Даха-сваха• 02 июля 2025
Что за управляющая над дронами 24 лет ??
Иван Яковина в интервью рассказал , что высокий пост связанный с производством Дронов в Украине получила девушка 24 лет и есть недовольные по это у поводу и происходят сексисткие высказывания в ее адрес и что она ещё к тому же симпатичная и хорошо выглядит . Кто нибудь знает о ком речь и есть ли фото этой девушки?
Душка-свекрушка)))• 02 июля 2025
Ответ дляОтжигающая
Сметанін нормально керував і керує. Що особисто Ви маєте до Сметани? Так з не багато серед фахівців впк, середній вік топ менеджмента в впк 65 років. Згадайте за ген.консипуктора Антонова
Бичкова, якому перед самим вторгненням подовжили контракт. В результаті Мрію втратили.
Його протягли на цю посаду поза конкурсом і він людина ОПи. Цього достатньо щоб зрозуміти призначену йому роль. Багато він накерував?
Офіс на всі посади де бюджетна копійка є ставить своїх посіпак нахабно, в обхід процедур, конкурсів і здорового глузду. Здібності на 10 місці, головне, щоб був лояльний до Зе. Так само протягли свого голову АОЗ - брудно, незаконно аби свій.
Отжигающая• 02 июля 2025
Ответ дляБджолина королева
Таки да, чего это он друг Ирана? Вы новости вообще не читаете?
Когда было- в июне 25.
А чого нам друг Ірана набої старого калібру поставляє з початку війни і до нині? У нас свого заводу патронного вже немає давно., в патрони старий калібр є. За набої ми виконували замовлення Пакістану
Отжигающая• 02 июля 2025
Ответ дляЦигарний шланг
но этого не будет во время войны, потому что в Европе достаточно глупых людей, как автор того комментария, которые не разбираются в экономике, и не сложат 2+2.
Они думают, что на военных предприятиях работают альтруисты, которым не надо платить за их работу, и детали дронов падают с неба) и за них не надо платить тоже. А платить Украине не с чего. И это все частные компании. За спасибо, никто не работает.
Приватники пропонують більш вигідні умови для МО, бо немає держ власності, немає мороки з списанням держ.власності, що на балансі, не треба амортизувати старі цехи, обладнання. Вклали, хоч в гараж-заробили.
Отжигающая• 02 июля 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Хто його протягнув на посаду? Назвете прізвище? Він в оборонці був раніше ОПи. Має профільну освіту , працював за спеціальністю, поки не пішов на підвищення.
Отжигающая• 02 июля 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ви особисто знайомі з Сметаною? Чи може Ви в колах, де він крутиться. Єдине, що він ставить ставку на те в чому гарно орієнтується(броня), а складні виробництва він поки не тягне
Бджолина королева• 02 июля 2025
Ответ дляОтжигающая
В принципе да, о чем это я.
Иран в 23-24 гранаты( фрукты) в Украину поставлял.
Цигарний шланг• 02 июля 2025
Ответ дляОтжигающая
Тзв ясно, на ринок малим виробникам дронів дуже важко пробитися, задача подібної платформи підтримати, лобіюват, розвивати малих виробників
ця ситуація підсвітила іншу проблеми: люди старшого віку звикли думати, що чим старший, тим досвідченіший. Тому що в свій час лише в реальному досвіді здобували знання. Не було такої доступності знань, як сьогодні. Зараз є можливість певні курси Гарвардського інституту пройти дистанційно, інші університети відкривають доступ до знань і тд.
Підростає геть інше покоління. І молодь в рази талановитіша, креативніша, має нестандартне прогресивне мислення. Але це ті, які перемогли в собі тік-ток.
Стрімко наростає прірва між тою молоддю, яка навчається, використовує доступ до знань наповну, і тими які, споживають тік-ток і нічим не цікавляться, не вчаться.
Душка-свекрушка)))• 02 июля 2025
Ответ дляОтжигающая
Камишин по якому в´язниця плаче.
Цигарний шланг• 02 июля 2025
Ответ дляОтжигающая
ну звісно, зараз європейські країни інвестують в наше виробництво, це дуже гарний поворот.
Але якщо держава все рівно не може викупити всі дрони, які може виготовити підприємство, то чому ж не продати їх, не сплатити податки, на які знову ж таки держава зможе замовти ще більше.
Блін, ну це ж така просто арифметика. Якщо звісно відкинути різні махінаціі і ухиляння від сплати податків.
Отжигающая• 02 июля 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Підприємство працює чітко під замовлення держави. Держава каже робіть 10 дронів, підприємство робить. Все. Обігових коштів вільних на наших оборонних підприємствах немає. Вільні кошти вкладають в реконструкцію після обстрілів... На жаль. Не не знаю жодного підприємства,яке б за ці роки було неушкоджене обстрілами, навіть є знищені
Мелочунь• 02 июля 2025
Я так розумію у адмінів немає питанння щодо створення воєнно-політичної теми під анонімом, чи то вибірково комусь можна, а іншим- зазь
Цигарний шланг• 02 июля 2025
Ответ дляОтжигающая
так я ж приблизно про це і кажу.
Держава каже робіть 10 дронів, задіюйте умовно 10 працівників. А підприємство має потужність зробити 1000 дронів і забезпечити робочими місцями 1000 осіб.
Прагматик флегма• 02 июля 2025
Ответ дляБджолина королева
Странно это. Я всегда считала что когда в стране война оборонка должна работать на свою страну.
