Даха-сваха• 02 июля в 11:50

Что за управляющая над дронами 24 лет ??

Иван Яковина в интервью рассказал , что высокий пост связанный с производством Дронов в Украине получила девушка 24 лет и есть недовольные по это у поводу и происходят сексисткие высказывания в ее адрес и что она ещё к тому же симпатичная и хорошо выглядит . Кто нибудь знает о ком речь и есть ли фото этой девушки?
Душка-свекрушка)))• 02 июля в 13:35
Ответ дляОтжигающая
Сметанін нормально керував і керує. Що особисто Ви маєте до Сметани? Так з не багато серед фахівців впк, середній вік топ менеджмента в впк 65 років. Згадайте за ген.консипуктора Антонова
Бичкова, якому перед самим вторгненням подовжили контракт. В результаті Мрію втратили.
Його протягли на цю посаду поза конкурсом і він людина ОПи. Цього достатньо щоб зрозуміти призначену йому роль. Багато він накерував?
Офіс на всі посади де бюджетна копійка є ставить своїх посіпак нахабно, в обхід процедур, конкурсів і здорового глузду. Здібності на 10 місці, головне, щоб був лояльний до Зе. Так само протягли свого голову АОЗ - брудно, незаконно аби свій.
Отжигающая• 02 июля в 13:39
Ответ дляБджолина королева
Таки да, чего это он друг Ирана? Вы новости вообще не читаете?
Когда было- в июне 25.
А чого нам друг Ірана набої старого калібру поставляє з початку війни і до нині? У нас свого заводу патронного вже немає давно., в патрони старий калібр є. За набої ми виконували замовлення Пакістану
Отжигающая• 02 июля в 13:42
Ответ дляЦигарний шланг
но этого не будет во время войны, потому что в Европе достаточно глупых людей, как автор того комментария, которые не разбираются в экономике, и не сложат 2+2.
Они думают, что на военных предприятиях работают альтруисты, которым не надо платить за их работу, и детали дронов падают с неба) и за них не надо платить тоже. А платить Украине не с чего. И это все частные компании. За спасибо, никто не работает.
Приватники пропонують більш вигідні умови для МО, бо немає держ власності, немає мороки з списанням держ.власності, що на балансі, не треба амортизувати старі цехи, обладнання. Вклали, хоч в гараж-заробили.
Отжигающая• 02 июля в 13:42
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Хто його протягнув на посаду? Назвете прізвище? Він в оборонці був раніше ОПи. Має профільну освіту , працював за спеціальністю, поки не пішов на підвищення.
Отжигающая• 02 июля в 13:46
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ви особисто знайомі з Сметаною? Чи може Ви в колах, де він крутиться. Єдине, що він ставить ставку на те в чому гарно орієнтується(броня), а складні виробництва він поки не тягне
Бджолина королева• 02 июля в 13:47
Ответ дляОтжигающая
В принципе да, о чем это я.
Иран в 23-24 гранаты( фрукты) в Украину поставлял.
Цигарний шланг• 02 июля в 13:47
Ответ дляОтжигающая
Тзв ясно, на ринок малим виробникам дронів дуже важко пробитися, задача подібної платформи підтримати, лобіюват, розвивати малих виробників
ця ситуація підсвітила іншу проблеми: люди старшого віку звикли думати, що чим старший, тим досвідченіший. Тому що в свій час лише в реальному досвіді здобували знання. Не було такої доступності знань, як сьогодні. Зараз є можливість певні курси Гарвардського інституту пройти дистанційно, інші університети відкривають доступ до знань і тд.

