Незламна Україна• 02 июля 2025

Чи варто погоджуватись на олх-доставку?

Виставила на продаж свій літній костюм, штани і жакет. Нові костюми цього бренда зараз коштують від 5 тис. Поставила 1200, і думаю швидко продам, щоб не муляв очі і не засмучував мене.
Костюмом постійно цікавляться, знижку виторговують і в кінці просять ОЛХ-доставку. Пропоную накладний, ні, треба олх.

А мені так не хочеться через цю одну річ все це оформлювати, картку на сайті залишати, щоб потім ще за ці 1000 грн за податки докопались.
Чи оформити олх-доставку і не паритись?
Добра, коли сита!• 02 июля 2025
Ответ дляНезламна Україна
та толку с того интереса))
только дергают лишний раз. Я бы сразу написала в объявлении, что только наложенный, но так нельзя.
И начинается километровая переписка и в конце, нет только олх.
Понимаю, я полгода назад коляску продавала, вынесли мне весь мозг
автор Незламна Україна • 02 июля 2025
Ответ дляБайрактара
Так подменить и порвать и наложкой могут. Ваше право конечно.
Тут только по предоплате продавать но тогда вообше можно и не продатьМне дешевле и удобнее лох доставка у миста. Померял в примерочной и уплатил
раньше так и делала, минимальная предоплата была, это бы не покрывало убытки, но по крайней мере человек более аккуратен был, если хотел назад свои 100 грн получить.
автор Незламна Україна • 02 июля 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Ввм просто прийде повідомлення що товар придбано олх доставкою і треба ввести карту на яку зарахуються потім кошти.
ага, зрозуміла! Може і варто спробувати.
автор Незламна Україна • 02 июля 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
у меня чем ниже цена, тем больше вопросов.
Я в прошлом году продавала новый пуховик Адд, девочка только замеры в груди спросила, и все. Цена вопроса почти 8 тыс.
Трейдер кріпти• 02 июля 2025
Ответ дляНезламна Україна
Я раніше торгувала на олх, відправляла тільки олх доставкою, для мене ніяких ризиків і притензій, підійшов товар людина забрала і мені зараховують кошти, не підійшов товар приходить назад і я нічого не втрачаю на доставці.
автор Незламна Україна • 02 июля 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
якщо б я там постійно щось продавала, то вже б прийняла умови порталу і все. А тут одна річ, яку й так продаєш нову навіть не в півціни, і ще і купа інших напрягів.
Але лежить годинник, який не можу повернути, то і задумалась, а може варто не викобенюватись))
Трохи налякали всі ці повідомлення про моніторинг коштів, розумію, що це мінімальні гроші, але все ж...ФОП у мене є, але не торгівля.
ДеньгиНеСдаю• 02 июля 2025
Ответ дляНезламна Україна
а, ну хіба що. І ще за накладний платити ж покупцеві.
А так продавець оплачує.
Правила хотя бы почитайте: комиссию и продавец, и покупатель оплачивают
ДеньгиНеСдаю• 02 июля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Я тоже так думала, пока мне при примерке не порвали подкладку жакета, а потом сказали, что так и было.
Теперь продаю ОЛХ-доставкой только те товары, которые невозможно повредить при осмотре
А при наложке не могли порвать,???
Невидимка Майя• 02 июля 2025
Ответ дляНезламна Україна
ну вот я как раз об этом и писала(
мне слава богу ничего еще не испортили, но видела несколько раз, как портили другим. И самое ужасное, что НП до лампочки, они просто пакуют в коробку и отправляют продавцу. Один раз сделала замечание, мне сказали, что так и было и это вообще не мое дело.
вот поэтому я взвешиваю, что мне легче перенести: ’щоб не муляв очі і не засмучував мене’ или возможные риски с заочной продажей)
Хи хи, ну ну• 02 июля 2025
Ответ дляФсеСама
Не то же самое. Если товар вернётся наложкой, заплатите доставку в обе стороны. А так покатушки на себя берет олх
ну поэтому я и пишу, что олх проще)
Хи хи, ну ну• 02 июля 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
