люди предпочитают нас не замечать! Очень тяжело так жить. Напишите о Европе, я с радостью туда помчусь! Но у меня взрослый сын и муж! Сын вынужден прятаться после инцидента с ТЦК, когда он чудом спасся от них! Зарплат ни на что не хватает! Ещё хватает и наглости у некоторых писать как мы ’жируем’ и испражняться в ненависти к ВПО! Наше общество не выдерживает проверку эмпатией и сочувствием к ближнему своему! Большинство предпочитают не замечать ВПО, ещё и злорадствуют над людьми живущими в лишениях! У меня всё!
Ответ дляТану на сонці
Мені дуже Вас і Вашу родину шкода. На початку війни українці згуртовалися, допомагали усім. Але з часом дехто почав хитрувати, обманювати, натура в українців така. І люди озлобилися. Як кажуть, опікшись молоком на воду дмухають. А держава в нас ніколи людей не підтримувала.
гуманітарна допомога йшла потоком. а зелена влада її розкрадала.
і ще й призначали всяких Верещучок і Єрмаків розподіляти її - а вони її гноїли.
Allka- skakalka• 02 июля 2025
Ответ дляRemensa
Що таке ВПО?Внутрішньо переміщені особи. Люди постійно кудись переміщаються. Моя подруга приїхала з села в Київ ще в 2000 році. Жила на зйомі, працювала, вийшла заміж. Чому ви вирішили, що ви якісь особливі і до вас є комусь діло?
Ні, в подруги нічого не було,хата в селі.
Хата в селі,то нічого ? Хоч є куди приїхати в раді чогось . А хто втратив житло зовсім нікуди приткнутися. В країні щодня нові бомжі ,як ви можете таке писати ?
Ответ длягрешница кающаяся
я не про всех ВПО.Но у нас живут ВПО- шники жизни не дают.просто выживают нас.Дети у них оручие,крикучие,безчинствуют с утра до ночи.никогда не делают им замечания.на воздушную тревогу не реагируют,домой не идут.
А какая Вам разница реагируют они на воздушную тревогу или нет? Каким образом это касается лично Вас?
По ходу это Вы дикарка.
Ответ для25_Oksana_25
Не можешь воевать иди работать на критические предприятия получай бронь .А если руки с одного места , то такие работники и за границей не нужны. На страну напала рашка , а что не комент все виноваты Тцк , власть и пр.. Причино следствее не работает ?
Идите воюйте в чем проблема?
Вы гаразды только других отправлять?
Пройдите курс первой медицинской помощи и будете полезны, вас с руками оторвут, или самой жим жим? Только других отправлять смелости хватает?
Вы гаразды только других отправлять?
darinka-ali• 02 июля 2025
Щиро співчуваю всім ВПО. Це жахливо - залишитися без усього, що наживалося протягом життя. Хоча такі ситуації бувають не лише через війну. Майно може, наприклад, згоріти. Але ВПО хату відбудує держава, а погорільцям ніхто. Але то таке. Дивно, що чоловік і син авторки- чоловіки, які мали би бути максимально зацікавлені в звільнені своєї території, свого будинку від занарбників, ховаються від ТЦК. А хтось з того міста чи села, куди вони перебралися, має йти відбивати їхнє майно. Сонечко мої, за вашу хату хтось життя кладе, а вам все недостатньо.
Magnifique_• 02 июля 2025
Ответ дляRemensa
Куди приїхати ? Розвалюха
Тобто ваша подруга свідомо занедбала хату?
Ответ дляMagnifique_
Ну от як рука підіймається писати таке своїм співвітчизникам, які потрапили у біду? Які люди постійно кудись переміщаються? Ті, що по життю перекотипове? Так таких переважна меншість. І українці то не кочуюча нація.
Максимально дивно порівнювати вашу подругу, яка поїхала кудись добровільно бо їй так захотілося, і людей які лишилися без усього, через воєнні дії. У будь-якому випадку, вашій подрузі було куди повернутися, на відміну від тих, чиї міста і села перетворили на згарище.
А чому тоді до виїхавших за кордон повинно бути особливе ставлення і допомога? І до них багато хто виїжджав за кордон, і то було без пособій , привілегій і преференцій.
Я пишу те,що думаю. Особисто знаю , переселенцям громада надала гуртожиток в одній області. Половина з них не працює. Де які виплати, допомога, гуманітарка, вони завжди перші. І всюди кричать , ми ж переселенці. На роботу їх першими беруть, в школи, садочки теж їх. А їм все не так. Наче то громада винна, що вони не вдома живуть
Magnifique_• 02 июля 2025
Ответ дляdarinka-ali
Це стьоб? Коли ВПО держава відбудує житло?))
