мадам Везувий• 02 июля 2025

Мій чоловік спілкуватися з колишньою

Мій нинішній чоловік одружений зі мною другий раз .При першій жінці мав коханку 8 років ,не хотів розходитись із-за дитини ,а також вона погрожувала ,що щось зробе собі ,коли дитина виросла вони розійшлись ,а та коханка знайшла собі чоловіка і вийшла заміж .Ось вже деякий час я живу зі своїм чоловіком і на день народження вона його привітала і зараз я стала відчувати холод від нього ,я це сказала йому і він наче знову став приділяти мені увагу ,але я відчуваю ,що він з нею спілкується онлайн. Якщо бути чесною в мене також є такий колишній і це знову мене спонукає на те ,шоб з ним спілкуватись, ну а що?Раз він зараз охолов ,то чому б мені не отримати дозу емоцій від іншого?Я не троль ,просто якщо зі мною так ,то чому б мені не робити так само ?Але тут я хочу залишатися всеодно
ГоловнаЯ• 02 июля 2025
Ответ длямадам Везувий
Може в когось є почуття?
К кому почуття? К мужику что шпилит других, женился на другой и обеспечивает другую?
Вы себя слышите?
ГоловнаЯ• 02 июля 2025
Ответ длямадам Везувий
Ви праві ,не дуже то він їй потрібний з купою проблем
Да хоть с проблемами, хоть без.
Ну какой женщине нужен мужчина, что спит с другой и обеспечивает другую,а не ее? Нет таких дур 🤷