У вас интересуются хоть) а я выставила кеды и просмотров 0, не пойму олх уже все?
это алгоритмы сайта так работают) у меня пишется 0 просмотров, но при этом уже 5 человек написало) это специально, чтоб платили за продвижение
Без QR коду• 02 июля 2025
Покажіть костюм і розмір, мені теж треба
Добра, коли сита!• 02 июля 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Аа, понятно, спасибо, буду знать
Марічка• 02 июля 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Как хотите, ваше право. По себе могу сказать, что и покупаю и продаю с олх доставкой, не вижу проблемы
Если деньги, как вода - тогда нормально - не все хотят платить комиссию...
Марічка• 02 июля 2025
Ответ дляФсеСама
После оплаты услуги покупки. Тут нет халявы. Проверено. Товар: 170 грн, Доставка: 300... Оно мне нужно? Вот и весь сервис...(
Білий Лосик• 02 июля 2025
Ответ дляНезламна Україна
А так продавець оплачує.
Не переживайте, покупатель в любом случае оплачивает наложенный платёж, а при олх-доставке ещё и комиссию
ХвилювАллочка• 02 июля 2025
Ответ дляНезламна Україна
до того якось продавалось, хоча я продаю в карщому разі 1-2 речі на рік. І виходило, що хтось відмовлявся, хтось погоджувався.
Я не розумію, яка покупцеві вигода, якщо він не платить наперед?
Хіба що за доставку, але на доставку я і так знижку завжди робила. Назад НП повертає безкоштовно.
Те , що його продавець не кине на гроші.
автор Незламна Україна • 02 июля 2025
Ответ дляХвилювАллочка
на які? на 100 грн?)
ХвилювАллочка• 02 июля 2025
Ответ дляНезламна Україна
на які? на 100 грн?)
Хоч і 100 грн. На дорозі не валяються і з неба не падають.
автор Незламна Україна • 02 июля 2025
Ответ дляХвилювАллочка
тут питання, наскільки для вас йе ризик виправданий. Я ж не продаю унікальну річ. Точно такий костюм, тільки іншого кольру можете піти в магазин і купити за 5800, взагалі нічим не ризикуючи.
Чим менша вартість, тим більше переляку і недовіри. Але воно і логічно.
ХвилювАллочка• 02 июля 2025
Ответ дляНезламна Україна
То викиніть своє шмаття в мусорку і не займайтеся благодійництвом, що костюм за 5800 віддаєте за 1200.
автор Незламна Україна • 02 июля 2025
Ответ дляХвилювАллочка
ооо впізнаю борця за 100 грн
як вирішу викинути, повідомлю вам адресу сміттєвого баку
Хотіла за 1200 грн купити футболку того ж бренда) Тому таку ціну визначила.
Тоскующая• 02 июля 2025
✅Увеличьте немного цену и сделайте олх доставку!
Бо там еще %
автор Незламна Україна • 02 июля 2025
Ответ дляТоскующая
Бо там еще %
спасибо! так и подумала, может такая цена наоборот отпугивает.
Стетоскопуло• 02 июля 2025
Ответ дляМарічка
лучше комиссия, чем вообще ничего не пришлют, или откровенное уже оплаченное гавно
ХвилювАллочка• 02 июля 2025
Ответ дляНезламна Україна
ооо впізнаю борця за 100 грн
Узнаю риторику аферисток. Не виходить розвести на 100 грн , то прийшла сюди бідкатися?
ХвилювАллочка• 02 июля 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Так на це і розраховують аферистки, що людина перерахує їм 100 грн чи стільки, а вони вишлють непотріб або нічого.
автор Незламна Україна • 02 июля 2025
Ответ дляХвилювАллочка
точно! все думала, як вас розвести на 100 грн, щоб кави собі в макдональдсі раз купити, а ви не ведетесь

Ви реально вірите в те, що комусь треба таким займаитсь заради 100 грн?
Я так розумію, геть скрутне становище?

Але дякую за ваші коментарі, я тепер краще розумію хто і чому мені там мозок виносив)
Стетоскопуло• 02 июля 2025
Ответ дляХвилювАллочка
вот именно, и не будет заморачиваться, типа копейки. потому олх доставка, либо пром оплата и никаких проблем
ХвилювАллочка• 03 июля 2025
Ответ дляНезламна Україна

Я так розумію, геть скрутне становище?

Напад - один з найкращих видів захисту. З одного сотню. з іншого , з третього , десятого - це просто шахрайська схема. Чого Вас так вкусило , якщо це не так?