До чого тут взагалі одиничні випадки погорільців?
Чоловік і син авторки не повинні бути зцікавленими в тому, щоб через чиїсь амбіції
стати каліками на все життя, або взагалі бути вбитими.
Без_паніки• 02 июля 2025
Ответ дляЖена аллигатора
Писали. Завидовали впошным 2 тыс. Было такое
ну и подумайте, КТО может завидовать 2 тыс? только тот, кто и этих 2 тыс не имеет. То есть такой же человек в лишениях.
Magnifique_• 02 июля 2025
Ответ дляRemensa
Які виплати? Яка допомога? Де то все? Погнило на складах.
darinka-ali• 02 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
У них пряма матеріальна зацікавленість. До чого тут чужі амбіції. Ми не за амбіції воюємо, якщо що.
Ответ дляШирли-Мырли
Багато людей жили на зйомі і до усих подій і не жалілися і нікого не ображали. У вас три дорослих людини не можуть заробити і хтось винен.
А багато людей заробили собі на квартири та бізнеси, але війна та окупація прийшли до їх домівок
Ви дійсно порівнюєте? Ви не жартуєте зараз?
Без_паніки• 02 июля 2025
Ответ дляВалькірія
коли строки придатності підходили, вони телефонували волонтерам, щоб ті ’утилізували’, і починали волонтери розвозити ту гуманітарку по прифронтовим селам.
І найгірше те, що вони мали мовчати, бо і цього наступного разу не отримають. Це така болюча проблема(
Magnifique_• 02 июля 2025
Ответ дляdarinka-ali
Матеріальна зацікавленість стати калікою або вбитим?
Навіщо мені ваше альтернативне бачення якщо що. Де ви воюєте особисто? На дивані у у нетрях інтернету , чужими руками ?
Magnifique_• 02 июля 2025
Ответ дляRemensa
Є нормальні громади і фонди, які допомагають. Вони існують. Не всі ще оскотинились
І на скількох людей того вистачає?
darinka-ali• 02 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
Так само, як і ви. Чи ви з окопу пишете? Це ж ви мені перша відповіли. Звідки я знаю, навіщо вам моє бачення?
Magnifique_• 02 июля 2025
Ответ дляRemensa
Чого ви вчіпились? Я їх не рахувала. Ви розумієте,що таке ОТГ?
То порахуйте. Тобто вчепилася? Вас треба читати тільки мовчки і не задавати незручних питань?))
Magnifique_• 02 июля 2025
Ответ дляdarinka-ali
Я у вас про ваше бачення не запитувала. Але ви навіщось про нього написали.
А я чому повинна в окопі бути? Я на відміну від вас нікого туди не посилаю. І не пишу ´ми воюємо’ сама сидячи на дивані. Це робите ви, от з себе і почніть.
darinka-ali• 02 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
Я маю право писати ’ми воюємо’, бо наші воїни воюючи з допомогою моєї сім´ї. Так, хтось воював руками, а хтось грошима, а хтось іншою можливою допомогою. Але ми робимо все, щоби з назви нашого населеного пункту не створили новий напрямок.
Про бачення - ви не читаєте, що ви пишете? Це ж ви про нього написали. :)
Magnifique_• 02 июля 2025
Ответ дляdarinka-ali
Дуже зручно ’воювати’ далеко від фронту. Ні, поки ви не в окопі, ви не маєте права писати ’ми воюємо’. Підмініть когось хоч на тиждень безпосередньо на передовій на фронті. А хтось замість вас буде тримати диванний фронт на форумі і трохи грошима, от тоді розкажете про ми.
Я знаю що я написала і коли , якщо не зрозуміли цю гілку діалога, то просто забудьте)
Леди Репях• 02 июля 2025
Ответ дляШирли-Мырли
Постыдились бы, правда🤮
Ответ дляШирли-Мырли
Ми заробили на власну квартиру, зробили дуже гарний ремонт з нуля. В мене була батьківська квартира, яку я здавала переселенцям в два рази дешевше, ніж вона коштувала, тому що вони залишились без нічого. І щось я не бачу, щоб хтось піклувався про те, що нам нема де жити і робив якісь знижки, а тіки підвищують вартість. Мені вже не 25 років, щоб знов заробити на власне житло.
Will_Be...• 02 июля 2025
Вот, вроде, жалко вашу семью - уехали, бросили все, остались с голой ...опой... Но, блин, после фразы про сына, который от ТЦК ’спасся’, как-то жалость пропадает. Какого черта, мой муж должен должен отбивать на фронте Ваше? Вашему мужу и сыну оно нужно меньше, чем моему?