Підростає геть інше покоління. І молодь в рази талановитіша, креативніша, має нестандартне прогресивне мислення. Але це ті, які перемогли в собі тік-ток.
Стрімко наростає прірва між тою молоддю, яка навчається, використовує доступ до знань наповну, і тими які, споживають тік-ток і нічим не цікавляться, не вчаться.
Душка-свекрушка)))• 02 июля в 13:48
Ответ дляОтжигающая
Камишин по якому в´язниця плаче.
Цигарний шланг• 02 июля в 13:51
Ответ дляОтжигающая
ну звісно, зараз європейські країни інвестують в наше виробництво, це дуже гарний поворот.
Але якщо держава все рівно не може викупити всі дрони, які може виготовити підприємство, то чому ж не продати їх, не сплатити податки, на які знову ж таки держава зможе замовти ще більше.
Блін, ну це ж така просто арифметика. Якщо звісно відкинути різні махінаціі і ухиляння від сплати податків.
Отжигающая• 02 июля в 14:22
Ответ дляЦигарний шланг
Підприємство працює чітко під замовлення держави. Держава каже робіть 10 дронів, підприємство робить. Все. Обігових коштів вільних на наших оборонних підприємствах немає. Вільні кошти вкладають в реконструкцію після обстрілів... На жаль. Не не знаю жодного підприємства,яке б за ці роки було неушкоджене обстрілами, навіть є знищені
Мелочунь• 02 июля в 14:29
Я так розумію у адмінів немає питанння щодо створення воєнно-політичної теми під анонімом, чи то вибірково комусь можна, а іншим- зазь
Цигарний шланг• 02 июля в 14:37
Ответ дляОтжигающая
так я ж приблизно про це і кажу.
Держава каже робіть 10 дронів, задіюйте умовно 10 працівників. А підприємство має потужність зробити 1000 дронів і забезпечити робочими місцями 1000 осіб.
Шеллар• 02 июля в 14:53
Це корабельна сосна із смарагдового лісу, де серед мільйонів дерев літає мільйон дронів.
Прагматик флегма• 02 июля в 15:03
Ответ дляБджолина королева
Странно это. Я всегда считала что когда в стране война оборонка должна работать на свою страну.
Воююча країна не може самостійно виробляти весь асортимент необхідного, в тому числі, через те, що виробництво може бути знищене дронами та ракетами, логістику. Відкрити експорт, щоб мати кошти на здешевлення того, що потрібно нам і закупівлю іншої номенклатури. Паралельно зайняти ринки озброєння на майбутнє. Що це необхідно, очевидно всім, крім місцевих «експердів»
Прагматик флегма• 02 июля в 15:04
Ответ дляБджолина королева
Может и так. Это что то новое.
Когда в стране война оборонка работает на потребности страны.
У вас мислення часів Другої Світової війни
Бджолина королева• 02 июля в 15:12
Ответ дляПрагматик флегма
Ну конечно 🤣🤣🤣
Отжигающая• 02 июля в 16:14
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Камишин по якому в´язниця плаче.
Як Камишин був ген.дир-ром аеропорту по ньому в´язниця чому не плакала?
Отжигающая• 02 июля в 16:16
Ответ дляЦигарний шланг

Є ще таке поняття як досвід роботи. Топом гарним може бути людина 40+. Для чого в укр.оборонці знання Гарварду? Ви уявляєте яке болото оборонне середнячкове підприємство, де управління це ручна робота?
Отжигающая• 02 июля в 16:18
Ответ дляЦигарний шланг
так я ж приблизно про це і кажу.
Не факт. Потужності такі, що не справиться з 1000. Якщо потужні потужності, то буде знищене ворогом рано чи пізно на жаль.
Отжигающая• 02 июля в 16:18
Ответ дляПрагматик флегма
Так
Цигарний шланг• 02 июля в 17:17
Ответ дляОтжигающая
вона не працює на виробництві.
Топом гарним може бути будь-яка людина, яка має відповідні компетенції, і з віком це не пов´язано. Тим більше мова йде не про підлітка, а про людину у розквіті своїх інтелектуальних спроможностей.
А ось про вас і писала, що багато хто визначає рівень кваліфікації за віком. Це було актуально в минулому.
А що таке?• 02 июля в 17:26
Ответ дляЦигарний шланг