Воююча країна не може самостійно виробляти весь асортимент необхідного, в тому числі, через те, що виробництво може бути знищене дронами та ракетами, логістику. Відкрити експорт, щоб мати кошти на здешевлення того, що потрібно нам і закупівлю іншої номенклатури. Паралельно зайняти ринки озброєння на майбутнє. Що це необхідно, очевидно всім, крім місцевих «експердів»
Прагматик флегма• 02 июля 2025
Ответ дляБджолина королева
Может и так. Это что то новое.
Когда в стране война оборонка работает на потребности страны.
У вас мислення часів Другої Світової війни
Бджолина королева• 02 июля 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Ну конечно 🤣🤣🤣
Отжигающая• 02 июля 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Камишин по якому в´язниця плаче.
Як Камишин був ген.дир-ром аеропорту по ньому в´язниця чому не плакала?
Отжигающая• 02 июля 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Є ще таке поняття як досвід роботи. Топом гарним може бути людина 40+. Для чого в укр.оборонці знання Гарварду? Ви уявляєте яке болото оборонне середнячкове підприємство, де управління це ручна робота?
Отжигающая• 02 июля 2025
Ответ дляЦигарний шланг
так я ж приблизно про це і кажу.
Не факт. Потужності такі, що не справиться з 1000. Якщо потужні потужності, то буде знищене ворогом рано чи пізно на жаль.
Отжигающая• 02 июля 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Так
Цигарний шланг• 02 июля 2025
Ответ дляОтжигающая
вона не працює на виробництві.
Топом гарним може бути будь-яка людина, яка має відповідні компетенції, і з віком це не пов´язано. Тим більше мова йде не про підлітка, а про людину у розквіті своїх інтелектуальних спроможностей.
А ось про вас і писала, що багато хто визначає рівень кваліфікації за віком. Це було актуально в минулому.
А що таке?• 02 июля 2025
Ответ дляЦигарний шланг
О, я сейчас работаю… У нас в холдинге открыт корпоративный университет, возможно, вы с таким не сталкивались. По моему опыту, весь креатив сейчас сильно зависит от ИИ. Мозг у многих уже отучен самостоятельно работать с информацией — короткая память и постоянное пребывание онлайн дают о себе знать.» а молодых врачей просто боюсь. мне 34
Цигарний шланг• 02 июля 2025
Ответ дляА що таке?
в компании есть отдельный отдел в Департаменте персонала, который ищет таланты, проводит программы стажер, сотрудничает с ВУЗами и тд.
Я как раз об этом и писала - что будет огромный разрыв между теми, кто сидит в онлайне и теми кто развивается.
Относительно врачей, не возраст важен, а то, насколько специалист горит своей профессией и держит руку на пульсе.
У сына была сыпь, пошли в частную клинику, врач мне понравилась, ничего плохого сказать не могу, стаж работы больше 30 лет. Аллергия у сына, 3 дня ходили на уколы дексаметазоном. Надо было сдавать аллергопробы на продукты. Я расстроенная, ребенок весь мраморный, ничего не ест, все запретили.
Посоветовали нам еще аллерголога, приехали, врач около 30 лет. Глянула на сына в дверях, и надела маску сразу. Можете представить, как я перепугалась. Она говорит, это вирус такой-то, В и какие-то цифры, сейчас эпидемия, показала фото других детей с аналогичной сыпью. Ничего не делайте, покой, питье, само за неделю пройдет. Аллергопробы не надо, дексаметазон вам не нужен.
Зашла на ее страничку в инсте, а она постоянно на каких-то конгрессах, изучает новые гайды и тд. Поэтому она и знала о вирусе, о котором возможно раньше и не слышали.
А що таке?• 02 июля 2025
Ответ дляЦигарний шланг
нет, с врачами ...беда , молодыми
Боюсь не будет , своего сына вывозить буду, еще годик...и ффсе
Отжигающая• 02 июля 2025
Ответ дляЦигарний шланг
вона не працює на виробництві.
Допустім ген дир- ром ремонтного чи виробничого авіапідприємства(ВПК не виключення) може бути лише особа з технічною освітою і досвідом на експлуатації(диплома мало, треба мати експіріенс). Це міжнар норма. Гарвард куди пришити?
Цигарний шланг• 02 июля 2025
Ответ дляА що таке?
нет, с врачами ...беда , молодыми
врачей всех надо бояться))
у меня муж закончил Богомольца, когда они встречаются с коллегами и вспоминают молодость, мне становится страшно)
Цигарний шланг• 02 июля 2025
Ответ дляОтжигающая
тригернув Гарвард?)) Це був лише окремий приклад. Може і в Массачусетському щось подібне є.
Питання було не в тому, де які курси, а в доступі до знань. Різних. В мій час я сиділа в бібліотеках, витрачала час на дорогу, на сидіння там. Зараз це все в рази доступніше і простіше. Хтось цими можливостямі скористається, а хтось ні.
Меня много• 02 июля 2025
Ответ дляПлекаю думи
У нас була керівник відділом з 400 людьми дівчина 19 років. Вона так керувала, що 40 річні палили в сторонці. Тому вважаю, вік не привід бути розумним. Або користуєшся розумом, або ні. І з віком краще не стає
вибачте, не вірю. В 19 років ані розуму особливо немає, ані життєвого досвіду
А що таке?• 02 июля 2025
Ответ дляПрагматик флегма
може , Украіна мала сильний ВПК , але смарагдові сосни
не очевидно, це очевидно особисто вам
13чудоСВЕТА• 02 июля 2025
Ответ дляПлекаю думи
А як вона стало керівницею в 19 років?