О, я сейчас работаю… У нас в холдинге открыт корпоративный университет, возможно, вы с таким не сталкивались. По моему опыту, весь креатив сейчас сильно зависит от ИИ. Мозг у многих уже отучен самостоятельно работать с информацией — короткая память и постоянное пребывание онлайн дают о себе знать.» а молодых врачей просто боюсь. мне 34
Цигарний шланг• 02 июля в 17:39
Ответ дляА що таке?
в компании есть отдельный отдел в Департаменте персонала, который ищет таланты, проводит программы стажер, сотрудничает с ВУЗами и тд.
Я как раз об этом и писала - что будет огромный разрыв между теми, кто сидит в онлайне и теми кто развивается.

Относительно врачей, не возраст важен, а то, насколько специалист горит своей профессией и держит руку на пульсе.

У сына была сыпь, пошли в частную клинику, врач мне понравилась, ничего плохого сказать не могу, стаж работы больше 30 лет. Аллергия у сына, 3 дня ходили на уколы дексаметазоном. Надо было сдавать аллергопробы на продукты. Я расстроенная, ребенок весь мраморный, ничего не ест, все запретили.

Посоветовали нам еще аллерголога, приехали, врач около 30 лет. Глянула на сына в дверях, и надела маску сразу. Можете представить, как я перепугалась. Она говорит, это вирус такой-то, В и какие-то цифры, сейчас эпидемия, показала фото других детей с аналогичной сыпью. Ничего не делайте, покой, питье, само за неделю пройдет. Аллергопробы не надо, дексаметазон вам не нужен.
Зашла на ее страничку в инсте, а она постоянно на каких-то конгрессах, изучает новые гайды и тд. Поэтому она и знала о вирусе, о котором возможно раньше и не слышали.
А що таке?• 02 июля в 18:00
Ответ дляЦигарний шланг

нет, с врачами ...беда , молодыми
Боюсь не будет , своего сына вывозить буду, еще годик...и ффсе
Отжигающая• 02 июля в 18:00
Ответ дляЦигарний шланг
вона не працює на виробництві.
Допустім ген дир- ром ремонтного чи виробничого авіапідприємства(ВПК не виключення) може бути лише особа з технічною освітою і досвідом на експлуатації(диплома мало, треба мати експіріенс). Це міжнар норма. Гарвард куди пришити?
Цигарний шланг• 02 июля в 18:03
Ответ дляА що таке?
нет, с врачами ...беда , молодыми
врачей всех надо бояться))
у меня муж закончил Богомольца, когда они встречаются с коллегами и вспоминают молодость, мне становится страшно)
Цигарний шланг• 02 июля в 18:06
Ответ дляОтжигающая
тригернув Гарвард?)) Це був лише окремий приклад. Може і в Массачусетському щось подібне є.
Питання було не в тому, де які курси, а в доступі до знань. Різних. В мій час я сиділа в бібліотеках, витрачала час на дорогу, на сидіння там. Зараз це все в рази доступніше і простіше. Хтось цими можливостямі скористається, а хтось ні.
Меня много• 02 июля в 18:57
Ответ дляПлекаю думи
У нас була керівник відділом з 400 людьми дівчина 19 років. Вона так керувала, що 40 річні палили в сторонці. Тому вважаю, вік не привід бути розумним. Або користуєшся розумом, або ні. І з віком краще не стає
вибачте, не вірю. В 19 років ані розуму особливо немає, ані життєвого досвіду
А що таке?• 02 июля в 20:27
Ответ дляПрагматик флегма
може , Украіна мала сильний ВПК , але смарагдові сосни
не очевидно, це очевидно особисто вам
13чудоСВЕТА• 02 июля в 20:44
Ответ дляПлекаю думи
А як вона стало керівницею в 19 років?